Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Tai vadinama buteliuko kariesu. Tiesa, mano Daumantas net nežino, kas yra buteliukas.Kai jam buvo 2m, Žalgirio klinikoj jam įdėjo 5 plombas... Jį krūtim maitinau 10 mėn. Maitindavau ir naktį. Vyresnįjį sūnų krūtimi maitinau trumpai, bet iš buteliuko naktį gėrė gal iki pusantrų metų, gal ilgiau.
Stomatologai nerekomenduoja vaikų maitinti naktį (ir krūtimi) nuo tada, kai pasirodo pirmasis dantukas. Naktį mažai išsiskiria seilių, jos nenuvalo dantukų, o rūgštys ėda. Kad taip yra- turiu du gyvus įrodymus. Tiesa, mano sūnūs yra gavę ir daug antibiotikų. Jie taip pat prisideda prie to, kad dantys nestiprūs, trapūs.
Dukrą stengiausi naktį maitinti kuo rečiau.
Atsakyti
Mano mažė kuo toliau tuo dažniau užkandžiauja naktį. Pradžioj tik du kartus atsikeldavo. Dabar muistosi ir muistosi, kol suranda krūtį. (Taip nuo triju mėnesių)Pas save pasiguldau po pirmojo jos prabudimo lovyteje. Viena naktį bandžiau kovoti ir pamaitinus grąžinti į lovą - nieko nesigavo. Vos užmigdavau, jau tekdavo vėl keltis ir imti Dukrytę pas save.
Del prastų dantų nelabai tikiu, nors privertė susimąstyti g.gif - visko nutinka... Man pačiai tik norisi geriau pamiegoti.... rolleyes.gif , bet tikiu, jog vaikui prie mamos saugiau. Taip kad.....???
Atsakyti
Paskui bus sunku atpratinti nuo miegojimo kartu. Iš patirties sakau. Man teko ilgai su savo bernais miegoti. Iš pradžių su vienu, paskui su dviem... Koks išsimiegojimas gulint per vidury! Todėl dukrą giežtai guldžiau tik lovytėj. Ir dabar galiu ramiai pailsėti.
Atsakyti
Mano, pavyzdziui, triju menesiu, po to specialiaizadinau, nes pienas dingt pradejo, taip ir dingo verysad.gif . Viena drauge kelesi iki metu, bet ir pienukas upeliais tekejo smile.gif
Atsakyti
Mamos, o tai kaip jus 'isgyvenat', kai reikia po 4-5 kartus per nakti maitinti???
Maniskiui 8,5 men. ir as jau visiskai suzombejau, sveikata ruosiasi kelti streika. Nuo 5 menesio pradejo valgyti naktimis kas 2 valandos, o kartais dar dazniau cry.gif cry.gif cry.gif
Pieno turiu daug, nutraukti maitinimo nenoreciau, bet sveikata su nervais sukure profsajunga ir spaudzia mane i kampa. Ka daryti??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lava @ 2005 02 10, 14:01)
Mamos, o tai kaip jus 'isgyvenat', kai reikia po 4-5 kartus per nakti maitinti???
Maniskiui 8,5 men. ir as jau visiskai suzombejau, sveikata ruosiasi kelti streika. Nuo 5 menesio pradejo valgyti naktimis kas 2 valandos, o kartais dar dazniau  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Pieno turiu daug, nutraukti maitinimo nenoreciau, bet sveikata su nervais sukure profsajunga ir spaudzia mane i kampa. Ka daryti???  g.gif  g.gif  g.gif

O tu nakti, kai vaikiukas triuksmaus, vyro paprasyk, kad atsikeltu, paverstu ant kito soniuko, tuomet maziukas nejaus pieno kvapo ir pamazel atpras nuo daugybes valgymu. As anksciau, kai tik mazulis suniuksedavo, puldavau duoti kruti, o veliau, pasiskaiciau knygoje, kad uztenka apversti patogiau, o dar geriau pasikviesti i pagalba vyra. Rezultatas: uzmiega 23 val., nakti valgo apie 4-5 val., o p.t. tik ryte. Pabandyk, sekmes smile.gif
Zinoma, nesitikek pakeisti per viena nakti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamose: 16 vasario 2005 - 12:03
QUOTE(Lava @ 2005 02 10, 14:01)
Mamos, o tai kaip jus 'isgyvenat', kai reikia po 4-5 kartus per nakti maitinti???
Maniskiui 8,5 men. ir as jau visiskai suzombejau, sveikata ruosiasi kelti streika. Nuo 5 menesio pradejo valgyti naktimis kas 2 valandos, o kartais dar dazniau  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Pieno turiu daug, nutraukti maitinimo nenoreciau, bet sveikata su nervais sukure profsajunga ir spaudzia mane i kampa. Ka daryti???  g.gif  g.gif  g.gif

Mano dukrytei 10menesiu ,ir naktim keliasi 4 kartus noredama kruties. Bandziau ir tutuka duoti ,ir ant sonelio kito pasukti -deja efektas tik kokiai desimt minuciu ,o paskui isspjauna tutuka ir pradeda verkti, kad net su krutim sunku nuraminti, o kai atsigeria tai pasineria igilu miega kokiom 2-3 val.,o paskui vel viskas is naujo , taip visa nakti. O apie nujunkyma net bijau pradeti galvoti ,gal kas nors ir taip savaime pasikeis...ISTVERMES JUMS MAITINANT SAVO LELIUS. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lava @ 2005 02 10, 14:01)
Mamos, o tai kaip jus 'isgyvenat', kai reikia po 4-5 kartus per nakti maitinti???
Maniskiui 8,5 men. ir as jau visiskai suzombejau, sveikata ruosiasi kelti streika. Nuo 5 menesio pradejo valgyti naktimis kas 2 valandos, o kartais dar dazniau  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Pieno turiu daug, nutraukti maitinimo nenoreciau, bet sveikata su nervais sukure profsajunga ir spaudzia mane i kampa. Ka daryti???  g.gif  g.gif  g.gif


Užuojauta, maniškė nuo gimimo taip maitinasi blink.gif Ir supratau, kad kol pati maitinsiu, tol taip ir bus, o man jau irgi nervukai šlubuoti pradejo ir rūbai visi gerokai per dideli pasidarė ir vyras nebelabai su manimi susikalba unsure.gif Taip kad nors ir pieno turiu daug, bet pradėjau duot mišinuko, nutariau pagalvot ir apie save yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurinta @ 2005 02 17, 11:41)
ir vyras nebelabai su manimi susikalba unsure.gif  Taip kad nors ir pieno turiu daug, bet pradėjau duot mišinuko, nutariau pagalvot ir apie save yahoo.gif


Apie vyra, tai man patiko - reiks saviskiui parodyti, o tai jis sventai isitikines, kad tik jis vienas toks 'vargselis', kuris net su nuosava zmona susisneketi nebegali:P

O kaip ten su misinuko davimu, jei pieno yra daug g.gif
Mano vaikinas danties dygimo proga pora dienu maziau valge, tai is karto vienoje krutyje atsirado sukietejimas ir savaite kankinausi, kol 'isvalge' (o jau skausmas - maitindama net apsibliaudavau cry.gif ). Tai vat ir galvoju, jei pradeti duot misinuka, tai ar papai susigaudys tokiam situacijos pasikeitime g.gif
O kaip tada su naktiniais valgymais g.gif Negi nakti irgi misinukas? (cia jau man butu per daug - lengviau papa paduoti) ax.gif
Atsakyti
Mano dukrai irgi uzeina tokie periodai: tai valgo kas 2val. nakti, tai-kas 3val. O del nervu, tai-teisybe. As beveik kiekviena savaite grasinu vyra skyrybomis, niekas man neitinka, gerai, kad vyras saltu nervu, kitas tokius zodzius rimtai priimtu, o gal ir nesisvaidyciau tokiais zodziais. Reiks susimastyti
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2005 02 17, 13:45)
O del nervu, tai-teisybe. As beveik kiekviena savaite grasinu vyra skyrybomis, niekas man neitinka, gerai, kad vyras saltu nervu, kitas tokius zodzius rimtai priimtu, o gal ir nesisvaidyciau tokiais zodziais. Reiks susimastyti


O pas mane, tai atvirkstinis varijantas - aisku neitinka viskas tai man (nervai barikadas pasistate ir rimtai streikuoja, jau grasinasi ginklus issitraukti ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ), o skyrybomis grasina mano diedas - tai matyt jis irgi galvoja, kad as budama ramesne nei jis labai rimtai nepriimsiu. Reik eit ginklu pasiieskoti wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Atsakyti

Hmm... Aš irgi naktį turiu keltis kokius 7 kartus cry.gif Dabar jaučiu, kad kai lėliuks pradės miegot, turėsiu pati eiti gydytis miego sutrikimą, nes kai tik ateina vakaras, pradeda skaudėt galvą, žinant, kas bus naktį. O visą naktį laukiu ryto, kažkaip jam atėjus psichologiškai lengviau... Dieną nieko nebesinori, viskas erzina, vos ne dirbtinai stengiesi kažkuo domėtis, atrodo, nu nors vieną naktį išsimiegot ir pasaulis gražesnis taptų... Bet save guodžiu, kad neprabėgs nė metai, gal išsimiegosiu g.gif
Atsakyti