Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Iki 8 men valge du kartus, 2.00 nakties ir paskui 6.00 ryto. Bet paskui pastebejau, kad kai atsibunda 2.00 nakties pieno negeria, bet dejuoja ir verkia. Tai tada idedu soske ir vel ramiai uzmiega. O dabar tai idedu i lova soske, pats nakti susiranda, isikisa ir miega visa nakti musu nebudindamas. Jeigu netycia isspjauna, tai vel susiranda. Taigi man rodosi tiems, pas ka vaikai per daznai nakti valgo, rekomenduociau soske.
Atsakyti
Merginos, kaip manot, ar 4 men. beibiuka galiu pradeti su vandenuku pradeti atpratinti nakti valgyti... g.gif Soskyte ima, bet nevisada jos pakanka. Maitinu pati, bet miega lovytej atskiram kambary. Valgo nakti tris kartus doh.gif , o man i darba ne uz ilgo.
Atsakyti
Kadangi pabudę naktį neužmiegam niekaip kitaip kaip ant krūties, valgom tiek kiek atsibundam. O tai būna įvairiai - nuo vieno karto iki penkių..
Atsakyti
jei nakti galima laikyt nuo 12val iki 6 ryto, tai tada mes valgom 2-3 kartus doh.gif jei dar nerekaujam prie viso to doh.gif
Atsakyti
O as manau, kad nereikia maziuku kudikeliu (kad ir 4men.) atpratineti...juk jej vaikas nori valgyt, vadinasi nori ir reikia jam duoti...maniskui puse metuku..pavalgo kokia 11-12v. vakare tada keliasi apie 4-5v. valgyt ir iki rytinio prabudimo valgo 2 ar tris kartus dar. Neleistu sirdis vaikui neduoti valgyti....
Atsakyti
O mes puse metu jau atvalgem is mamytes... pradesim maitintis papildomai, bet siaip dar kol kas tai keliamas apie 4 - 5 kartus valgyt... Mazoji miega nuo 21 iki 7 ryto... Kazkokia nemiegi, diena tik pora valandu numiega 4u.gif
Atsakyti
Mano kinderiukas valgo tris karus i nakti. sveria jau10kg nebežinau ką ir bedaryti cry.gif
Atsakyti
Labukas, mamytes smile.gif Skaitau kitas problemytes ir sava pasidalint noriu. Dar iki siol maitinu sunu savo pienu. Viskas lyg ir gerai butu, tik... jis vis dar valgo nakti - ypac,kai kalasi dantys sad.gif Taip pavargstu naktimis... Gal kas gali pasidalint savo patirtim ir padet issprest bemiegiu naktu problema? Aciu visoms mamytems smile.gif
Atsakyti
ir pas mus ta pati beda sad.gif Buna naktu kai po 4 kartus pienuka geriam, nes kitaip nemiegam, pykstam. Sunus toks nebuvo, vargina tai ziauriai. Jei per nakti viena karta valgo tai cia didziule svente pas mus.
Atsakyti
Ir mes turime tą pačią problemą. Nors dukrai jau 1,4m.,bet ji ir toliau n kartų keliasi naktį pienuko doh.gif Ypač dabar kai kalasi iltiniai.Jau esu kaip robotas,net nebežinau kiek kartų keliasi verysad.gif Būtų labai įdomu išgirsti,kaip kitos mamos atpratino nuo naktinio pieno gėrimo.
Atsakyti
Na va, dar nesutikau mamos, kuri zinotu, kaip sia problema bandyt sprest sad.gif Net ir forume esancios mamytes gyvena su sia problema. Kur gi tos mamytes, kuriu vaikuciai didesni? Atsiliepkit - padekit musu rupesteliuose...
Atsakyti
Mano sūnelis iki 17 men valgė naktį ir kaip buvo sunku-pamaitini,lauki kol užmiega, guldai į savo lovytę ir taip 2-3 kartus, doh.gif o po to vieną naktį išmiegojo, kitą, taip pamažu ir užsidarė pieno fabrikas. cry.gif
Atsakyti