Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

sveika, mano maziukas irgi uzmiega 10-11val, o kelesi 9val, nakti nebemaitinu nuo 2men, o pieno tikrai nesumazejo. kelti tikrai nereiketu schmoll.gif bent jau maniskis kai netycia prikeliu buna suirzes verysad.gif
Atsakyti
aš tai patarčiau pabandyti kelias nakti mažylio nežadinti - per tiek laiko pieno visiškai neprarasi, o jei pamatysi, kad mažėja, galėsi vėl žadinti ir maitinti naktimis, nors labai abejoju kad to reikia. mažiukas pats žino, ar jis nori pienelio naktį, ar ne ir geriau taikytis prie jo, o ne laužyti pagal kitų mamaų skirtingą patirtį ar gydytojų patarimus.
Atsakyti
Vienam žurnale perskaičiau tokius psichologės žodžius. Cituoju " ...nuo metų vaikui nekenksminga duoti MP, bet naudos nėra". Kaip jums patinka?

QUOTE(smėliukė @ 2005 12 14, 09:26)
Ir tegu valgo tavo pienuka toliau tavo dukryte...  wub.gif O jei atpratinsi palengva, retindama maitinimus, tai bedos jokios su krutim nebus. As palikau viena maitinima, tai pienukas savaime mazeja... unsure.gif Svarbiausia viska be stresu daryt tada nebus problemu nei mamai nei vaikui... Ir nors mes turim problemu su dantukais, stomatologe patare maitint kuo ilgiau... ax.gif


Aš jau daugiau retinti negaliu, nes duodu tik prieš užmiegant ir naktį kokius 3 kartus. Aš galiu ją vakare nešioti, supti, dainuoti, kad ir ant galvos atsistoti bet ji be papo neužmigs, reks iki kol gaus ir naktį tas pats, kol negaus rėks nors ir visus išbudins bet rėks kol gaus.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2005 12 19, 23:08)
Aš jau daugiau retinti negaliu, nes duodu tik prieš užmiegant ir naktį kokius 3 kartus. Aš galiu ją vakare nešioti, supti, dainuoti, kad ir ant galvos atsistoti bet ji be papo neužmigs, reks iki kol gaus ir naktį tas pats, kol negaus rėks nors ir visus išbudins bet rėks kol gaus.

labai gerai suprantu tave user posted image . Aš norėjau atpratint bent naktimis nuo MP dėl to, kad nuo paryčių jis imdavo valgyt kas 30 min. unsure.gif Be to turėjau išvykti porai dienų. Tai nuo 11 mėn. bandžiau išmokint užmigt be MP. Bet nieko nesigavo - klykdavo iki tol kol gaudavo krūtį. O buteliuko - nė iš tolo. Bet kai kelis kartus palikau pitų miegui močiutei, o pati išeidavau iš namų, susidraugavo su buteliuku. Po truputį pradėjo imti buteliuką ir iš mano rankų, ir užmigt nšiojamas bet be mp. O man teko gerti vaistus mažinančius laktaciją. taip per gerą mėnesį beveik baigiau maitint. Kol vieną naktį jis, nors ir gėrė mišinėlį, atsibudinėjo kas 30 min. O aš tingėjau kas kartą keltis kad užnešiočiau, taigi vėl daviau krūtį... na ir vėl dabar daina nuo pradžios. doh.gif Gerai, kad neatsisakė mišinio, tai nors jo pagėręs truputį ilgia (3-4 val.) pamiega unsure.gif
Atsakyti
Nu jus mamkos duodat... ipach man "patiko" Kalinka: naktim kad neisspjautu salika risau.... 5 menesiu vaikui... baisu....
As specialiai savo vaiko nuo kruties nepratinau.. kai jam buvo 15ka menesiu viena nakti pats neeme kruties... ir dantys dygo.. ir dar svetimoj vietoj nakvojom...soskes per visa savo gyvenima neeme tai ir negrudau... manau, kad viska reikia daryti naturaliai.. neisivaizduoju kaip man kas nors ikishtu na nors i burna ir dar shalika uzhrishtu, kad negalechiau ishspjauti... blink.gif
Atsakyti
siame skyrelyje jau aprasiau kaip atsisakeme MP ir stai rezultatas- jau 2 naktis mazoji ismiegojo savo lovelej be jokiu kelimusi, nors jai dygsta dantukas thumbup.gif Vis dar negaliu patiket tongue.gif
Atsakyti
Mano maziui jau 1,6 m. Iki 1,4m maitinau pati. Maitinau kikeviena nakti po n kartu. Iki to laiko jis nei vieno karto nebuvo uzmiges pats, t.y. nemaitinimas. Jau vis galvojau, kad reikia baigti maitinimus, nes nei vakare kur iseit nei ka. Ir matyt moraliskai as pasiruosiau anksciau, nei fiziskai paruosiau vaika. O tas moraliskai - reiskia, kad eme ir dingo pienas. Kadangi uzmigti pats lelius nemokejo, tai migdziau "maitindama". To pasekoje dar tik dabar man gyja zaizdos...Bet migdydavau maitindama, o tada iseidavau is kambario vaika palikdama vyrui. Nu kokia savaite buvo tikrai kancia. Vaikas verkdavo, ieskodavo po namus mamos ir t.t. Bet laikas daro savo. Ismokes nakti uzsimigdyti be mamos, ismoko ir vakare. Be to - miega visa nakti, absoliuciai be jokiu prabudimu, be jokio pienuko gerimo bei pan. Tiesa kartais paryciais reikia duoti is buteliuko.
Todel manau, kad pats geriausias receptas - palikti vaika vyrui ir iskesti kelias naktis. Nes pati budama salia as negaledavau jo nemaitinti. Tiesa, iki siol negaliu patiketi, kad jau miegu naktim ir kad jau atpratinimo etapa praejau, nes tikrai pasiryzti tam yra labai labai labai sunku, iskesti - dar sunkiau... smile.gif)
Tik izvelgiu viena, labai gera puse - nei viena nakti iki to nereikejo nesioti, supuoti bei pan. Tiesiog guli, ziuri televizoriu pvz., kokios 10 min. ir lelius jau miega...Kai nakti pabusdavo - taip pat. Nes maniskis soske isspjove 3 men. ir grieztai nebeeme. Todel atpratinimo savaite visai lengvas darbas, palyginus su mamytem, kuriu vaikuciai nesimigdo prie krutines...
Nu va kiek prirasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veite @ 2005 12 12, 17:11)
...pagaliau pasiryzau ir radau savyje valios atpratinti lalaila nuo nuolatiniu ir besaikiu naktiniu valgymu ir jau tris naktis Mildute negavo mamos pienelio! Pirmaja buvo labai sunku, verke ir pyko, tai ant ranku nesiojau, kai prabusdavo, o antra nakti ir sianakt, jau ramiau miegojo, nebeverke, ant ranku nebereikejo imt, tik vezime pasupdavau, kai pabusdavo ir toliau sekmengai uzmigdavo...sianakt i lovyte bandysim kelt, bet bijau,kad neuzmigs be supimo...



Sveiki, mano suneliui 10men, nakti valgo 2 ir daugiau kartu, jauciuosi labai pavargusi, noriu nutraukti maitinima, kai jam sueis metai, bet kaip tai padaryti neisivaizduoji, jis neima ne zinduko, ne buteliuko, kai pabunda nakti rekia, kol neduosi kruties, nejaugi imanoma atpratinti nuo naktiniu maitinimu, neduodant ir viskas? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na ką pradėjau ir aš tą atpratinimą, jau dvi naktys kai nedaviau pieno, pirmą naktį užmigo tik po trijų migdymo valandų ir tai su isterijomis, riksmais, klyksmais, nei vežimukyje, nei mano lovoje nemiegojo, laikiau ant rankų, pati pusiau sėdomis -gulomis prakabojau visą naktį, keldavosi kas 1,5-2 val. ir ieškodavo papo, negavus pradėdavo verkti, tada kokią valandžiukę nešiodavau, kol nurimdavo ir užmigdavo, antrą naktį užmigo po dviejų migdymo valandų, taip pat dažnai kėlėsi, tik jau galėjau šalia pasiguldyti, nežinau kaip seksis šią naktį, bet truputėlį su baime jos laukiu.
Tikiuosiu, kad ištversime.
O tą pienelį kuris susikaupė atidaviau ryte vietoj pusryčių, nežinau ar gerai padariau, gal reikėjo nutraukti ir išpilti?

QUOTE(ajb @ 2005 12 20, 13:45)
Todel atpratinimo savaite visai lengvas darbas, palyginus su mamytem, kuriu vaikuciai nesimigdo prie krutines...
Nu va kiek prirasiau smile.gif


Žinai aš pagalvoju kai gimsta vaikiukas tai ilgai prie jo reikia keltis naktį kas 2 val., o čia tik savaitę tai nėra taip daug. Tik to ryžto, kad užtektų, vėl neduoti pienuko.
Atsakyti
sveikos, manasis pirma menesi nakti kelesi 2kart valgyt, tada miegodavom kartu, 2men - 1kart, o nuo trecio menesio visai nesikelia, ir miega savo lovytej bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2005 12 21, 20:39)
nežinau kaip seksis šią naktį, bet truputėlį su baime jos laukiu.
Tikiuosiu, kad ištversime.
O tą pienelį kuris susikaupė atidaviau ryte vietoj pusryčių, nežinau ar gerai padariau, gal reikėjo nutraukti ir išpilti?


Tai kaip jums si naktis praejo, sssaule? Gal taviske jau nesikele taip daznai??
O pieneli tai ir as atiduodu vietoj pusryciu, nemanau, kad reik nusitraukinet ir ispilinet...Musu tikslas buvo nebevalgyti nakti, o diena tegu dar valgo vaikas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimama @ 2005 12 21, 17:54)
Sveiki, mano suneliui 10men, nakti valgo 2 ir daugiau kartu, jauciuosi labai pavargusi, noriu nutraukti maitinima, kai jam sueis metai, bet kaip tai padaryti neisivaizduoji, jis neima ne zinduko, ne buteliuko, kai pabunda nakti rekia, kol neduosi kruties, nejaugi imanoma atpratinti nuo naktiniu maitinimu, neduodant ir viskas?  doh.gif   doh.gif   doh.gif


Rimama, esme tame, kad musu mazoji irgi niekada neimdavo nei ciulptuko, nei buteliuko, todel vis atideliodavau atpratinima nuo naktiniu valgymu blush2.gif Tai mes taip ir atpratinom, tiesiog nedaviau kruties ir tiek, kai pravirkdavo- pasupdavau, panesiodau ir to uztekdavo, pirmas naktis buvo sunkiau- dabar jau apsiprato, taigi nebevalgom naktim jau 2 sav, is kuriu jau 2 naktis ismiegojo visai nepabudus, nors dar kai atsistoja lovytej, rodo pirstuku i krutine verysad.gif , bet vel paguldau, paglostau ir greit uzmiega, o jei ne, tai dar siek tiek ant ranku panesioju prisiglaudus, kol uzmiega smile.gif

QUOTE(ladybird20 @ 2005 12 21, 21:23)
sveikos, manasis pirma menesi nakti kelesi 2kart valgyt, tada miegodavom kartu, 2men - 1kart, o nuo trecio menesio visai nesikelia, ir miega savo lovytej bigsmile.gif


Nu ir saunuolis tavo vaikis!! O kad visi tokie geruciai miegaliukai butu thumbup.gif
Atsakyti