Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(JurgaA @ 2005 11 22, 13:03)
Ir mes turime tą pačią problemą. Nors dukrai jau 1,4m.,bet ji ir toliau n kartų keliasi naktį pienuko doh.gif Ypač dabar kai kalasi iltiniai.Jau esu kaip robotas,net nebežinau kiek kartų keliasi verysad.gif Būtų labai įdomu išgirsti,kaip kitos mamos atpratino nuo naktinio pieno gėrimo.


Ir man ta pati problema...Dukrai 1.2 mėn.O dar kai į darbą iš ryto reikia eiti, tai taip ir vaikštau nei šiokia nei tokia visą dieną...
Atsakyti
o as jau galvojau, kad tik as taip neprotingai elgiuosi. Pasirodo - ne biggrin.gif Mano kliackas su manim kartu miega ir nesiruosia niekur kraustytis, o nakti irgi vis pavalgo. Kiek kartu, tai jau net neskaiciuoju. Is tikruju tai problema jau ta, kad jis pats uzmigt nemoka - tik prie kruties. Prie miego trukumo jau pripratau, tik idomu, kada ir kaip jis ismoks apsieit ir be to pienuko (ar kruties) g.gif
Atsakyti
Kaip padėti jums nežinau, nes saviškius nuo naktinių maitinimų atpratinau maždaug 7-8mėn. amžiaus (šiaip krūtimi maitinau iki metų), kadangi tuo metu vaikai jau prašydavo krūties ne valgymui, o tik nusiraminimui. Ir jokie dygstantys dantukai nebeprivertė pasiūlyti krūties vėl. Geriau jau prasėdėdavau pusę nakties su zirziančiu mažuliu ant rankų, dainuodama jam lopšines. Tokių naktų tebūdavo po kelias kiekvienam dantukui, o daugumą naktų ramiai išmiegodavome kiekvienas savo lovoje (aišku, atsikėlimų nuraminti, paglostyti per miegus pravirkusį mažių neskaičiuoju).

Beje, ir atpratindama nuo naktinių užkandžiavimų dar kūdikius susiduriau su jų protestais. Bet ašaros tetrūko kelias naktis, o po savaitės mažieji įprastu užkandžiavimo laiku jau net nebepabusdavo.
Atsakyti
Oi, kaip smagu girdėt kad ne man vienai tokios problemos... Kaip jas išsprest patarimų neturiu, nes ir mano dukrytei jau 16 mėn. o per naktį keliasi n kartų, ir svarbiausia kad ji visai to pienelio net negeria, bet nenurimsta kol negauna krūties. O vos tik gavusi iškart nurimsta - faktas kad ji nealkana būna, o tik nusiraminti nori. O kai pabandau neduot krūties o pasuptir kitaip nuramint, tai patikėkit, tokia isterija ją griebia, kad paskui iki ryto vos išeina nuramint. Va taip va... Na aš tai tikiuosi kad paaugs, nebesikels taip naktimis ir viskas bus OK. Tikiuosi...
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2005 11 22, 23:22)
Na va, dar nesutikau mamos, kuri zinotu, kaip sia problema bandyt sprest sad.gif  Net ir forume esancios mamytes gyvena su sia problema. Kur gi tos mamytes, kuriu vaikuciai didesni? Atsiliepkit - padekit musu rupesteliuose...

na maniškis ir gėrė pieną naktimis iki 1,4 metų. Niekaip negalėjau atpratinti. O kai susirgo- apskritai nieko nevalgė. Tai po to naktimis jau ir nedaviau pieno. Vakare stipriau užkandam, o jei naktį įsinori gerti- tada jau vandenuko, ar sultyčių duodu. Bet ir nelabai patenkinta tuo, kad kai baigiau pieno naktimis davinėti- iš vis jo atsisakė. Tik pamato baltą - nė už ką neima.
Atsakyti
Na va, jau uzmigo mano mazius. Ir aisku, kad tik su manim... Sedau prie interneto ir aptikau nemazai patarimu smile.gif Aciu Jums visoms, kurios dalinates savo patirtimi su manimi ir kitomis mamytemis smile.gif
Atsakyti
Kadangi, pas mus du pametinukai, tai šios problemos turiu porą sprendimo būdų tongue.gif : sūnų atpratinau nuo krūties naktį duodama mišinukus, jei tik ima. O po to išvis nustojau duoti, nes gydytoja pasakė, kad nesveika dantukams, įdėdavau soskę, to ir užtekdavo. O dukrą jai dabar 11 mėnesių, atpratinau su soske prieš gerą mėnesį rolleyes.gif . Ji taip pat naktį keldavosi n kartų ir labai skaudžiai traukdavo pienuką, tai vieną dieną trūko kantrybė ir nutariau nebemaitinti. Mišinuko ji nemė, tai įdėdavau soskę, teko pasikankinti pora naktų ir viskas baigta. Naktį prabunda, įdedi soske, paglostai, jei kas, įsikeli į lovą prisiglaudžiu prie savęs, kad jaustų šilumą ir užmiega toliau. Čia paprasčiausiai reikia užsispyrimo mamai neduoti, paverks vieną kart, kitą, žinau, kas sunku, bet tai vienintelis sprendimo būdas. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.... Kuo vaikas didesnis, tuo sunkiau atpratinti.... Čia mano tokia nuomonė.
Saviški atpratinau naktį valgyti 2,5 mėn. Paprasčiausiai nebeduodavau valgyti ir viskas. Naktis skirta miegojimui, o ne valgymui. Savaitę buvo sunku, bet už tai dabar miegam kaip ponai smile.gif Jokio vargo.....
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2005 11 24, 13:37)
Oi, kaip smagu girdėt kad ne man vienai tokios problemos... Kaip jas išsprest patarimų neturiu, nes ir mano dukrytei jau 16 mėn. o per naktį keliasi n kartų, ir svarbiausia kad ji visai to pienelio net negeria, bet nenurimsta kol negauna krūties. O vos tik gavusi iškart nurimsta - faktas kad ji nealkana būna, o tik nusiraminti nori. O kai pabandau neduot krūties o pasuptir kitaip nuramint, tai patikėkit, tokia isterija ją griebia, kad paskui iki ryto vos išeina nuramint. Va taip va... Na aš tai tikiuosi kad paaugs, nebesikels taip naktimis ir viskas bus OK. Tikiuosi...


biggrin.gif ir pas mus tas pats, o mums 17 mėn. tai ir einu į darbelį miegodama blush2.gif doh.gif
Jau susitaikiau ur vis laukiu kada gi pati atsisakys, tikiuosi, kad greit kai iltiniai dantukai išdygs
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif .Mano sunelis taip pat dar valgo nakti,nors mums 1 metukai ir 1 mėn.Mano pediatre sake,kad kai vaikui nebereiks naktinio maitynimo,jis pats savaime atsisakys,o jeigu valgo tai reiškia,kad dar jam reikia,to naktinio užkandžiavimo. Visoms linkiu kantrybės.
Atsakyti
Sveikos, likimo draugės... Išgyvenu tą patį cirką - kiekvieną naktį bent du kartus maitinu, o kartais net penkiolika. Ir kiekvieną rytą prisiekiu, kad imsiuosi priemonių - pakaukinsiu pora naktų mažylę ir gal atpras... Tačiau nuovargis ir miego noras nugali - pasiguldau šalia ir duodu krūtį, kai prasibunda (soskę demonstratyviai išsitraukia ir toliau verkia). Ji tikra judruolė, visą dieną siautėja po namus - krausto spintas, visur lipa ir t.t. Nuvaro nuo kojų, tai ir pasiduodu... Dukrytei tik dešimt mėnesių, bet kai paskaitau jūsų istorijas, suprantu, kad gali dar ilgai tęstis bemiegės naktys...ir į darbelį teks kulniuot neišmiegojus....
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2005 11 28, 23:47)
Sveikos, likimo draugės... Išgyvenu tą patį cirką - kiekvieną naktį bent du kartus maitinu,  o kartais net penkiolika. Ir kiekvieną rytą prisiekiu, kad imsiuosi priemonių - pakaukinsiu pora naktų mažylę ir gal atpras... Tačiau nuovargis ir miego noras nugali - pasiguldau šalia ir duodu krūtį, kai prasibunda (soskę demonstratyviai išsitraukia ir toliau verkia). Ji tikra judruolė, visą dieną siautėja po namus - krausto spintas, visur lipa ir t.t. Nuvaro nuo kojų, tai ir pasiduodu... Dukrytei tik dešimt mėnesių, bet kai paskaitau jūsų istorijas, suprantu, kad gali dar ilgai tęstis bemiegės naktys...ir į darbelį teks kulniuot neišmiegojus....

Tip top mano situacija doh.gif Tik mano merginute soskes grieztai atsisako schmoll.gif
maniskei 1 metukai, bet nei diena, o juo labiau nakti "nepaleidzia papo" blink.gif Jau taip noriu nutraukt bent jau naktini maitinima, ir vis pritrukstu kantrybes blush2.gif
Atsakyti