Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Sveikutes, likimo drauges... mirksiukas.gif
Na mumi 15 men. O problemos tos pacios... Tik noriu nuraminti besitikincias, kad "kada nors, savaime"... Manau tikrai to nebus. Viskas tesis tol, kol mama tures kantrybes... doh.gif Blogai, bet pas mane dar jos yra... unsure.gif Pora naktu cypimo ir isteriju neisvengiama... Tik vis atidelioju. Reikia palaukt momento, kada tikrai nebeistversiu. Nes tada kelio atgal nebebus. Jau jei nuspresiu viska baigt, tai reiks to ir laikytis, zaisti vaiko jausmais negalima... o kol kas... Istvermes visoms! wub.gif
Atsakyti
mano suneliui 1 meta ir 4 menesiai vis dar maitinu pati...sendien nakti nedaviau savo pieno o daviau arbatytes doh.gif likau as neissimiegojus ir sunelis taip pat bet sakiau ir sendien nakti taip darysiu noriu atpratinti gerti mano pieneli naktimis o diena paliksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Na ir mes pradėjom karą su vaiku. Šianakt dukrytė pienuko negavo, tai visi trys likom nemiegoje. Ir soskę kišom, išmesdavo. Ir supavom ir pakaitom lopšines dainavom. Dar labiau erzinasi . Galų gale galvojom parėks pavargs užmigs. Nesulauksi, jei ir užsnūsta tuoj vėl programą kartoja doh.gif . Taip ir budilnikas nuskambėjo. Jau kai į darbą kėliausi, tai užmigo. Kiek miegojo nežinau. Dar gerai, kad tėvelis naktį į kitą kambarį nepabėgo. Priešingai, dar pažadėjo kitas naktis aukoti vaikelį mikdant. Nežinau ar viena ištemčiau savaitę, o dviese-yra vilties. Stiprybės ir jums mamytės mirksiukas.gif .
Šiaip dar duočiau to pienuko, bet, kad ir nelabai jo naktį prisigamina, tai kam abiem kankintis.
Atsakyti
pas mus tas pats, 2-3 kartus valgom per nakti, gerai tik, kad ryte iki kokiu 10 pamiega, tai poilsio lyg ir uztenka. O pienuko gaminasi dauk, neisivaizduoju, kokios butu krutys, jei viena nakti neduociau, dar koks uzdegimas uzkluptu, o gal atvirksciai- jei maziau valgytu, gal maziau to pieno pasigamintu? Beje nupirkom Nestle Junior pienuko nuo 1 metu, bet negeria jo, nors toks skanus atrodo, tai sakau reik dar test maitinima, nes karves pieno irgi duot negalim, nes lalaila alergiska...
Atsakyti
Ojoj, sianakt siurbe pienuka gal 20 kartu....Kantrybe mano senka, jau tuoj i darbeli...Nezinau, kai reiks eiti nemiegojus. O gal kokia patyrusi mamyte galetu papasakoti, kaip jai sekmingai pavyko baigti si kosmara? Suteiktu vilties smile.gif Nes man jau svieciasi, kad iki mokyklos teks ja papuliu nakti ''uzkisineti'' blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2005 12 07, 11:39)
Ojoj, sianakt siurbe pienuka gal 20 kartu....Kantrybe mano senka, jau tuoj i darbeli...Nezinau, kai reiks eiti nemiegojus. O gal kokia patyrusi mamyte galetu papasakoti, kaip jai sekmingai pavyko baigti si kosmara? Suteiktu vilties  smile.gif Nes man jau svieciasi, kad iki mokyklos teks ja papuliu nakti ''uzkisineti''  blush2.gif


Aš jau apyseniai išaugau iš šito amžiaus,bet jūsų vargeliai man labai girdėti ir pažįstami...Mano abu "siurbikai"kartu sudėjus buvo maitinti nei daug nei mažai tik ......5 metus...O tas naktinis valgymas...Pamenu nemiegotas naktis,pati pajuodusi,nes negali normaliai pailsėt,kai n kartų prabudinėji.......Ir negali neduoti,nes ko mama nepadarytų dėl savo vaiko doh.gif ...
Galiu paguosti tik,kad ....vaikas tikrai išaugs tai...Tikrai iki mokyklos nereikės maitinti pačiai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif.Beje,tiesa ir tai,kad kuo vaikis didesnis,tuo sunkiau atpranta- čia kalbu apie maitinimą apskritai...Norėdamos atsisakyti tik naktinio maitinimo--turite būti kantrios tik naktimis----kad ir koks skaudus ir graudus vaiko verksmas.Jei apsisprendėte pakeisti režimą,turite ryžtingai ir atkakliai laikytis,NEPASIDUOTI nuovargiui,gailesčiui,baimei,kad vaikas uzsirėks...Nė kartelio nepakišti papuko.Nė vieno kartelio.Nes ta silpnumo akimirka sugriauna jau pradėtą darbą. blink.gif ...Galiu pasakyti,kad man nepavyko nemaitinti naktį,bet aš ir neturėjau energijos bandyti nemaitinti.O mano draugė sėkmingai maitino savo pyplį tik dienomis,po drastiško režimo pakeitimo.Labai gerai,kad galėtų padėti patys artimiausi žmonės--vyras,mama,sesuo...
O aš,kai nusprendžiau nutraukti maitinimą,tai padariau staiga.Buvau šalia,bet nedaviau krūties schmoll.gif .Žiauru,sakysit,bet po savaitės sūnus jau žinojo,kad taip turi būti ir mano didžiausiam nustebimui---užmigdavo PATS,vos tik padėjęs galvą ant pagalviuko...Kai prieš tai kasvakar niurzgdavo,reikalaudavo pienuko ir užmigdavo sunkiai,su krūtim burnoje doh.gif .
O man ilgai buvo išlikęs įprotis---atsiguli šalia vaiko,ant šoniuko,atsilapoji krūtį ir pagauni save tokioj pozoj --juk jau baigta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na,iš visos istorijos---lengviau,tikiu,nepasidarė.Bet verta bandyti keisti režimą dėl pačios mamos geros savijautos,dar ypač dėl vaiko dantukų...Maniškių abiejų viršutiniai kandžiai nukentėjo kaip tik nuo nuolatinio valgymo naktimis.Ir dantukus anksti ėmėm valyti...Kas iš to,jei naktį paskui dar valgydavo dešimt kartų...
Stiprybės ir daug kantrybės jums,mielosios wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2005 12 07, 12:39)
Ojoj, sianakt siurbe pienuka gal 20 kartu....Kantrybe mano senka, jau tuoj i darbeli...Nezinau, kai reiks eiti nemiegojus. O gal kokia patyrusi mamyte galetu papasakoti, kaip jai sekmingai pavyko baigti si kosmara? Suteiktu vilties  smile.gif Nes man jau svieciasi, kad iki mokyklos teks ja papuliu nakti ''uzkisineti''  blush2.gif

Na ne, iki mokyklos tai tikrai nereiks, kai sueis 3 metukai tikrai pradės geriau miegoti tavo lelius... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Mano irgi daug kartų keliasi, bet jau žinok kaip savaitė taip tų atsikėlimų mažėja, jei praeitą savaitę keldavosi 10 kartų, tai šią jau tik 9, kitą gal kels 8 ir t.t smile.gif . Sunku, bet tikrai išaugs, tik turėk kantrybės...
Atsakyti
maitinau mazaja beveik iki 2 metuku, ypac naktimis daug valge ir vargo nemaciau. Labai puikiai miegojau. Miegodavom visada tik kartu , tai as viena aki pramerkdavau, automatiskai ikisdavau papuka ir toliau miegu. Jau buvo atidirbtos mudvieju specialios pozos thumbup.gif ir toliau pusdavom i aki. Cia sunkaiu turetu buti toms mamytems, kuriu vaikeliai miega atskirai, tada siulyciau ta laikotarpi buti kartu, jei imanoma. O jei yra baime, kad paskui nemiegos atskirai, tai gal ir veltui, nes mano mazoji atejus laikui, pati isejo miegoti atskirai biggrin.gif, priprasyti, kad su mamyte miegotu buvo be sansu.
Kantrybes ir isradingumo smile.gif
Atsakyti
verysad.gif Gal tikrai neverta kankint nei vaiko, nei saves - kai reiks, tai pats atpras...Labukas 4u.gif Smagu, kad sioj temoj nelikau viena. Ir nemazai dalyku suzinojau. Vis galvodavau, kodel pradejo gest virsutiniai Konrado dantukai - pasirodo del to,kad valgo mano piena nakti
Atsakyti
Iš savo patirties galiu pasakyti, kuo didesnis vaikas tuo sunkiau atpratinti, nes iki metukų nebūna tokia didelė trauma, kaip vyresniam. Nes didesni, jie reikalauja nori tu to ar ne, turi duoti. Žinau viena draugė turėjo bėdos, nes tiek mažoji buvo pripratusi, kad kur bebūtų, net parduotuveje nešant ant rankų, ji tuoj pradėdavo ieškoti krūties, kišdavo rankas nekreipdama dėmesio kokioj aplinkoje esa.
Čia kiekvienos mamos reikalas, bet kuo ansčiau , tuo geriau. 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi dar lepinames nakti mamos pieneliu, nors mums jau 2,5 metu ax.gif
Ir uzmiegam tik su pienuku - aisku, tai jau iprotis blush2.gif
Nakti geriam kokius 2-3 k., o ryte tiesiog lepinames.............
Kazkada atprasim, bet vis neprisiruosiu tuo uzsiimt - labai patogu abiems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 12 08, 19:33)
Mes irgi dar lepinames nakti mamos pieneliu, nors mums jau 2,5 metu  ax.gif
Ir uzmiegam tik su pienuku - aisku, tai jau iprotis  blush2.gif
Nakti geriam kokius 2-3 k., o ryte tiesiog lepinames.............
Kazkada atprasim, bet vis neprisiruosiu tuo uzsiimt - labai patogu abiems  wub.gif


Na, bijau, kad ir mums taip ilgai nereiktu su tuo pieneliu kankintis...Nors sianakt mazoji valge jau tik viena kartuka, kuo labiau dziaugiuosi, tikiuosi, kad ir sianakt bus taip pat...Sekmes visoms naktinems maitintojoms:)
Atsakyti