Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Maniskis tai nesikelia nakti valgyti gal jau nuo kokiu triju men. Pirmas jo maitinimas buna 6:00 ryte, ir paskui toliau dar miegam iki mazdaug 8:00 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kajote: 02 kovo 2005 - 08:27
Mano sunaitelis pavalgo vakare pries 11 ir liulia liulia iki mazdaug 7 val, na anksciu anksciausiai iki 6, tada pavalgo neatsimerkdamas ir dar 1-2 val numiega. Taigi as net persimiegu palyginus su tuo, kiek miegodavau kai ejau i darba biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš ir vargstu su tuo naktiniu valgymu,iki 3mėn išmiegodavo visą naktį thumbup.gif o kaip tik laikrodį teko atsukt 1valandą taip viskas ir susimaišė cry.gif tai tenka 1-2 kartus ir man maitint doh.gif
Atsakyti
Kai pagalvoji, gaila saves pasidaro- verysad.gif greit metai bus, kai naktimis ramiai pamiegot negalima cry.gif cry.gif cry.gif Vis noriu baigt ta "papinejima' naktimis, bet vyras neleidzia - ot buoze, pats tai ramiai sau miega! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(oliushka @ 2005 02 19, 14:42)
Mano mažiai 1 metai ir mėnuo.  Maitinu pati. Irgi keliasi naktimis atsigert pienuko. Kartais 1 kartą, kartais 2, o būna , kad ir dažniau. Tada pradedam pyktis. Šiaip esu pripratus ir kažkaip nesijaučiu neišsimiegojus. Ryte, kai vyras išvažiuoja imu dukryte pas save į lovą ir dar pamiegam iki kokių 9(kartais ir iki 10). Taip kad man miego netruksta.

Pas mus tas pats biggrin.gif Mano dukrytei 1.8 m, as ja vis dar maitinu, ji keliasi 2 kartus nakti. Kartais, kai "pasiseka", tik karta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita_b @ 2005 03 05, 02:23)
Pas mus tas pats biggrin.gif Mano dukrytei 1.8 m, as ja vis dar maitinu, ji keliasi 2 kartus nakti. Kartais, kai "pasiseka", tik karta. mirksiukas.gif

Pas mus lygiai taip pat mirksiukas.gif ax.gif todel ir sakau, kad maitinsiu matyt iki mokyklos blush2.gif
Atsakyti
As su savaja nuo kokiu 3men (iki tol miegodavo nuo 22 iki kokios 6-7val) kasnakt vargstu, kai jau pradejo juoduot akyse dienomis, nusprendziau, kad jau atejo TAS laikas. Is savo dienotvarkes isbraukem tv ir irasem raminancias homeopatines zvakutes. Jau trecia bemiege naktis pasibaige. Anksciau keldavosi kas valanda valgyt, o dabar duodu tri kartus: 23, 4 ir 8 val. Tarpuose supu, bet jau pradedu gailetis, nes tik padedu - isijungia sirena. Jei niekam namuose i darbus ryt nereiketu, duociau ir paverkt biski. Nusprendziau varyt iki pergales, o kai jau nebepabus tarp maitinimu, naikinsiu ir 4val pieneli.

Beje, kiek teko girdeti, susidariau nuomone, kad kuo vyresnis kudikis, tuo labiau prie kruties prisirisa, tuo sunkiau atjunkyt nakti. Na, aisku, gal 1metu ir kokiu 10 menesiu ir lengviau, gal jau ir susitart eina, bet iki metu tai kuo toliau tuo sunkaiu.

Linkejimai visoms, maitinancioms nakti, stiprybes jums.
Atsakyti
Ajajai, va turbut, jei butu vaiko valia, tai jis iki mokyklos dar keltusi ir prasytu nakti pienuko. Juk tai taip nuramina.

Cia jau mamytes apsisprendimas, kada pasakyti - viskas nakti jokiu 2.gif
Na, aisku paskui seka protestai is mazojo cry.gif protest.gif , nervu karas soske.gif , kuris dazniausiai baigiasi (beveik) ramiu seimos miegu nakti slap.gif

Bet vat kaip apsispresti g.gif Maniskiui jau metai ir jis dar mane kelia kokius 4 kartus nakti. Na turbut todel, kad pasiilgsta kompanijos ... papuliuko kompanijos.
Supratau tik tiek, kad pats tai tikrai to neatsisakys friends.gif
Atsakyti
prisijungsi prie naktinėjančiųjų ax.gif , mane zadina mano brangioji 3-4 kartus per naktį kaip pradėjo nuo gimimo taip ir...
bet aš turbūt jau pripratau man tai nesukelia problemų, bet kiti sako, kad mano sveikatai tai kenkia, tipo paakiai pajuodę, pati sulysus ir pan. nu aš leisiu sau ir dukrai taip gyvent dar iki vasaros, ir jei niekas nesikeis, imsim po truputį mažint mažint šituos malonumus, kol pavyks nutraukt.
Atsakyti
Mano mažoji pirmus tris mėnesiu išmiegodavo visą naktį - nuo 21 iki 5-6 ryto. Bet tai baigėsi, kai ji išmoko apsiversti ant pilvo - lygiai 3 mėnesių ir kelių dienų. Tuomet prasidėjo naktiniai valgymai. Aišku, manęs tai nevargino, bet vis tiek nėra gerai. Kai panai suėjo pusė metų jau ir gydytoja sakė, kad laikas būtų jai išmiegot neprabudus bent 6 valandas. Na, pasakyti yra viena, o padaryti - kita. Keldavosi kas tris val.
Bet jau dabar gal jau visa savaitė (rytoj mums bus 8 mėnesiai) gulasi 21, keliasi tik 6.30 val. Kaip pasiekiau tokio rezultato - ogi ėmiausi drąstiškų priemonių - nedaviau valgyti ir viskas, palaipsniui atsisakant vieno maitinimo, po to kito. Aišku, tam reikia geležinės kantrybės ne tik mamos, bet ir šalia miegančių šeimos narių. Bet patikėkit, nebuvo taip baisu, kaip tikėjausi. Kartais atsikelia ir dabar naktį, bet įkišu čiulptuką, ji - ant šoniuko ir parpia, nes jau žino, kad valgyti negaus. Toks naktinis maitinimas nėra gerai nei mamai, nei vaikučiui, nes negali pilnavertiškai pailsėti abu. Taigi sėkmės.
Beje dar drąstiškesnių priemonių skaičiau knygoje Pirmieji kūdikio metai.
Atsakyti
Aš norėjau pasiteirauti ar kai miegat kartu su lialiais naktį kiek kartų maitinat naktį ir kai miega savo lovytėje kiek būna naktinių valgymų?
Mat šią nakt po maudynių mes abi užmigome tai ji naktį gal 4 kartus pageidavo valgyti, nors miegant savo lovytėje tik paryčiais apie 7val. reikia paskanauti pienuko, tai sakau kai užuodžia ir norisi dažniau valgyti ar čia sutapimas....
Pasidalinkit patirtimi. Būtų labai įdomu.
Atsakyti
manau kad isties miegodamas kartu su mama vaikutis uzuodzia mamyte ir valgymai buna daznesni, nes juk tooooks gardus tas pienelio kvaaaaapas biggrin.gif wub.gif
Atsakyti