Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

na aš kiek žinau-tai iki pusės metų yra noramlu,kad vaikas valgo naktim,vėliau jau to poreikio būtent valgyt neturėtų būti,bet yra pripratimas biggrin.gif
aš šiąnakt bandžiau savo mažąjai neduot pieniuko-tai oi kaip sunkiai buvo,pusę nakties ašarų pakalnė,o kai kišdavau puoduką su vandeniu-tai visai isterijos prasidėdavo blink.gif
bet aš jau pati pavargau nuo jos kėlimosi 3-4 kartus,jei atsikeldavo tik vieną kartą-tai džiaugdavaus dry.gif
Atsakyti
Nu bandziau as sianakt neduoti valgyt, bet tai kad rekia
net pasikukciodamas ir net nesisviecia, kad nurims kol
neduosiu valgyt,-tai neatsilaikiau ir daviau doh.gif
Bandysiu duot vakare koses-ziuresiu gal ilgiau miegos g.gif
Atsakyti
na aš jau 3 naktis prasikankinau neduodama jai papo naktį,šiąnakt visai galvojau,kad išprotėsiu- nuo 1 iki 5 nemiegojo ir klykė,na neištisai,bet taip ir neužmigo per tą laiką,galiausiai po 5 kažkaip pavyko man ją užmigdyt..neįsivaizduoju kiek dar laiko tai tęsis,bet naktim esu tvirtai pasiryžus nemaitint-tik ir išsimiegot noris unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (anna @ 2004 11 24, 10:19)
na aš jau 3 naktis prasikankinau neduodama jai papo naktį,šiąnakt visai galvojau,kad išprotėsiu- nuo 1 iki 5 nemiegojo ir klykė,na neištisai,bet taip ir neužmigo per tą laiką,galiausiai po 5 kažkaip pavyko man ją užmigdyt..neįsivaizduoju kiek dar laiko tai tęsis,bet naktim esu tvirtai pasiryžus nemaitint-tik ir išsimiegot noris unsure.gif

Laikykis, anna, dar max pora naktu ir tikrai turetumet ramiai miegoti. Gal tevelis ar kas kitas tegul kokia nakti 'perima' budejima? gal mazylei lengviau bus kai pienukas nekvepes?
Atsakyti
Aš saviškį maitinau 15 mėnesių ir visąlaik naktį valgydavom po 2 - 3 kartus. Taip man ir nepavyko to įpročio pakeist, nes pabudęs nenustodavo verkti kitaip. Kai nustojau žindyti šita problemėlė iškart išsisprendė. Taigi, mamytės, galėčiau tik palinkėti Jums kantrybės doh.gif
Atsakyti
Na ši naktis jau buvo visai nebloga-atsibudo tik du kartus,pirmą kartą užmigdžiau iš karto įkišus čiulptuką,o antrą kartą kėlės vyras,irgi gana greit užmigdė smile.gif
tai tikiuos,kad jau ilgai kankintis nebereikės..
Atsakyti
pas mane situacija su mažąja :
dienos metu valgo košes, geria arbatas, papo neįkiši, o naktį keliasi n kartų su riksmais netgi ir reikalauja papo, aišku duodu... neįsivaizduoju kaip šią situaciją pakeisti
gal kam taip buvo

beje, jai dygsta dantys, gal čia taip susiję, gal naktį ne taip skauda nei dieną
Atsakyti
manau, kad susije
mes diena viena karta valgom pienuka, visa kita - koses, darzoves, vaisiai.
O nakti, kaip tu sakai - N kartu grauzia rolleyes.gif , nes dantukai lenda vienas po kito. Jau astuntas smile.gif
Atsakyti
QUOTE (anna @ 2004 11 22, 13:21)
na aš kiek žinau-tai iki pusės metų yra noramlu,kad vaikas valgo naktim,vėliau jau to poreikio būtent valgyt neturėtų būti,bet yra pripratimas biggrin.gif

O pas mus atvirksciai, iki 5 men. miegodavom kietai ir ilgai thumbup.gif Dziaugiausi nerealiai, nes vyresnele keldavosi naktim n kartu, as atsikeldavau ir nezinodavau miegojau ar ne. Sunus iki 5 men, buvo visika priesingybe, kaip minejau ismiegodavo visa nakti.Bet nuo 5 men, keliuosi po 3 ir daugiau kartu blink.gif Vakare jis uzmiega pats ir gerai,jokiu migdymu nereikia thumbup.gif , bet nebeismiega sad.gif
Atsakyti
QUOTE (ramuneb @ 2004 11 25, 19:50)
pas mane situacija su mažąja :
dienos metu valgo košes, geria arbatas, papo neįkiši, o naktį keliasi n kartų su riksmais netgi ir reikalauja papo, aišku duodu... neįsivaizduoju kaip šią situaciją pakeisti
gal kam taip buvo

beje, jai dygsta dantys, gal čia taip susiję, gal naktį ne taip skauda nei dieną

Pas mus irgi lygiai tas pats...tikiuosi isdygs dantukai ir baigsis tas kosmaras...
Atsakyti
maniau cia tik mano bludija blink.gif ir nakty n kartu kelia..
mums dygsta 2 dantys tai nakty vyrukas irgi uoliai kas
kelias valandas uzkandziauja..
Atsakyti
Maniškė auga su soske, tai kažkaip dantų dygimo periodu tiesiog kaišiojau ją, buvo gal pora naktelių kai kas 0,5 val. duodavau krūtį, bet maniškė žinda trumpai, tai nesigaudavo visą naktį. O dabar jei tik pradeda verkti duodu krūtį, jei zyzia, stengiuosi užmigdyti su soske rolleyes.gif
Atsakyti