Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(mazule2 @ 2005 12 08, 20:33)
Mes irgi dar lepinames nakti mamos pieneliu, nors mums jau 2,5 metu  ax.gif
Ir uzmiegam tik su pienuku - aisku, tai jau iprotis  blush2.gif
Nakti geriam kokius 2-3 k., o ryte tiesiog lepinames.............
Kazkada atprasim, bet vis neprisiruosiu tuo uzsiimt - labai patogu abiems  wub.gif

Mums 3 menesiai, o as laukiu nesulaukiu, kada mano bicas valgys bent jau 1-a karta per nakti...
Atsakyti
good.gif as irgi dar maitinu savo maziuka.Tik pries pora menesiu diena nebeduodu savo pienuko,o neseniai ir nakti tik 1-2kartus duodu.Truputi issigandau,kai daktarai pasake,kad berniukai per mamytes piena gauna moterisku hormonu,ypac tada kai serga menstruacijom. verysad.gif Nors dar dabar kai jam neramu ar ko bijo gali prie sveciu draskyti megstini ir reikalauti papuko.
Atsakyti
Mes dar maziukai-mums dvi savaites, bet mes nakti keliames 1 karta, t.y. uzmiegam tarp 23-24val, keliames pavalgyt tarp 2-4val ir tada tik ryte apie 7-8val. Lyg ir neblogai. O praeita nakti ir sianakt pati vaikuti keliau is lovytes ir dejau prie papulio, nes man viena mamyte patare nors viena karta per nakti maitinti, jei noriu su savo pieneliu vaikuti auginti.
Noriu is ties paklausti: jei nemaitinsiu nakti,t.y. leisiu miegot, kiek nori, ar nepritruks mums pienelio?Kokios Jusu patirtys?
Atsakyti
QUOTE(skruzdelyte @ 2005 12 09, 11:27)
:.Truputi issigandau,kai daktarai pasake,kad berniukai per mamytes piena gauna moterisku hormonu,ypac tada kai serga menstruacijom. verysad.gif Nors dar dabar kai jam neramu ar ko bijo gali prie sveciu draskyti megstini ir reikalauti papuko.


na cia tai tikrai idomi versija...pirma kart girdziu...

o del to megztuko draskymo ir reikalavimo ir pas mus tas pats...
Atsakyti
Brangiosios mamytes,
noriu paklausti ir paprasyti pasidalinti patirtimi apie naktiniu maitinimu ir pieno gamybos rysi. Viena mamyte man teige, kad jei nemaitinsiu nakti nors viena karta, tai ims mazeti pieno gamyba ir teks girebtis misineliu. Ka apie tai sako Jusu patirtys?
Nes maniskis paskutines paras lyg ir noretu ilgiau nakti miegoti, bet noredama ilgiau maitinti krutimi, keliu pati vaika ir dedu prie papulio. Jis miegodamas pazindzia ir toliau miega. Tai kazin, ar reikia man ji keltis nakti, ar ne? Ar leist miegoti, kiek tik nori?
Busiu dekinga uz pasidalinimus.
Atsakyti
mano vaikas nuo 3 mėn. užmigdavo apie 10-11 vakaro ir parpdavo iki 10 ryto thumbup.gif naktį jo nekeliau, nemaitinau, pradžioje sunku buvo man, bet krūtys pomažu priprato prie tokio režimo ir pieno nesumažėjo, kai pradėjo dygti dantukai (7 mėn) verysad.gif aš kad jį nuraminti pradėjau maitinti naktį, tai žinok vėliau vargau apie 2 mėnesius, kad vėl jį atpratinti nuo naktinių maitinimų, o tai buvo labai nelengva blink.gif Tad drąsiai gali vaiko nežadinti, tegul sau miega, o jei dieną maitinsi nuolat, neduosi jokių mišinėlių tai pieno tau ilgam užteks mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikutis mitybos rezima nusistato pats. Jei keliasi nakti - maitinkit, jei nesikelia - zadinti nebutina. Pazadinti kas 3 - 4 val reikia tik pirmu dvieju savaiciu naujagimius, kad gerai uzsivestu pieno gamyba.
Atsakyti
Maniske nustojo valgyti naktimis tada, kai nustojau maitinti (mazdaug pries menesi)ax.gif Iki tol maniau, kad nebebus lemta naktimis miegoti, bet pamazu pradejau retinti maitinimus, o vietoj papo duodavau buteliuka su ramuneliu arbata. Ir nors kol maitinau i buteliuka is vis neziuredavo, tai dabar kai nori mieguciu pasidare geriausias 'draugas' biggrin.gif Tiesa sakant taip gera dabar, kai maziuke taip greitai uzmiega ir labai daznai tepabunda vos koki karta... Beje mes nuo pat gimimo miegam kartu, tai kai ir maitinau nepervarkdavau labai nuo tu pabudimu, nes dazniausiai uzmigdavau vos padavusi papa...
Atsakyti
QUOTE(monce.k @ 2005 12 09, 11:44)
Mes dar maziukai-mums dvi savaites, bet mes nakti keliames 1 karta, t.y. uzmiegam tarp 23-24val, keliames pavalgyt tarp 2-4val ir tada tik ryte apie 7-8val. Lyg ir neblogai. O praeita nakti ir sianakt pati vaikuti keliau is lovytes ir dejau prie papulio, nes man viena mamyte patare nors viena karta per nakti maitinti, jei noriu su savo pieneliu vaikuti auginti.
Noriu is ties paklausti: jei nemaitinsiu nakti,t.y. leisiu miegot, kiek nori, ar nepritruks mums pienelio?Kokios Jusu patirtys?

tai kad normaiai tas tavo kudikis valgo kas 3 val nakti, o netgi patariama kad nakti but iki 5-6 val pertrauka.
o seip tai as bent jau duodu kada nori kudikis, ir nekeliu specialiai. schmoll.gif
ir jei maitini savo krutim, tai svarbu kad kudikis daba zystu kiek jis nori o apie men jau susireguliuoja jo truputeli dienotvarke, ir pienelio kiekis.
o maitinant kiek nori kudikelis ir teisingai visad turesi pienelio mirksiukas.gif
Atsakyti
O pas mus tai naktį valgom n kartų, o vat dieną tai ji net minties tokios neturi reikalaut, kažkaip nereikia jai visai to papo... Užmigti be jo neišeina niekaip, tai nors gerai dar kad dienos metu kaip jūs sakot "megztinio nedrasko"... Šiaip tai man maitinti visai nesunku, bet taip norėtųsi išsimiegoti naktimis... ax.gif
Atsakyti
Man draugė patarė krūtinę išsitepti česnaku, sako tada vaikas neima, ji pati taip atpratino. Bet aš vis nesiryžtu pabandyti, nes aš manau kad mergaitei reikia kruties ne del valgymo, bet del nusiraminimo, čiulpimo, o ji soskės visiškai neima, ir aplamai nieko negeria iš buteliuko su soske. Mano mergytės yra dvynukės, kitą mergaitę atpratinau kai buvo metai, jai daviau merliuką ir ji ramiausiai jį čiulpdama užmigdavo (nes soskės taip pat neimdavo), nebuvo jokių isterijų dėl pieno nutraukimo. Ir atrodo du vaikai, viena lengvai atprato o kita tai nežinau kada baigs naktį valgyti.

QUOTE(audiga @ 2005 12 10, 11:02)
Šiaip tai man maitinti visai nesunku, bet taip norėtųsi išsimiegoti naktimis... ax.gif



Man irgi nėra sunku maitinti, bet kai to pieno jau vos keli lašiukai, o ji vistiek čiulpia, man pradeda skaudėti.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2005 12 10, 12:54)
Bet aš vis nesiryžtu pabandyti, nes aš manau kad mergaitei reikia kruties ne del valgymo, bet del nusiraminimo, čiulpimo, o ji soskės visiškai neima, ir aplamai nieko negeria iš buteliuko su soske.


Maniske irgi neima ciulptuko, bet nuo tada, kai nutraukiau maitinima pradejo gerti is buteliuko ax.gif Man pediatre patare kai jai sueis metukai nebeduoti pieno ir tiek, nes vaikas krutimi naudojasi vietoj soskes... Galvojau, kad bus daug sunkiau, bet vos kelias dienas pasioziavo mazyle, o paskui paime buteliuka smile.gif Beje as niekada jai prabudus nesikeldavau is lovos ir jos niekaip nebandydavau raminti. Tiesiog leisdavau verkti ir vis duodavau buteliuka. Is pradziu tas verkimas trukdavo ilgiau, mesdavo lauk buteliuka, paskui vis trumpejo ir galiausiai dabar kai atsigula miegoti jau tik ir laukia, kada paduosi biggrin.gif
Atsakyti