Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Vilko puse, juk nebutinai turi vaikas keltis nakti. Jei ismiega dabar, tai gal ismiegos ir toliau visa nakti.
Atsakyti
 Mes irgi tvarkingai naktimis maitinamės.Jau tuoj bus metukai,o palengvėjimas tik toks, kad pats atsibudęs perlipa per pažemintą lovytės kraštą tėveliams į lovą.Dabar baigiu išdresiruoti, kad naktį perlipęs į mūsų lovą be papo užmigtų,nors mane vistiek pažadina beropinėdamas ,bet paryčiui, kai jau būna šviesu,be pieno neišsiverčiam, nes kitaip mamai vėliausiai šeštą ryto tektų keltis wink.gif. Ir ryja tada taip, tarsi niekas valgyti visą dieną nebūtų davęs :-*
Atsakyti
MAniskei jau 1.7 o jinai beveik kiekviena nakti tiksliau paryciui apie kokia 5 keliasi ir pasisheimininkauja is kurio pu cia pavalgyt smile.gif kazkuria nakti bandem neduot tai viskas baigesi pasaku skaitymu ir tt, taigi kol kas duodu nakti ta piena ir nesuku galvos, o kai jau tikrai uzknis vaziuosim kokiom 5 dienom kur pasibastyt paliksim  mociutei tai gal pasiseks baigt maitinimus, nes jeigu namie tai reikia daug nervu, o man taip gaila mazutes kad ji pienuko nebegaus
Atsakyti
na, mums jau greit 8men. ir kaip rasiau anksciau-valgo nakti kas 3val. ir viskas..... [smiley=lol.gif]
pampersu irgi nuo kokio 2men nebekeiciu, ismiega ramiai ir niekad neisuto...(naudojam pampers)
kai vaikas imdavo zysti, negarsiai verkti ir sukiotis lovytej(uzsimerkes), tai dar anksciau bandydavau migdyt,  [smiley=soske.gif] pasupdavau lovyte, bet nieko gero-vistiek tekdavo imti ir maitint.... jau dabar kai tik suniurna-is kart pas save pasiemu ir likusia nakties dali miegam kartu... wink.gif  [smiley=smiley3.gif]
Atsakyti
mano mazyliui uz poros dienu bus 6 men.naktim taip pat keliasi valgyti,anksciau keldavosi du kartus(tarkim,kokia 3 ir 6 val),o dabar,tik 6 val.,kaip laikrodukas smile.gif,prabunda ,persinercia ant pilvuko,pasikelia ir ziuri i mane,jeigu as nesikeliu pradeda zirzeti,kai atsikeliu palydi mane akim ir sypsena,o tada ateina tetuko eile keltis,ziuri i ji mieganti ir zirzelioja,kol prikelia biggrin.gif.jei valgydamas neuzminga,tai pasiimu pas save i lova ir uzmidgau,po to perkeliu i jo lovyte. smile.gif
Atsakyti
mes dar mazytes, tai valgom ir diena ir nakti neribojamai, gal galit papasakot, koks pasidaro zindymas, kai dygsta dantukai? ar skauda? bei nuo kelinto menesiuko nebekeiciat sauskelniu nakti?
Atsakyti
Prmus trys gal menesius mazoji nakty keldavosi ilgesniam laikui nei tik pavalgyt, tai tada ir sauskelnes keisdavau, o dabar tai ne.
O isdygus dantukams  ??? Mums isdygo pirmi apatiniai tai ju nesijaucia, kadangi su liezuviu pridengia juos, aiksu buna kad ji lyg tycia kanda tada jau papo negauna kokias keturias penkias valandas (buna ir ilgiau) jei netingiu kieto maisto gamint. Va virsutinu dantuku laukiu su nerimu, nezinau kaip tada bus, bet tikiuosi kad kai jie isdygs tai galim jau bus vaikui paaiskint kad nekandziok mamos nes negausi papo (mums jau 8 men)
Atsakyti
Kol maziui buvo 2-2,5 men. tai sauskelnes keisdavau ir nakti, nes vis tiek keldavosi ir negaledavo uzmigt del pilvo diegliu. Tai tuomet ir pilvo masazus nakti darydavau, kad dujos iseitu ir atrugindavau naktiniu maitinimu metu, o valgydavo nakti kas 2-3 val. O nuo 3 men. diegliai baigesi, tai atsikelia nakti kokius 2 kartus pavalgyti. Miegot anksti eina apie 21 val. Tai valgyti keliasi apie 2 val., po to apie 5 ar 6 val. Sauskelnes keiciu tik 6 ar 7 val. ryto, bet jau kokios pilnos buna  :o Vis laukiu, kada gales ismiegot visa nakti be kelimusi, bet ziuriu, kad ir vyresni kudikeliai naktim uzkandziauja  :(
Atsakyti
Maniskis nakti valgo daug, galbut todel, kad diena nelabai nori...Bet negaleciau pasakyti, nei kiek kartu, nei kada  - maziukas miega su mumis, tai dazniausiai maitindama as snaudziu ir i laikrodi neziuriu wink.gif
Pampersus keiciau kazkur iki trecio menesio. Del atsirugimo - kazkur skaiciau, kad nakti kudikiui nereikia  atsirugti, nes miegodamas valgo jis kitaip, neprisiryja oro...
Atsakyti
As irgi nuo 3 men. jau nakti neatruginu, nes paprasciausiai jis snausdamas valgo, o po to toliau miega  :) Bet pavalgyt, kad ir pusiau miegodamas niekuomet nepamirsta  ;)
Atsakyti
Mano pupai 2 men. Ji pakelia mane du kartus nakti. Valgo labai godziai, pacepsedama, ausys tik raitosi. Bandau atruginti, bet naktimis ji nevisada to nori. Pakeiciu sauskelnes, nes maniske kakina dazniausiai naktimis ir gausiai, na negaliu jos tokios palikti miegoti. Kol keiciu, ji kalbina teti, nes as i kalbas nesileidziu, bijodama, kad pernelyg neprabustu. Bet tik pakeiti sauskelnes, dar minute ji pasidziaugia papuku ir vel snaudzia. Bet stai i lovyte atgalios ji grizti jau nenori, tai ir snaudziam trise.
Atsakyti
mielos mamytes mano dukrytei 3 men., bet ji vis dar truputi atpila pienuka,todel turiu ja zadinti ,kad atsirugtu.Dukryte maitinu sededama.Neseniai paskiepijom ir dabar ji keliasi nakti  , taciau as jos nemaitinu , opasiimu i lovyte priglaudziu ir miegam sau trise.Per menesi svoris priaugo viena kilograma,pienuko netruksta. Labai pavydziu toms,kurios maitina vaikucius guledamos. Noreciau ju paklausti gal jusu kudikiai os viso problemu neturejo su atpilinejimu.
Atsakyti