Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

MAniškė irgi naktį begalę kartų keliasi valgyt.Jeigu ne kas dvi valandas tai kas pusvalandį.Ir taip jau keli mėnesiai.Atrodo viskas prasidėjo tada kai ji iš niekur nieko pradėjo neimti soskės.Neįkišu nei dieną nei naktį.SPjauna lauk.TAi dabar patapau papuku - čiulptuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Pupsas @ 2004 11 25, 22:51)
QUOTE (anna @ 2004 11 22, 13:21)
na aš kiek žinau-tai iki pusės metų yra noramlu,kad vaikas valgo naktim,vėliau jau to poreikio būtent valgyt neturėtų būti,bet yra pripratimas  biggrin.gif

O pas mus atvirksciai, iki 5 men. miegodavom kietai ir ilgai thumbup.gif Dziaugiausi nerealiai, nes vyresnele keldavosi naktim n kartu, as atsikeldavau ir nezinodavau miegojau ar ne. Sunus iki 5 men, buvo visika priesingybe, kaip minejau ismiegodavo visa nakti.Bet nuo 5 men, keliuosi po 3 ir daugiau kartu blink.gif Vakare jis uzmiega pats ir gerai,jokiu migdymu nereikia thumbup.gif , bet nebeismiega sad.gif

Pupsai, tu cia rimtai? Sunelis pradejo keltis nakti, kai jam suejo 5 menesiukai blink.gif
Maniskis tai ismiega per nakti be jokiu problemu clap.gif clap.gif clap.gif As ji paguldau apie puse vienolikos vakare, o valgome tik sesta arba septinta ryte. Nejaugi, gali buti taip, kad kai bus vyresnis atsibus nakti ir nores uzvalgyti papuko laugh.gif ohmy.gif
Atsakyti
Pas mane lygiai tokia pati situacija , tik dar + pradejo darytis zaizdeles.Jau sugalvojau nutraukti maitint , bet niekaip neiseina unsure.gif
Atsakyti
mes irgi naktį neramiai miegam.Iki šiol, nors jau 11 mėn. Ir dantukai jau yra (8).

Aš vaiką gerai pamaitinu prieš miegą (jau ne savo pienu), o naktį visada po ranką turiu ką nors atsigert. Tai jis visą 120 ml. buteliuką per naktį išgėria (kokius 2-3 kartus paduodu, ir užmiega 4 val.)). 2.gif

Aš be abejo už motinos pieną, bet kartais pagalvoju, gal 7-8 mėn. vaikui jis jau nepakankamai kaloringas, dėl to ir prašo kas 30 min.
Kaip ir suaugusiam, kas daug juda ( o vaikai kaip tik nesėdi vietoj) , tas turi kaloringesnį maistą rinktis.
Bet kaip iš tikrųjų?
Atsakyti
As irgi iki 6 menesio turejau ramesnes naktis - valgydavo 1 karta, o nuo 6 menesio (kai kalesi dantukai) krtais tenka bustis 4-5 kartus. Maitinu tik 2 kartus (manau atsibunda tikrai ne is alkio, nes is vakaro prigirdau misinuko), o kitus kartus bandau issiversti su zinduku, glostymu, niuniavimu... Sako, 7-9men. kudikiams buna emociskai sunkesni - itin spartus vystymasis, daug naju ispudziu, tai dauguma ima neramiau miegoti. Tikiuos, iki metu ismoksim miegot ramiau, nes jei po tokiu naktu reiks keltis i darba... g.gif
Atsakyti
QUOTE (melsva @ 2004 11 25, 19:58)
manau, kad susije
mes diena viena karta valgom pienuka, visa kita - koses, darzoves, vaisiai.
O nakti, kaip tu sakai - N kartu grauzia rolleyes.gif , nes dantukai lenda vienas po kito. Jau astuntas smile.gif

pas mus taip pat, pet nepergyvenu, nes zinau, kad tai netrukus baigsis..zinau, kaip tokio zindymo artumo pasiilgsiu, kaip mano berniukas paaus...pamatysit wink.gif
Atsakyti
Sveikutes - galiu pasigirti , kad jau 5 d. nakti nebemaitinu thumbup.gif .Mazius keliasi koki karta nakti ir pats ismoko uzmigti pasonej clap.gif .Pasilikau tik rytini ir vakarini maitinima.Vakare uzmigdau su bonkute.Greit mano mazius taps "savarankisku" biggrin.gif .
Atsakyti
Radau vienam straipsny aprašytų požymių, kurie gali būti kaip įspėjimas, kad vaikas nedavalgo:
"Kūdikiui trūksta pieno jei:
1.Blogai auga svoris [mažiau nei 500 g per mėnesį, ar jei dviejų savaičių amžiaus kūdikio svoris mažesnis, nei buvo tik kūdikiui gimus]
2.Šlapinasi negausiai ir koncentruotai [mažiau nei 6 kartus per dieną, šlapimas geltonas ir stipraus kvapo]
Atsakyti
Gak cia kazkiek info rasite
http://www.supermama...ST&f=12&t=15436
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2004 04 20, 17:53)
mano 7 menesiu pana kelias 1-3 kartus  rolleyes.gif  net nesitikiu, kad kazkada tai baigsis  laugh.gif

panai jau 15 men. bet ir toliau sekmingai kelinejasi 1-3 kartus ir praso papo blink.gif sakau niekada nesibaigs tai schmoll.gif
Atsakyti
Man pediatras pasake, kad gerai augantis vaikas nuo 6 men. jau nakti valgo ish iprochio, o ne ish alkio, tai mes ir atsipratinom. Tiesa, del aplinkybiu pradejom atsipratinet 7.5 men. Pirmiausia 'ishemiau' 3-ios valandos maitinima. Tas buvo sunkiausias - uzhtruko 2 savaites. Tiesiog neduodi papo ir viskas. Sunku, bet apsimoka thumbup.gif O kiti du - 12-os val. ir 6-os ryto nusieme kazhkaip savaime. Metukus sutikom labai tvarkingu miego ir maitinimosi grafiku biggrin.gif
Atsakyti
Maniškei greit metukai, o naktį valgo papuką kas valandą doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti