Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Pas mus situacija labai panasi i Velauros. Na.. buvo tiksliau, mano mazei siandien desimt menesiu, ir dar pries savaite keldavausi jos maitinti per nakti stabiliai 4-6 kartus... doh.gif (stodavo, rekdavo, nuo gimimo nepripazista ciulptuko...)
Sunku ir paciai patiketi, bet paskutines dvi naktis nesikele isvis! Tiesiog itikinau pati save, kad jai tas maitinimas nakti nereikalingas, viena diena pasakiau sau stop ir visu pirma perkeliau ja miegoti i kita kambari (gretimais ir atdarom durim, todel tikrai viska girdziu) ir pradejau nakti nebemaitinti. Pirmos pora naktu buvo sunkokos, keliausi, nesiojau ir t.t. o paskui palaipsniui ji pradejo prabudineti reciau, o as nebesikeldavau del kiekvienos jos virktelejimo. Ir padariau ''atradima'' - mazoji paverkia 1-2 min ir uzminga. Ir dabar manau, kad anksciau reaguodama i ja is karto paprasciausiai ja isbudindavau.
Jau penkios nakys kaip naktim dukros nemaitinau ir is visos sirdies tikiuosi, kad ir toliau si gera tendencija laikysis. Pries desimt dienu pati nebuciau patikejusi, kad gali buti taip paprasta clap_1.gif
Atsakyti
Na, pas mus situacija, kaip pas daugeli, panasi. Iki 6men. maitinau naktimis kas 2-3 val., veliau mazoji iprato mane kankinti doh.gif kas 1-2val, dar veliau, matyt mane supainiojo su ciulptuku, tai reikalavo kruties kas 0,5val.Kazkoks kosmaras doh.gif .Kai dvi naktis neissimiegojau, treciaja-palikau vyra su dukryte ir isejau i kita kambari.Zinoma,ta nakti ir kita ji klyke( SIRDIS PLYSO sad.gif sad.gif sad.gif ),taciau sekancias naktis miegojo super thumbup.gif .Tad jau menesis mazoji nevalgo naktimis clap_1.gif , bet ir as nemiegu su vyru sad.gif , tiesa, viena nakti bandziau sugristi,bet nesekmingai, mane nuojau pat ispirko laugh.gif ,mazge pradejo verkt, matyt jaucia mama, tiksliau papa laugh.gif .
Atsakyti
Jau beveik metus ir 11 men. kasnakt maitinu... Dziaugiuosi, kai per nakti tenka pamaitinti du, kartus, o jei viena, tai visai svente... clap.gif Su menesiais vis pamazeja tie pamaitinimai... paprasciausia ismokau per daug neissibudinti, kad buciau pailsejusi... wink.gif Matyt, esu per daug skrupulinga, nes reaguodavau i kiekviena kniurktelejima... Irgi nesenai padariau atradima, kad del kiekvieno kniurktelejimo nereikia duoti papuko... Beda dar ir tame, kad miegam vienoje lovoje, nes lovyteje neramiai miega... Dar daug musu laukia.. reikia prie lovytes pripratinti, ir stengtis pasekti momimonos patarimais... biggrin.gif Visgi gal jau laikas pradeti atpratinti.. g.gif . Ziema tuoj... thumbup.gif Bandysim visas priemones... biggrin.gif As manau, kad jei jau baigiasi naktiniai maitinimai, tai ir isviso reikia baigti maitinti... Gabriele, tau spresti... Mamos pienas geriau, nei misinukai... rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi niekada nebuciau patikejus, kad taip paprasta thumbup.gif Maitinau naktimis nuo 4 men iki 1m ir 4 men. Kartais kas 3 val, kartais kas 2. I pabaiga pradejo reikalut ir kas 1-1.5val. Tada ir truko kantrybe. Paskaiciau viena labai nebloga straipsni kaip susidorot su tokiom problemom, pasinaudojau patarimais ir jau keli menesiai ramiai miegu naktimis wink.gif Esme tame, kad vaikas turi visu pirma ismokti uzmigti ne prie kruties (kol kas mokam tik nakties miego), tada isbudes nakti jis neprashys papuko, o uzmigs pats. Pirmus vakarus migdymas uztrukdavo iki poros valandu, o nakti isbudusiam nebeduodavau kruties, neneshiodavau, nesupdavau, tik apkabindavau ir ramindavau balsu. Jei labai isiverkdavo idedavau i jo lovyte ir dazniausiai, atropojes atgal (musu lovos 'susisiekiancios') budavo patenkintas kad gali nors prisiglausti ir staigiai uzmigdavo. Po kokiu keturiu ar penkiu naktu vaikas buvo kaip naujas,- uzmigdytas ismiega iki 6 val, tada 'papusryciauja' ir dar pamiega 2-3 val clap.gif Jei atsitinka, kad nubunda nakti,- pazirzia minutele arba atropoja pas mane ir vel nuluzhta.
Atsakyti
Sveikos,
Mano maziui neseniai suejo 7 men. Ir pradejom nakti keltis net pora kartu pavalgyti???! Ar ir jums taip buvo? Nors 6 men. ramiausiai ismeigodavo visa nakti.
Gal reikia pries nakti duoti daugiau valgyti? kokios koses??? Nesuprantu, ka daryti?
Atsakyti
Naktinis valgymas - vienas aktualiausiu klausimu, ir rasyta apie tai buvo daug. Tik as irgi jo vis tiek niekaip neisprendziu sad.gif g.gif Bet mano 2.gif visada valge naktimis, net kas 2val. budavo. O priezastys mano ir kitu nuomone:
-neramiai miega po dienos ispudziu
-gal dantys ramybes neduoda wink.gif
- miega salia, tai susigundo "uzkast" (maitinu pati)
-as pati is dalies kalta, kad neiskentus ilgesnio zirzimo pamaitinu, tai dabar zino ko tiketis...
Gal ir pas jus panasiai? Nieko cia labai nepadarysi: arba maitint, arba kaip nors vel uzmigdyt g.gif

Atsakyti
Atsiprasau, gal neatidziai ziurejau i jau skelbtas temas, jei sakai, kad jau daug buvo kalbeta.
As maitinu pati. Bet ne kas 2 val. Tik 2 kartus per nakti:) Buvau ipratus visai nebesikelti, nes nepabusdavo, tai dabar vel norisi to gero:)
Atsakyti
2.gif as vakare duodu astunta val.kosytes.ir miega visa nakti,na as daviau nuo 5 menesiu,ir arbatukes atsigert.
Atsakyti
Mano mažoji irgi pradėjus kaltis dantim buvo pradėjus keltis naktį unsure.gif . Atpratint pavyko tik neduodant naktį jai papo blink.gif .
Atsakyti
Mes iki 5 menesiu miegojom nuo 21 iki 7 ryto thumbup.gif Ech, kaip seniai tai buvo sad.gif Dabar jau apie menesi keliasi po daugybe kartu. Nealkanas tikrai, nes uztenka pasiguldyt i savo lova, ikist soske, apkabint ir ramiausiai uzmiega. Musu lovoj nemiegojo nei vienos nakties, tik tiek, kiek dabar pasimigdau nakti ir vel ikeliu i jo lovyte. Nezinau kas pasidare, bet taip laukiu tu ramiuju naktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 20, 20:12)
Atsiprasau, gal neatidziai ziurejau i jau skelbtas temas, jei sakai, kad jau daug buvo kalbeta.

Skyrelyje "Kudikiu zindymas" yra tema "Kaip atpratinti nuo naktiniu maitinimu". Ten yra neblogu minciu. Dar kazkur maciau-dabar neberandu g.gif
Atsakyti
Nu mano 5.5 men bambizas stabiliai nakty valgo
po 3-4 kartus doh.gif ,kazin neperannksti ir man pabandyti
jam neduoti nakty valgyti? O turi reiksmes tas, kad jis
guli salia manes lovoj? Gal perkraustyti jy i lovyte?
Atsakyti