Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(JurgaA @ 2006 01 09, 17:54)
O kad man taip tik porą kartų keltusi,tai iki dviejų metų įtariu maitinčiau bigsmile.gif

Tai va ir sakau kad man neįpatingai pačiai tas jos naktinis valgymas trukdo tik va dėl dantukų nerimauju g.gif na bet kaip jau ir nusprendžiau pusmetuką luktelt o paskui gal 1-oji mama pasiūlytą būda pabandysim nes dabar dar ankstoka mums wink.gif

Ankstoka tai todel kad dar nėra tokia samoninga smile.gif aš taip manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2006 01 09, 18:02)
mano dukrytei po 1men. bus 2 metai.Nutrauiau maitinima pries 2men.ir pati netikiu, kad taip gana lengvai padariau.Nors jokie siulomi metodai netiko.Buvo tiesiogine prasme- prikibusi prie papuko tiek diena, tiek nakti.Ir kuo toliaui, tuo labiau. Jau paciai vaziavo stogas juodai. Na, bet viena pazistama  pasiule toki varianta, kuris idealiai tiko.  thumbup.gif As patepiau spenelius karcia pelyno arbata.Kadangi ji jau gana samoninga, dar be to gerai kalbanti, tai ka gi- "neskanus papukas" ir niekas cia nekaltas.Truputi paverke,bet tikrai galvojau, kad bus blogiau.Po to pati ilgai dar pamaciusi i savo prasyma"noriu papuko" atsakydavo-"neskanus papukas" ir viskas.Eme normaliai valgyti ir miegoti visa nakti, kas man leido atsigauti thumbup.gif pabandykit, tikrai pades(zinoma gal didesniems geriau tiks).  smile.gif


gal ir mums reiktu pabandyt, vis svarsciau, kuo cia tuos papukus patept, kad neskanus butu g.gif O cia uzplikytom arbatzolem tuos papukus issitepliot reiktu, ar pacia arbata? As buvau citrinu sultim viena kart issitepus, bet mazajai netrugde toliau valgyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Veite @ 2006 01 10, 18:04)
gal ir mums reiktu pabandyt, vis svarsciau, kuo cia tuos papukus patept, kad neskanus butu g.gif O cia uzplikytom arbatzolem tuos papukus issitepliot reiktu, ar pacia arbata? As buvau citrinu sultim viena kart issitepus, bet mazajai netrugde toliau valgyt blush2.gif

uzplikeme arbatzoles, nukoseme arbata ir naudojom.Kelias dienas su puodeliu sios arbatos nesiskyriau.Patepdavau daznai, kai tik paprasydavo papuko. Ilgainiui
tept nebereikejo, tik priminti, kad neskanu.
tongue.gif vos palaizius sios arbatos ima karteti burnoje.Tad tikrai turetu suveikti.Be to sios arbatzoles nieko blogo nepadarys.Is mamos esu girdejusi, kad jos duodavo apetitui pagerinti, bei del pilvuko problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 11 sausio 2006 - 16:04
Mums jau 4 mėn. su 'kapeikom", tai gulasi vėlai - apie 2 val., bet po to jau miega iki 7,30, pamaitinu ir vėl pučia...
Atsakyti
Mano dvynukės irgi ilgai miegotų. PO 6-8 val gali nesikelti, bet pieno pas mane katastrofiškai mažėja.
verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
vakar ryte sumaščiau, kad reik mažint Mildos MP valgymą dieną, SM žindymo skyrelyje buvau skaičius, kad pelynų arbata padeda, taigi išsitepliojau ir rezultatas- nuo vakar ryto mano vaikas nebeprisiliečia prie papukų blush2.gif Maniau, duosiu vakare prieš miegą, bet ji atsisakė 4u.gif Labai matyt nepatiko skonis g.gif Pirmą kartą užmigo be papuko, pabudusi naktį išgėrė 4 gurgšnius Nestle pienuko iš puodelio ir vėl užmigo pati, norėjau panešiot, bet su vyru nusprendėm, kad gal geriau nereikia pratint, tai papykusi apie 20 min pati užmigo ir pramiegojo iki 8 .00, tada vėl išgėrė apie 100 ml pienuko ir miegojo iki 9.45 blink.gif Nu net nesitiki, kad taip super miegojo, bet kažkaip nelabai tikiu, kad ir šiąnakt taip gerai bus, na bus matyt...Tik man nelabai linksma, nes papai pilni pieno, tai nusitraukiu minimaliai, gal kaip nors susitvarkys...Bet ji manęs nebetąso, nebeieško ten po maikutėm ir liemenukais nieko thumbup.gif , dėl ko labai džiaugiuosi...Matysim, kaip bus toliau blush2.gif

Atsakyti
uzsimigdziau mazaja su mp, ir sakau,labukas, likimo drauges ax.gif mes irgi mp maitnames naktinis. greit grisiu i darba, tad bijau tu naktiniu maitinimu. buna kartais tokia svente, kad keliasi mp tik viena, du kartus. bet jeigu diena buvo pilna ispudziu(sveciai, kelione ar pan.) - kelemes ir keturis ir daugiau karteliu. ne kiek is alkio, tiesiog nusiraminimui verysad.gif
na bet dar palauksiu pavasario ir pasinaudosiu 1-osios mamos patarimu, arba turesiu daugiau kantrybes ir kelias dienas nemiegosim, o dainuosim lopsines...arba serenadas ax.gif, kol iseis uzmigti be mp cool.gif kodel pavasari? kaip minejau, giztu i darba, aukle,- manau ir taip daug pasikeitimu bus dukrytes gyvenimeli, o cia dar naktini maitnima atimsiu. vaikas pasijus nuskriaustas... einu miegoti, nes pastarases dvi naktis prastai miegojau verysad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(adeima @ 2006 01 22, 23:42)
uzsimigdziau mazaja su mp, ir sakau,labukas, likimo drauges  ax.gif  mes irgi mp maitnames naktinis. greit grisiu i darba, tad bijau tu naktiniu maitinimu. buna kartais tokia svente, kad keliasi mp tik viena, du kartus. bet jeigu diena buvo pilna ispudziu(sveciai, kelione ar pan.) - kelemes ir  keturis ir daugiau karteliu. ne kiek is alkio, tiesiog nusiraminimui  verysad.gif
na bet dar palauksiu pavasario ir pasinaudosiu 1-osios mamos patarimu, arba turesiu daugiau kantrybes ir kelias dienas nemiegosim, o dainuosim lopsines...arba serenadas  ax.gif, kol iseis uzmigti be mp  cool.gif  kodel pavasari? kaip minejau, giztu i darba, aukle,- manau ir taip daug pasikeitimu bus dukrytes gyvenimeli, o cia dar naktini maitnima atimsiu. vaikas pasijus nuskriaustas...  einu miegoti, nes pastarases dvi naktis prastai miegojau  verysad.gif  blink.gif

Manau, visai gerai nusprendei. Iš tiesų, mamos išėjimas į darbą tikrai nemažas stresas abiems (ypač mamai, mano nuomone unsure.gif ), todėl su pienuko nutraukimu dar tikrai vertėtų palaukti. Aišku, mamytei teks mažiau miegoti, bet ko dėl savo angelėlio nepadarysi. Aš pati šitaip dariau ir, tikriausiai, vėl darysiu. Beje, teko kažkur skaityti, kad maitinančioms moterims išsiskiria kažkokie harmonai, malšinantys nuovargį, keliantys nuotaiką, todėl net kelis kartus naktį turinčios atsikelti žindyvės mažiau nuvargsta, nei paprasti žmonės. Gal iš tiesų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 01 22, 20:26)
vakar ryte sumaščiau, kad reik mažint Mildos MP valgymą dieną, SM žindymo skyrelyje buvau skaičius, kad pelynų arbata padeda, taigi išsitepliojau ir rezultatas- nuo vakar ryto mano vaikas nebeprisiliečia prie papukų blush2.gif  Maniau, duosiu vakare prieš miegą, bet ji atsisakė 4u.gif Labai matyt nepatiko skonis g.gif Pirmą kartą užmigo be papuko, pabudusi naktį išgėrė 4 gurgšnius Nestle pienuko iš puodelio ir vėl užmigo pati, norėjau panešiot, bet su vyru nusprendėm, kad gal geriau nereikia pratint, tai papykusi apie 20 min pati užmigo ir pramiegojo iki 8 .00, tada vėl išgėrė apie 100 ml pienuko ir miegojo iki 9.45 blink.gif Nu net nesitiki, kad taip super miegojo, bet kažkaip nelabai tikiu, kad ir šiąnakt taip gerai bus, na bus matyt...Tik man nelabai linksma, nes papai pilni pieno, tai nusitraukiu minimaliai, gal kaip nors susitvarkys...Bet ji manęs nebetąso, nebeieško ten po maikutėm ir liemenukais nieko thumbup.gif , dėl ko labai džiaugiuosi...Matysim, kaip bus toliau blush2.gif

Oho kaip jum gerai sekėsi thumbup.gif Sveikinu tongue.gif O aš vis nesiryžtu.Vis atidedu ir atidedu ax.gif Tai dantys,tai sloga.Bet paskutiniu metu ir per pietų miegą prasibunda ir prašo papo,tai jau labai man nebepatinka g.gif Baigs sloguot ir aš taip bandysiu.
Atsakyti
na va, jau antrą naktį mano Mildutė puikiai išmiegojo be MP, ir į mano krūtinę visai dėmesio nebekreipia, tik spenelį karts nuo karto pabučiuoja thumbup.gif Visiems ir aš dabar rekomenduosiu pelynų arbatą, nes mus padėjo pamiršt papuką nerealiai greitai blush2.gif
Atsakyti
Kaip jums gerai 4u.gif O mes vargstame,per nakti keleta kartu,o paskutiniu metu,kada jau buvau nusprendusi nutraukti maitinima MP,tai ji visai nebenori miegoti savo lovoje,tik pas mus.AH.
Atsakyti
Mes užmiegam apie 11, paskui valgom apie 2, 5, 7 ir keliamės apie pusę devynių. Manau, kad kaip tokiam mažiui, tai normaliai
Atsakyti