Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(smėliukė @ 2006 01 03, 21:08)
Vovere, o mums pirmasis dantukas islino 5 men... Tai tad net kalbos apie naktini pabaigima nebuvo... unsure.gif


Tai taip, čia jau kitas reikalas......kiti ir gimsta su dančiais doh.gif , tai praktiškai jie nesulaukia "senatvės" t.y. dančiai biggrin.gif
Kai mano voveraitei atsirado tas buteliuko kariesas (nuo naktinio matinimo) , tai gydytoja visokių istorijų pripasakojo, kaip jai atveža miegančius vaikučius, ji pradeda gręžti, ir staiga prabudus, vaikutis vėl važiuoja namo. Tai dantį sutaiso per 20 kartų. O narkozių, kaip nekur užsienyje, pas mus neduoda. Nors ir užsienyje, tai daroma, tik ypatingais atvejais, nes tai sveikatos tikrai neprideda. Tai aš jau tą pačią naktį pradėjau vėlinti maitinimus, po truputį nuslinkdama į paryčius (neatėmiau drąstiškai maitinimo) . Tiesa pasakius, mano draugužei jau 3 metai, bet tas rytinis buteliuko gėrimas yra ir dabar blush2.gif . Bet rytas jau čia pat ir atsikėlę mikliai valom dančius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2006 01 04, 17:31)
Beje,o ar duodat normalų unsure.gif ,parduotuvinį pieną?

Bandžiau duoti,bet spjauna vos tik paragavusi schmoll.gif Kefyro dar kelis gurkšniukus paragauja.Nei prie soskės,nei prie buteliuko taip ir nepriprato schmoll.gif Dabar jau nebematau prasmės siūlyti.Taip ir toliau sėkmingai ir dieną ir naktį geria MP bigsmile.gif nors jai jau pusantrų metukų.Na labai jau gražiai prašyti moka,tai kaip neduosi.Aišku naktimis tai labai atsibodo tie gėrimai.Dar palauksiu gal pati sakau nebenorės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2006 01 05, 00:13)
va va, taip man ir yra, dėl to ir neatpratinau nuo mp. Kartais naktį jam neužtenka mp, pradeda labai dažnai verkti, tada prisiverčiu atsikelti ir padaryti mišinio. Mišinį darau 1 kartą. Keletą kartų teko 2 k daryti. O mp - kokius 3 kartus geria...


O as net nepagalvojau, kad nakti (metų vaikas )pradeda verkti tai nori valgyti, aš galvoju, kad jam papo reikia kaip soskės. Kita savo mergyte atpratinau 11.5 men, bet ja atpratinau, gana lengvai, bet ji ir po siai dienai keliasi po 4-5 kartus per nakti, kartais greiciau, kartais sunkiau uzmiega, paskutines kelias naktis jai pravirkus vis pasiguldydavau i lova ir ji ismiegodavo neaprabudus, tai visgi ji ne del valgymo keldavosi.. O dabar ji nenori jau miegoti savo lovyteje, taigi lovoje miegam keturiese. Pati ant savo galvos pripratinau, dabar man reiks eiti į temą kaip atpratinti vaiką nuo miegojimo vienoj lovoj su tėvais.
pamiršau, kad reikia rašyti lietuviškom raidėm.
Atsakyti
as atpratinau duoti naktimis mp ne del to kad pati baisiai pavargdavau, ar man nepakeliamai sunku buvo schmoll.gif , tai dariau tik mazosios dantuku labui! Nes nuolatinis dantuku mirkimas piene tikrai stiprumo jiems neprideda verysad.gif
Atsakyti
Na bet ne visiems taip pasiseka kad nutraukus MP gėrima nakčia atsisakys ir valgymo o jei teks mišinuką duoti tai dar labiau dantukams kenks doh.gif (na gal čia save taisinu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 05, 21:05)
Na bet ne visiems taip pasiseka kad nutraukus MP gėrima nakčia atsisakys ir valgymo o jei teks mišinuką duoti tai dar labiau dantukams kenks doh.gif (na gal čia save taisinu g.gif )


Tu teisi zaiza, manau, kad gerimas nakti is buteliuko dar blogiau nei is kruties g.gif Taip kad cia, matyt, kaip kam iseina, taip tas ir daro unsure.gif
Atsakyti
Mano mazute valgo 2 kartus.. pirma arba antra ir ketvirta arba penkta kadangi dar maza tai tiksliai kaip laikrodukas neprabunda..
Atsakyti
QUOTE(zvygla @ 2006 01 06, 00:00)
Mano mazute valgo 2 kartus.. pirma arba antra ir ketvirta arba penkta kadangi dar maza tai tiksliai kaip laikrodukas neprabunda..

Na ir šaunuolė tavo dukrytė 4u.gif ... Mano jau tuoj bus 1,5 metų, o valgom kas valandą visą naktelę.......Reikia kažkaip atpratint, bet pabandyk jai neduoti papo, tai jau kai atidarys gerklę tai skamba visas namas... Jau net nežinau ką mes su ja darysim...
Atsakyti
oi su tais naktiniais maitinimais tai vos ne kas savaitę kitaip. jau lyg buvo papratęs 23-24val pavalgyt ir miegot iki 6-7val, tai dabar jau vėl 2 kartus per naktį keliasi, apie 2 ir 4, o paskui jau 6,30 - tai jau laikau rytiniu valgymu ax.gif
Atsakyti
Mano vyrukas tai jau visas vyras tongue.gif ,jam vasarį bus jau du metai.Va čia ir yra ta mūsų problema,kad jis jau didelis.Mišinius mėginau siulyti,bet nelabai jie jam patiko.O tą parduotuvinį pieną tai jau, nelabai klausdamas,pats iš šaldytuvo pasiima.Džiaugiuosi,kai spėju pagauti ,bet nevisuomet pasiseka blush2.gif .Šiaip tai jis alergiškas,bet nuo pieno neberia.Daugiau nuo visokių maistinių dažų ir emulgatorių,stabilizatorių.

Mano vyrukas tai jau visas vyras tongue.gif ,jam vasarį bus jau du metai.Va čia ir yra ta mūsų problema,kad jis jau didelis.Mišinius mėginau siulyti,bet nelabai jie jam patiko.O tą parduotuvinį pieną tai jau, nelabai klausdamas,pats iš šaldytuvo pasiima.Džiaugiuosi,kai spėju pagauti ,bet nevisuomet pasiseka blush2.gif .Šiaip tai jis alergiškas,bet nuo pieno neberia.Daugiau nuo visokių maistinių dažų ir emulgatorių,stabilizatorių.

doh.gif doh.gif doh.gif tai bent prirašiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Voverė @ 2006 01 04, 23:45)
Tai taip, čia jau kitas reikalas......kiti ir gimsta su dančiais  doh.gif  , tai praktiškai jie nesulaukia "senatvės"  t.y. dančiai  biggrin.gif
Kai mano voveraitei atsirado tas buteliuko kariesas (nuo naktinio matinimo) , tai gydytoja visokių istorijų pripasakojo, kaip jai atveža miegančius vaikučius, ji pradeda gręžti, ir staiga prabudus, vaikutis vėl važiuoja namo. Tai dantį sutaiso per 20 kartų. O narkozių, kaip nekur užsienyje, pas mus neduoda. Nors ir užsienyje, tai daroma, tik ypatingais atvejais, nes tai sveikatos tikrai neprideda. Tai aš jau tą pačią naktį pradėjau vėlinti maitinimus, po truputį nuslinkdama į paryčius (neatėmiau drąstiškai maitinimo) . Tiesa pasakius, mano draugužei jau 3 metai, bet tas rytinis buteliuko gėrimas yra ir dabar  blush2.gif . Bet rytas jau čia pat ir atsikėlę mikliai valom dančius  doh.gif

Vovere, na ca gal ne ta tema, bet... Kelis kartus valot dantis? Ir kodel isryto, prabudus? Nepusryciaujat? Na, mums dantuka plombavo nemieganciai. Tai tetruko kelias minutes. Mieganciai neplombavo, nes vaikas gali issigasti... schmoll.gif o maitinti liepe primygtinai.. Kadangi dienini maitinima jau buvom nutrauke, liepe nors naktimis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 05, 22:05)
Na bet ne visiems taip pasiseka kad nutraukus MP gėrima nakčia atsisakys ir valgymo o jei teks mišinuką duoti tai dar labiau dantukams kenks doh.gif (na gal čia save taisinu g.gif )


Anksčiau prieš kokia 15 metų, vaikus liepdavo maitinti ne kada jie nori o tik nustatytomis valandomis ir naktį vaikui neduoti valgyti (nežinau nuo kelinto mėnesio, manau kad tikrai ne nuo gimimo, net pačiai įdomu pasidarė, reikės paklausti puskės, nes ji taip sakė). Ir sakė naktim vaikai nesikeldavo valgyti, bent jau jos.
Atsakyti