Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Mes irgi 8 jau dantukus turim ir pienuką geriam vis dar nepasiruošiu morališkai taip gaila jos kai niam-niam prašo o yra ir jokių rodos kliučių jai duoti ir vis teisinuosi kad į darbą dar neinu tai ko maitinti negaliu g.gif na pasimetus ir nežinau ar spjauti ir toliau dar pusmetį ramiai maitinti ar jau ryštis ir užrišti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 03, 23:16)
Mes irgi 8 jau dantukus turim ir pienuką geriam vis dar nepasiruošiu morališkai taip gaila jos kai niam-niam prašo o yra ir jokių rodos kliučių jai duoti ir vis teisinuosi kad į darbą dar neinu tai ko maitinti negaliu g.gif na pasimetus ir nežinau ar spjauti ir toliau dar pusmetį ramiai maitinti ar jau ryštis ir užrišti  g.gif  doh.gif

Manau, maitink į sveikatą. Man draugė stomatologė sakė, kad iš tiesų naktinis maitinimas nėra gerai dantukams, tačiau labiausiai jie genda dėl saldumynų, dar didelę įtaką turi paveldėjimas -- jei šeimos narių dantys nekokie, tai vaikelio greičiausiai dantukai irgi nebus stiprūs....Ji patarė valyti pieninius dantukus, tačiau didžiausią dėmesį rodyti išdygus nuolatiniams -- va tuomet jokių naktinių gėrinėjimų, būtinai valymas ryte vakare ir pan. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mano mažiukas ir dabar dantukus valo,bet tik rytais blush2.gif ,vakarais mamai jau kantrybė neneša užsiiminėti gerais darbeliais.Žinot kas man neduoda ramybės,kaip dabar daryti su pienuko gėrimu prieš naktelę.Prie buteliuko pratinti nesinori,o ir logikos nelabai daug tai daryti.Iš puoduko tai jau efektas kitoks.Tai ką gi daryti? doh.gif Beje,o ar duodat normalų unsure.gif ,parduotuvinį pieną?
Atsakyti
As maitinu nutruktu pienuku ir vistiek valgo visa nakti po nedaug....per nakti iseina iki 400 ml g.gif . Bandziau ir primaitinti pries miega sociau, niekas nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2006 01 04, 17:31)
Mano mažiukas ir dabar dantukus valo,bet tik rytais blush2.gif ,vakarais mamai jau kantrybė neneša užsiiminėti gerais darbeliais.Žinot kas man neduoda ramybės,kaip dabar daryti su pienuko gėrimu prieš naktelę.Prie buteliuko pratinti nesinori,o ir logikos nelabai daug tai daryti.Iš puoduko tai jau efektas kitoks.Tai ką gi daryti? doh.gif Beje,o ar duodat normalų unsure.gif ,parduotuvinį pieną?

o kokio amžiaus taviškis? Kodėl nėra prasmės prie buteliuko pratint? Aš apie 10 mėn pripratinau prie buteliuko, kad galėčiau nuo krūties atpratint. Nuo mp taip ir neatprato, už tat dabar lengviau tuom, kad naktį davus mišinuko - ilgiau pamiega, nebeprašo krūties kas 30 min. blink.gif
O iš puodelio gerti - jam kaip žaidimas: kelis gurkšnius pageria, o paskui - purškia, pučia į puodelį doh.gif Tai arbatą, sultis geria iš puodelio su snapeliu, o mišinį - iš buteliuko.
Naktį atpratint nuo valgymo - man nepavyksta... vakarais daug nesuvalgo niekaip, ir naktį išalksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2006 01 04, 09:37)
Manau, maitink į sveikatą.

blush2.gif Taip ir darysiu dar palauksiu ax.gif

QUOTE(Domcė @ 2006 01 04, 16:31)
Beje,o ar duodat normalų unsure.gif ,parduotuvinį pieną?

Aš tai ne tik kefyrą/rūgpienį kai geriam tai irgi paragauti gauna

Aš irgi jau manau kad prie buteliuko nebepratinsiu schmoll.gif na paskui juk ir nuo jo atpratinti teks smile.gif doh.gif
Atsakyti
as duodu Neste Junior pieneli nuo vienu metuku, o nakti nevalgom jau menesi ir nebepraso, bet uzmiega tik prie kruties lotuliukas.gif , ryte irgi pusrycius is pap blush2.gif ulio gauna

QUOTE(Uliuliuska @ 2006 01 04, 18:07)
As maitinu nutruktu pienuku ir vistiek valgo visa nakti po nedaug....per nakti iseina iki 400 ml g.gif . Bandziau ir primaitinti pries miega sociau, niekas nepadeda.


nesupratau kodel maitini nutrauktu pieneliu, neima kruties, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 04, 00:16)
Mes irgi 8 jau dantukus turim ir pienuką geriam vis dar nepasiruošiu morališkai taip gaila jos kai niam-niam prašo o yra ir jokių rodos kliučių jai duoti ir vis teisinuosi kad į darbą dar neinu tai ko maitinti negaliu g.gif na pasimetus ir nežinau ar spjauti ir toliau dar pusmetį ramiai maitinti ar jau ryštis ir užrišti  g.gif  doh.gif

Sveikos mamytes. Esu naujoke.Sudomino si tema, noriu pasidalinti kaip man yra. Mano suneliui metukai ir menesis, pati nebemaitinu, diena valgo yprasta maziukam maista, o nakti du ar tris kartus pabunda ir geria pieniuka, kuri darau is HIPP misinelio. Daug kas sako, kad per daznai, bet negaliu gi neduoti, ir diena atrodo daug privalgo. Nebezinau, kaip galvojat. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2006 01 04, 17:31)
Beje,o ar duodat normalų unsure.gif ,parduotuvinį pieną?


Su tuo parduotuviniu pienu tai atsargiai, kad neįvarytum alergijos, nes mano draugė vaikui įvarė alergiją, ir dabar jis jokių pieno produktų negali valgyti. Gydytojai rekomenduoja pieną tik nuo 2 metų amžiaus. O kefyra ir rūgpienį galima duoti nes tai yra rūgštūs maisto produktai.

QUOTE(Giedruzele @ 2006 01 04, 23:04)
Sveikos mamytes. Esu naujoke.Sudomino si tema, noriu pasidalinti kaip man yra. Mano suneliui metukai ir menesis, pati nebemaitinu, diena valgo yprasta maziukam maista, o nakti du ar tris kartus pabunda ir geria pieniuka, kuri darau is HIPP misinelio. Daug kas sako, kad per daznai, bet negaliu gi neduoti, ir diena atrodo daug privalgo. Nebezinau, kaip galvojat. Aciu.


Aš kai nutraukiau maitinimą MP naktį, ir kai mergytės prabunda naktį aš joms jokio maistelio neduodu, geriau pasupu panešioju ir užmiega (nors maniškės nei soskės nei buteliuko nepripažįsta). Aš manau, kad čia yra įprotis naktį valgyti, geriau tu duok vandens atsigerti, arba soskę pačiulpti, pamatysi po 2-3 naktų, jis neprašys valgyti naktį. Manau, kad metukų laiko vaikiukui nebūtina jau naktim valgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sssaule: 04 sausio 2006 - 22:17
mano mažutė naktį keliasi 2 kartus valgyti, o paryčiui tai net neskaičiuoju, kiek kartų duodu. tiesiog pasiimu ją į lovą, ir kada tik suniurzga, tada ir kišu smile.gif užtat išmiegam iki 10 - 11 val. (būna ir iki 12 val. retai, bet būna) thumbup.gif kadangi, aš baisinga pelėda, tai man labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Vat aš dar ir pagalvojau o jei ji neatsisakys valgymo naktį (jei nuo MP atpratinsiu) tai man naktį keltis ir duoti kad ir vandenuką dar labiau vargins ir trukdys išsimiegoti nei dabar per miedus krutinę paduoti rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 04, 23:57)
Vat aš dar ir pagalvojau o jei ji neatsisakys valgymo naktį (jei nuo MP atpratinsiu) tai man naktį keltis ir duoti kad ir vandenuką dar labiau vargins ir trukdys išsimiegoti nei dabar per miedus krutinę paduoti  rolleyes.gif  ax.gif

va va, taip man ir yra, dėl to ir neatpratinau nuo mp. Kartais naktį jam neužtenka mp, pradeda labai dažnai verkti, tada prisiverčiu atsikelti ir padaryti mišinio. Mišinį darau 1 kartą. Keletą kartų teko 2 k daryti. O mp - kokius 3 kartus geria...
Atsakyti