Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Mes miegam kartu ir valgom kelis kart per nakti. Bandziau ir lovytej migdyt, bet rezultato nebuvo geresnio, tad nusprendziau nesikankint, o maitindama dar ir nusnaudziu. Pavalgantis 2.gif papuole pas mus doh.gif
Atsakyti
Man trūksta variantų blush2.gif blush2.gif
Nes mes kartais miegam lovoj (kai būnam blogos nuotaikos).
Bet šiaip dabar valgom po 22 h, po 1 h, apie 6 h, apie 8 h ir apie 10 jau keliamės biggrin.gif Bet ir lovytėj miegodama ir pas mane valgo panašiai.
Atsakyti
Mano varianto irgi nera smile.gif Miegam kartu ir istisai su papu burnoje smile.gif Jei netycia iskrenta, tai kiokia 15 min pamiegam be jo, o paskui vel i burna smile.gif O jau kiek kartu pana valgo, tai as nezinau g.gif

Atskirai miegoti net nebandem, nes neimanoma mamos papo i lovyte ideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 03 24, 10:21)
Mano varianto irgi nera smile.gif Miegam kartu ir istisai su papu burnoje smile.gif Jei netycia iskrenta, tai kiokia 15 min pamiegam be jo, o paskui vel i burna smile.gif O jau kiek kartu pana valgo, tai as nezinau  g.gif

Atskirai miegoti net nebandem, nes neimanoma mamos papo i lovyte ideti smile.gif


Na pas mus panasiai:) Lovytej pa galo 20min ir pradeda raivytis, kol atsibunda, tada jau miega kartu ir tik pradeda raivytis duodu papuka ir taip visa nakti, keik kartu taip valgo nezinau, nes valgo po nedaug, bet daznai. kada issimiegosiu?Gal kai pieno neturesiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 03 24, 10:21)
Mano varianto irgi nera smile.gif Miegam kartu ir istisai su papu burnoje smile.gif Jei netycia iskrenta, tai kiokia 15 min pamiegam be jo, o paskui vel i burna smile.gif O jau kiek kartu pana valgo, tai as nezinau  g.gif

Atskirai miegoti net nebandem, nes neimanoma mamos papo i lovyte ideti smile.gif

Na aš irgi kartu su mažium miegu, nes jis kitaip neužmiega kol nepajunta mano šilumos. ax.gif Tik mano mažius valgo du kartus per naktį, o kartais ir vieną.Truputį užjaučiu QUOTE- kada sugebi normaliai pailsėti? doh.gif
Reikia pačiai nusispjauti tris kartus nes kai tik pasigyriu maniškis man tuoj pokštą mėgsta iškrėsti wub.gif
Atsakyti
Užjaučiu visas, kas maitina kelis kartus naktimis. Mano kinderiui 11 mėn., o jis naktį valgo dar nuo2 iki 5 kartų. Todėl ir maitinti žadu greitu laiku baigti. Gana toj tėvų lovoj miegoti vacation1.gif
Atsakyti
Mums jau du menesiukai, bet iki siol viena nakti valgom 2 kartus, kita kas valanda tai iseina is vis daug. Kadangi mazoji miega savo lovytej, tai kai valgo kas valanda, tai ir kilnoju pirmyn atgal. Tiesa daznai tetukas ja pakilnoja, bet vis tiek noretusi, kad reciau valgytu.
Atsakyti
Bijau pasigirti, bet mano 3 mėn. mažiukas valgyti keliasi tik vieną kartą ax.gif Miegoti eina 21-22 val., o valgo apie 4-5 val. Kartais dar tenka apie vidurnaktį duoti užkrimsti, bet jau visai retai. Duok Dieve ir toliau taip, nes daugiau nesigirsiu biggrin.gif
Atsakyti
SOS SOS SOS

Sveikos, merginos,

Patarkit prasau, kokie yra budai mazinti (panaikinti) naktinius maitinimus!!! g.gif - soskyte ir 'ant soniuko' suveikia tik retkarciais. Mazylei beveik 4 men, nuo gimimo miega savo lovytei atskiram kambaryje. Miega nuo 9 iki 6-7 ir nuo 1.5 iki 3 men. keldavosi tik viena karta pavalgyti, ~3. Buvo tikras rojus! O dabar jau beveik menuo kai keliasi 3 kartus, kartais 2. Nedaryciau is to problemos, jei po menesiu nereiketu grizti i darba. Labai prasau, patarkit, kaip tuos maitinimus sumazinti bent iki 1... Tiesiog neduot..? Ar vandenuko duoti? Ir kodel taip atsitiko..?
Ir dar, paprastai pavalgo 10 min., ir toliau be jokio garselio uzmiega. O dabar - prabunda ir kalba sau... po 10 min. pradeda rekti. Duodu papuka, patraukia biski (tikrai ne alkana) ir ziuri i akis sypsodamasi. Bandau lauzti miegot - rekia! Zodziu, ipratus prie normalaus miega dabar vaikstau vos ne sienas ramstydama...
Patarkit labai prasau...
Atsakyti
Maniskis miega vezimelyje ir nakti keliasi kas 3valandas.Pirmus kartus kai atsikelia,tai tik pamaitinu ir vel miega(tai uztrunka apie 15min.),na bet paryciais,kai labiausiai noriu miegucio,jam reikia bendravimo,o tai jau uztrunka apie valanda doh.gif Siaip netaip dar uzmigdau pas save lovoje,bet jau miegelis buna pavirsutiniskas.
Atsakyti
QUOTE(Egle100 @ 2005 09 14, 15:16)
SOS SOS SOS

Sveikos, merginos,

Patarkit prasau, kokie yra budai mazinti (panaikinti) naktinius maitinimus!!!  g.gif - soskyte ir 'ant soniuko' suveikia tik retkarciais. Mazylei beveik 4 men, nuo gimimo miega savo lovytei atskiram kambaryje. Miega nuo 9 iki 6-7 ir nuo 1.5 iki 3 men.  keldavosi tik viena karta pavalgyti, ~3. Buvo tikras rojus! O dabar jau beveik menuo kai keliasi 3 kartus, kartais 2. Nedaryciau is to problemos, jei po menesiu nereiketu grizti i darba. Labai prasau, patarkit, kaip tuos maitinimus sumazinti bent iki 1... Tiesiog neduot..? Ar vandenuko duoti? Ir kodel taip atsitiko..?
Ir dar, paprastai pavalgo 10 min., ir toliau be jokio garselio uzmiega. O dabar - prabunda ir kalba sau... po 10 min. pradeda rekti. Duodu papuka, patraukia biski (tikrai ne alkana) ir ziuri i akis sypsodamasi. Bandau lauzti miegot - rekia! Zodziu, ipratus prie normalaus miega dabar vaikstau vos ne sienas ramstydama...
Patarkit labai prasau...


Vat pas mus ta pati problemytė. Ankščiau nakti keldavosi vieną kartelį, o dabar 2-3, netgi diena pavalgęs po pusvalandžio gali sumastyti, kad yra labai alkanas biggrin.gif tikras išdykėlis. Aš pati pienelio turiu tikrai pakankamai, bet kadangi jo apetitas tikrai didelis, ir naktį keliasi tris kartus, pasitarusi su gydytoja, nuo keturiu mėnesių pradėsiu pratinti prie košytės, ir vakare prieš miega maitinsiu ne tik pieneliu bet dar ir košele. Manau nuo košelės jausis sotesnis ir tikrai ilgai miegos. Man taip buvo su pirmuoju, kai pradėjo vakarais gauti košelę pradėjo ir miegoti. O šiaip visą kitą maistelį įvedinėsiu nuo 6 mėn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sara @ 2004 04 03, 23:06)
teisingai kazkuri pasake  kol maitinsi pati, tol naktiniai maitinimai ir bus... nemaitinau pilnai nuo 4 men, nakciai duodavau misinio..o va jau 5.5 men dukrelei ir isbuna nevalgiusi-9-10 val...ismiega nakti puikiai


Na, o mūsų 4mėn. mažius valgo tik mamytės pienuką (vakare paskutinį kart - 23val.) ir naktį išmiega puikiausiai ax.gif Keliasi pavalgyt apie 6 - 7val. ir toliau parpia iki 10 val. mirksiukas.gif
Atsakyti