Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

smile.gif
QUOTE(Lava @ 2005 02 17, 13:31)
Apie vyra, tai man patiko - reiks saviskiui parodyti, o tai jis sventai isitikines, kad tik jis vienas toks 'vargselis', kuris net su nuosava zmona susisneketi nebegali:P

O kaip ten su misinuko davimu, jei pieno yra daug  g.gif
Mano vaikinas danties dygimo proga pora dienu maziau valge, tai is karto vienoje krutyje atsirado sukietejimas ir savaite kankinausi, kol 'isvalge' (o jau skausmas - maitindama net apsibliaudavau  cry.gif ). Tai vat ir galvoju, jei pradeti duot misinuka, tai ar papai susigaudys tokiam situacijos pasikeitime  g.gif
O kaip tada su naktiniais valgymais  g.gif Negi nakti irgi misinukas? (cia jau man butu per daug - lengviau papa paduoti)  ax.gif


Oi mano papai tai vakar buvo kaip Pamelos Anderson biggrin.gif Skausmelis, tai oi oi, bet duodu biški pačiulpt, kokia minute ir vsio, po truputi atlėgsta, va šiandien standūs, kaip prieš gimdymą mirksiukas.gif , bet nebeskauda. O naktį, tai stengiuosi visai nieko neduoti, kokią 12-tą val. paduodu mišinio, kurio pasidarau prieš einant miegoti, o tada kai atsibunda 3-čią - nieko neduodu. Pasipykstam, bet stengiuosi nenusileisti blink.gif Va šiąnakt, tai tik kokias 15 min pazirzė ir užmigo, o 5-tą duodu papą (kolkas smile.gif ) . Ir pastebėjau, kad ramiau miega. Vargstu, bet tikiuosi, kad greitai susitvarkysim, o tai be tėvo-vyro-meilužio-maitintojo nesinori likt ohmy.gif
Atsakyti
Nežinau kaip pas kitas mamas, bet pas mane nustojo keltis naktimis kai nujunkiau. Nujunkiau 1m.10mėn. tada pirmą kartą ir išsimiegojau 4u.gif Iki siol truksta miego, nors dabar jau miega visą naktį. Turbūt dar neatsigriebiau už visą laiką. Taigi galėčiau palinkėti tik daug daug kantrybės. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažytė @ 2005 02 17, 15:37)
Nežinau kaip pas kitas mamas, bet pas mane nustojo keltis naktimis kai nujunkiau. Nujunkiau 1m.10mėn. tada pirmą kartą ir išsimiegojau 4u.gif Iki siol truksta miego, nors dabar jau miega visą naktį. Turbūt dar neatsigriebiau už visą laiką. Taigi galėčiau palinkėti tik daug daug kantrybės. rolleyes.gif


Mazyte, tu tikra didvyre, paminkla tau reikia statyti - beveik 2 metus be miego blink.gif
Atsakyti
Mano dukrai 10 men.,vis dar maitinu savo pienu.Nakti maitinu iki 4 kartu,kas 2 val.Nebeatsimenu,kada miegojau cry.gif
Atsakyti
Pas mus naktiniai valgymai, kuriu budavo 2-3, baigesi, kai nutraukiau maitinima (8men.). Pora naktu neramiai miegojo, bet nenesiojau, vandenuko negere ir viskas tuo baigesi.
Kad jus zinotumet, kaip gera ismiegoti visa nakti ax.gif wub.gif Tiesa, is ipratimo as pati dar pora savaiciu prabudinejau maitinimo laiku tongue.gif doh.gif
Stiprybes ir kantrybes toms, kurios maitina nakti angel.gif
Atsakyti
Aš nebeduodu MP, bet keliasi vistiek valgyti g.gif Bandžiau pora naktų kovoti ir nieko neduoti, bet užsiverkdavo cry.gif Gaila verysad.gif Nupirkau sotesnio mišinio, gal padės blink.gif Noriu miego saldaus miego sleep.gif
Atsakyti
Mano mažiai 1 metai ir mėnuo. Maitinu pati. Irgi keliasi naktimis atsigert pienuko. Kartais 1 kartą, kartais 2, o būna , kad ir dažniau. Tada pradedam pyktis. Šiaip esu pripratus ir kažkaip nesijaučiu neišsimiegojus. Ryte, kai vyras išvažiuoja imu dukryte pas save į lovą ir dar pamiegam iki kokių 9(kartais ir iki 10). Taip kad man miego netruksta.
Atsakyti
Mano mažyliui jau 4 mėn. maitinu tik krūtimi, bet naktį valgome tik vieną kartą. essen.gif prieš miegą stengiuos pamaitinti iš abiejų krūtų thumbup.gif .tada išmiega 6-7 val. mūsų išmiegojimo rekordas 9val.
Atsakyti
Nu koks pavyda (baltas) mane ima skaitant jusu postus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal sakau cia mano karma (ar kaip ten ja?) mane baudzia biggrin.gif Na ka as tokio blogo siam gyvenime padariau, kad mano kleckutis jau 9 men keliasi kas nakt po 4-5 kartus ir reikalauja valgyti cry.gif cry.gif cry.gif

Laimingos jus mamos . . . thumbup.gif
Atsakyti
Mano ir mišinius pradėjusi valgyti, toliau sėkmingai keliasi naktį blink.gif Ir su tokiu alkiu čiulpia, kad nedrįsčiau siūlyti tik vandens g.gif Bet jau mano organizmas biagia priprasti prie bemiegio gyvenimo tongue.gif
Atsakyti
As irgi pastebejau, kad baigiu priprasti prie tokio miego, kai reikia prabudineti kas valanda ir nesijauciu neissimiegojusi, tik vakare jau jauciuos pavargusi, nes i lauka einam bet kokiu oru...
Atsakyti
Mano mazyle irgi keliasi valgyti apie 4kartus ,beveik esu pripratusi ,bet jei kas nors leistu issimiegoti tai su malonumu pasinerciau i sapnu karalyste. tongue.gif
Atsakyti