Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(LARISA 74 @ 2005 12 29, 10:00)
Labas, a6 irgi noriu pasigirti savo mažilę nes jau visą savaitę jinai nekelėsi  atsigerti MP visiškai,buna kartais pabunda bet tik soskęs reikia duot ir toliau mėga manp gražuolę iki 10 val.ryto,o piėno atsigėrė arba pabudus rytę arba einant mėgo vakarę thumbup.gif  mirksiukas.gif


tai tavo mazoji pati naktinio pienelio atsisake?? Jei taip- tai tikrai saunu:) Sveikinu

QUOTE(Zhaliaake @ 2005 12 28, 20:13)
... kazkur skaiciau, kad reikia vaikeli daugiau maitinti diena, o pries miega duoti ko nors sotesnio, pvz. koses ar tyreles su sausainiu. tada tikrai geriau miegos...


ir as pastebejau, kad pries miegeli pavalgiusi pvz pieniskos sriubytes, nakti miega ramiau smile.gif
Atsakyti
As baigiau maitinti 11men, nes kaip ir daugumos valgydavo n kartu nakti. diena jau nebeduodavau. Kai labai uzsimania pradeti "gyventi" nutariau baigti, pirma naktis buvo sunki o paskui vis lengviau, ketvirta nakti jau ismiegojo nuo 22 val iki 9 ryto. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Svarbiausia tvirtas apsisprendimas, jei jau nusp[rendei, tai kelio atgal nera, negalima vaiko "belamutint". tongue.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą įdėmiai, nes vėl artėja tie patys vargeliai-džiaugsmeliai. ax.gif Savo kol kas vienturtėlį maitinau iki 1 metų 4 mėnesių. Aišku, buvo vargo -- labai retas atvejis, kad MP pienu maitinamas kūdikis išmiegotų per naktį neprabudęs. Jam gi ne tiek maisto reikia, kiek "pasitikrinti", ar mama šalia, saugumo jausmui užtikrinti. Todėl man truputį gaila to mažylio, kurį mamytė šioje temoje rašo atpratinusi jau 2,5 mėn. nuo krūties gavimo naktį. Na, bet čia tik mano asmeninė nuomonė...

O ryžtis atpratinti nuo naktinio (ir ne tik) maitinimo savo pienu reikėtų suplanuoti. Pavyzdžiui, jei ruošiatės grįžti į darbą, vaikeliui jau ir taip bus didelis stresas -- mamytę mažiau matys. Tai jei dar ir žindymą tuo metu nutraukti -- dar vienas smūgis jam. Todėl suėjus mažyliui metams, išėjau į darbą, tačiau toliau maitinau. Manau, jam tuo metu itin svarbūs buvo tie mūsų naktiniai susitikimai. wub.gif Kad nenutraukiau maitinimo MP labai džiaugiausi ir tuomet, kai mano metinukas susirgo Roto virusu -- jis tuomet atsisakė bet kokio maisto ir kelias dienas buvo gyvas tik mano pienu ir lašelinėmis. verysad.gif

Ir dar vienas pastebėjimas -- iš tiesų, jei jau pasiryžote atsisakyti maitinimo, tai jokiu būdu nepersigalvokit. Aišku, bus sunku, bet verta pakentėti... Sėkmės ir daug daug kantrybės. 4u.gif
Atsakyti
baisiausia,kad tos kantrybės ir pritrūksta ax.gif Viskas,atrodo,jau būtų kaip ir gerai,bet naktį išgirsti tyliai sakomą ''duo niam niam'' ir išsilydai.Kaip dabar neduosi,jei yra ir gali duoti... blush2.gif Siaubas kažkoks...
Atsakyti
QUOTE(Domcė @ 2005 12 29, 19:15)
baisiausia,kad tos kantrybės ir pritrūksta ax.gif Viskas,atrodo,jau būtų kaip ir gerai,bet naktį išgirsti tyliai sakomą  ''duo niam niam'' ir išsilydai.Kaip dabar neduosi,jei yra ir gali duoti... blush2.gif Siaubas kažkoks...

Visiškai drinks_cheers.gif Mamos širdis tokia jau yra wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytei puse metuku, bet naktimis vis dar keliames. Gal ne tiek valgyti, kiek paciulpti jai reikia doh.gif nezinau kaip atpratinti g.gif
Atsakyti
Nu va, ir mes jau atpratom! thumbup.gif Man tik reikejo kazkokio atskaitos tasko... O jis buvo vyro firmos 2 dienu balius Vilniuj... rolleyes.gif Palikau (pirma kart!) vaika savo mamai su gausybe nurodymu ir isvaziavau... Ir ka, ji susitvarke puikiai, mazoji jos kruties neprase, isgere misinuka su trupuciu kakavos ( vieno negeria) pries miega ir panesiojus uzmigo zurzedama... wub.gif O kai grizau, tai ir nebedaviau jau...Na, pirma vakara vaikui buvo keista, kai puoduka padaviau pries uzmiegant... Nepatenkinta, bet uzmigo... Nakti kelesi 2 kartus. pirma karta silto vandenuko daviau, o anksti ryte vyras pries iseidamas i darba misinelio padare. Tiko. Kita nakti jau ir vandenuko nesikele, tik paryciais vel misinuko gavo...
O dabar rai tik vandenukas anksti ryte ir miegam toliau... Net pati nesitikejau, kad taip viskas paprasta! blink.gif bigsmile.gif
O krutine glostyt ir dabar megsta pries uzmiegant arba nakti... Vis pasitikrina ar salia yra... wub.gif
Atsakyti
na maniskis anksciau keldavosi kas dvi val, o nuo 3 men tai vago du kartus bet labai ilgai nemiega - anksciau 1 retai kada uzmigs unsure.gif
Atsakyti
Nuo maitinimo šiaip ne taip atpratinau, bet per tą atpratinimą miegojau mergytę apsikabinus, ir dabar turiu taip miegoti, žodžiu turiu karty gultis ir keltis, nes kitaip pamiega 5 min. pajaučia kad manęs nėra ir verkia. Net neįsivaizduoju kaip ją įkelti į lovytę, nors lovytė šalia mūsų lovos.
Atsakyti
Mano dukrytei jau greit 2 metai bus, bet paryčiais dar prireikia pienuko. Prabunda ir sako:"Mamuliukai, pienuką gersim...". Bet dažnai ir visą naktį išmiega neprabudusi, kartais vietoj pienuko užtenka ko nors atsigerti atnešti. Vis bandau paaiškinti, kad pienukas mažiems lėliukams.
Atsakyti
Jei jau vaikui kalasi dantukai, tai atpratinkite vaiką nuo naktinio maitinimo būtinai, nes dabar skauda galvą, kad pamiegot normaliai negalite, o paskui skaudės galvą kaip dantukus suremontuoti doh.gif
Jei jau taip sunku iš karto nutraukti, tai nutempkite vieną maitinimą į ankstyvą rytą . Kaip pvz aš dariau: 2 valandos maitinimą nukėliau į 5:30 , ir visai normaliai mano voveraitė sureagavo, tik pradėdavo apie 4:30 labai garsiai čiulptuką čiulpti ir karts nuo karto suverkti doh.gif

QUOTE(smėliukė @ 2005 12 30, 21:06)
O krutine glostyt ir dabar megsta pries uzmiegant arba nakti... Vis pasitikrina ar salia yra... wub.gif


Oi, net kažkaip širdį suspaudė wub.gif Einu pasiglaustyti prie savo rudosios wub.gif
Atsakyti
maitinau beveik iki metukų.... Naktimis duriukas keldavosi kas 2 val. doh.gif pabandžiau vietoj MP duoti kefyro. Tai supratau, kad trūko mano pienuko. Nes porą kartų po puodelį išgeria ir toliau miega thumbup.gif

tai dabar naktį pabudusi atsisėda lovytėj ir rodo į puodelį - tipo paduok greičiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutek: 03 sausio 2006 - 13:36