Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

tai va merginos, naktiniai valgymai baigesi kai tik atjunkiau nuo papuko wink_3.gif taip baigesi ir miegojimai pas mamyte lovoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 01 14, 22:58)
tai va merginos, naktiniai valgymai baigesi kai tik atjunkiau nuo papuko  wink_3.gif  taip baigesi ir miegojimai pas mamyte lovoje  smile.gif

o jau kokio amžiaus buvo?
Mes 10 mėn, valgom 2 kartus per naktį. Kažkada bandžiau atpratinti nuo vieno maitinimo, bet tik valandos persislinko. Ir toliau naktipiečiavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 01 14, 16:01)
o jau kokio amžiaus buvo?
Mes 10 mėn, valgom 2 kartus per naktį. Kažkada bandžiau atpratinti nuo vieno maitinimo, bet tik valandos persislinko. Ir toliau naktipiečiavo smile.gif

15 men. . dar tik savaite kaip atpratinau nuo kruties smile.gif
Atsakyti
QUOTE
tai va merginos, naktiniai valgymai baigesi kai tik atjunkiau nuo papuko  taip baigesi ir miegojimai pas mamyte lovoje 

Oi kaip laukiu, kol pati ta pati galesiu pasakyt... Bet mums dar anksti:) Gaila vaika virkdyt nakti, nors jau atsibodo ant sono miegot iki gyvo kaulo doh.gif
Atsakyti
ojojoj .. pradejau is as atpratinimo nuo naktinio valgymo akcija blink.gif blink.gif duodu tik vakare pries uzmiegant ir viskas....ir kol kas keliasi kas valanda ir virkauja, skundziasi..kai nekreipi demesio tai rekaut pradeda cry.gif tai tenka nesiot kad kaimynu neprizadintu...o mano vyriukas tai toks nemenkas ax.gif ...paryciu atsibunda ir gailiai praso - ma-ma, tada jau sirdis plysta ir duodu... ph34r.gif gaunasi valgymas viena karta..
bet kai atpratinsiu nuo valgymo (visgi dar vilties nepraradau kad kada nors tai ivyks), teks tikriausiai atpratint nuo nesiojimu naktimis.. vandenuko negeria is butelio, o is puodelio apsimiegojes geria ir springsta unsure.gif
net ir nezinau ar gerai darau unsure.gif
o atpratint reikia,nes po menesio jau i darbeli zygiuosiu - tai tokio rezimo paprasciausiai nepavesiu cry.gif
Atsakyti
Mums 10 men. bus, bet nakti taip smagiai ziaumojam papuka smile.gif . Nesuku as sau galvos biggrin.gif , jeigu mazei gerai, tai ir man. thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis nakti ciulpe papuka kelis kartus(tiek kartu kiek atsikeldavo) iki jam suejo metai.Paskui nusprendziau nebeduot nakti ir per menesi visai atpratinau nuo papuko.
Atsakyti
Oho, kiek "naktibaldu" auga.. tongue.gif O as galvojau, kad cia mano vienintele tokia psiutus, kad nakti kas 2 val. valgo..Bandziau neduot, bet pakelia toki triuksma, kad - duodi.. Gaila vaiko cry.gif O ir ciulpia ji taip godziai, kad nepasakyciau, kad ne alkana..
Atsakyti
mano vaikas valge nakti kol maitinau, t.y. iki 1,5 m. paskui pradejo miegoti truputi geriau. bet vistiek prabunda. dabar jam 2,5 metai. kasnakt prabynda koki karta "siaip sau" ir koki karteli "i tualeta". manau, kad tiesiog yra tokie vaikai, kurie niekada neismiega visa nakti.
Atsakyti
QUOTE(venzliukas @ 2005 01 24, 22:54)
brendule, parasyk kokia technika naudojai  4u.gif



Prieš tai rašiau,rašiau ir viskas dingo.Na ką, parašysiu dar kartą.
Tai va,mano "technika".Prieš atpratinimą nuo papuko,mano mažius valgė tikrai daug ir tiek kiek norėjo.Kai naktį pradėjau nebeduoti papuko,tai duodavau atsigert vandenuko iš puodelio arba paprasčiausiai duodavau soskytę,ant šoniuko ir miegučių.Pirmas naktis buvo sunkoka,nes vaikas buvo įpratęs naktį valgyti ir nemažai.Paskui po savaitės dieną duodavau papuką tik tris kartus,po kitos-du kartus,dar po kitos-vieną kartą,o dar po kitos iš viso nedaviau.Taip ir užsibaigė mūsų naktiniai ir dieniniai papuko valgymai.Po to kelias dienas vaikas vis pakeldavo mano drabužius,pažiūrėdavo,parodydavo"baba-nėra pienuko" ir viskas.
Tai ką.linkiu sėkmės.
Atsakyti
Joooo, atrodo nakti issimiegoti dar greit neteks blink.gif Mano 2.gif nuo kokiu 6 ryto pradeda valgyti kas valanda. Gal pienelis labai liesas paryciais g.gif
Atsakyti
Siaip gal nelabai i tema, bet naujos temos nenoriu atidarineti..
Pavyzdziui mano dukryte (jai jau galima sakyti keturi menesiai)..ismiega beveik visa nakti..nuo 22 val iki 5 val ryto..pavalgo ir iki kokios 10val vel miega...ir as noreciau, kad ji atsikeltu naktimis smile.gif nes pienuko susikaupia tiek, kad reikia nutraukineti, nes labai jau krutis tada tempia, jos prisipildo tiek pieno, kad sukieteja..ir kiek zinau kuo dazniau krutys buna kietos, gali sutrikti pieno gamyba..
Taigi mano klausimas (gal kas gales patarti)..kaip man elgtis sioje situacijoje?..Ar nutraukineti ar ne??..
Atsakyti