Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE (TauRe @ 2004 07 14, 16:54)
maniske tai vis kaip leliukas naktimis valgo blink.gif baisiai pavargau sad.gif meginau uzmaitinti misinuku nakciai, bet kategoriskai atsisako buteliuko ir misinio. nori tik mamos papuko, kai gauna, apsikabina ir sminga tongue.gif bet jau noretusi atpratinti, gal tada ir naktimis nebesikeltu ... gal zinot kas koki gera buda kaip netraumuojant vaiko atpratinti nuo kruties ???

mano irgi naktimis papulio iesko nezinia kiek kartu huh.gif O be to ir diena uzmiega tik su papuliu ir dar nesiojama. Na zinau, kad pati taip prisipratinau, bet cia atskira istorija-vienu tarpu kitaip mums neisejo- nevalge nors tu ka, tai cia vienas is budu ja pamaitinti buvo. O dabar taip ir liko. Nezinau kaip bus. Tais retais atvejais, kai manes nebuna, o ji turi uzmigti (buvo gal 2 ar 3 kartus taip) tai ja verkiancia nesiojo tol kol nuluzo. O man nervai niekaip neislaiko jai neduoti papulio, nes ji labai sunkiai ir su juo uzmiega unsure.gif Na ir aisku gaunasi pasaka be galo sad.gif
Atsakyti
Aš jau nemiegu taip 8 mėnesius. Nieko... manau svarbiausia mano mažylė wub.gif

Užmiega irgi su papuku... Bet dieną nebūtinai,nors tiek gerai
Atsakyti
Vienintelė paguoda - tai truks ne amžinai rolleyes.gif . Mano panelė keliasi naktį kelis kartus. Ne per seniausiai pabandžiau suskaičiuoti, kiek kartų valgė, bet ryte atsiminiau tik skaičių vienas laugh.gif . O kito nusiraminimo naktį būdo mes neturim - čiulptuką naudojam vietoj žaisliuko, nešiojimas vidury nakties irgi ne išeitis, Tad tenka valgyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, mano mazajai 4 men. Anksciau ji miegojo visa nakti. Jau kokia savaite kaip keliasi nakti valgyti. Sia nakti kelese kas valanda. Nieko nesuprantu gal man truksta pieno. Siuliau misineli jo negeria. Ir is vis ji tutes neciulpia. Neisivaizduoju ka daryti. 2.gif
Atsakyti
Iš savo asmeninės ir draugių patirties galiu pasakyti, kad vaikui sukakus 3-4 mėn. didėja jo maisto poreikis. Todėl jis dažniau žinda, o kai dažniau dirginami speneliai, smegenys gauna signalus gaminti daugiau pieno. Tada kai pieno kiekis padidėja, vaikas vėl ima žįsti rečiau. Tiesa, šis procesas užtrunka kurį laiką, man net mėnuo paėjo, kol vėl suretėjo maitinimas. Dažnai šiuo metu mamos ir pradeda primaitinti, galvodamos, kad trūksta pieno ir mažius badauja, todėl anksčiau minėtas procesas (signalai į smegenis-didesnė pieno gamyba) nevyksta ir pieno tikrai pradeda mažėti. Taigi, jei nori maitinti toliau linkiu kantrybės biggrin.gif
Mano vaikas 3 mėn. pradėjo dažnai valgyt ir kaip jau rašiau tai tesėsi visą mėn., tai buvo tikrai neramu, bet kai mėnesio gale paaiškėjo, kad priaugo 1200 g, nusiraminau biggrin.gif
Atsakyti
AS tai iki siol nezinau ka reiskia miegoti , kai mazoji neisikandusi i papuka.. Taip jau metai ir 10 men. Pripranti prtie to. Nakti ji irgi reiklauja savo naktipieciu. Kiek zinau, tai daugeliui naturaliai maitinaciu mamu yra butent taip. Smagu, kad rtau iki 4 men . sito nereikejo. Vadinasi, pienuko buvo tikrai daug, o dabar, paaugo ir pienelio reikia kiek daugiau. Tas maitinimas tikrai stebuklnigas dalykas. Musu smegenys perduoda visa info ir pienukas buna butens toks, kokio tuo metu reikia vaikeliui. Jei serga, tai pasigamina toks, koks tuo metu jam geresnis ir t.t. ir pan. Nepergyvenk, jei reiks keltis dazniau, o dziaukis, kad gali maitinti pati!!! Ateis laikas ir issimiegosim!!! rolleyes.gif Svarbu tiketi ir noreti maitinti! wink.gif Pagal viska, tai primaitinti reiktu tik nuo puses metuku. Pradeti duoti darzoviu koseles. Iki to vaikeliui gana mamytes pienuko. Stebek savo vaikeli. Pamatysi pati. wink.gif Sekmes!!
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2004 11 09, 11:08)
Iš savo asmeninės ir draugių patirties galiu pasakyti, kad vaikui sukakus 3-4 mėn. didėja jo maisto poreikis. Todėl jis dažniau žinda, o kai dažniau dirginami speneliai, smegenys gauna signalus gaminti daugiau pieno. Tada kai pieno kiekis padidėja, vaikas vėl ima žįsti rečiau. Tiesa, šis procesas užtrunka kurį laiką, man net mėnuo paėjo, kol vėl suretėjo maitinimas. Dažnai šiuo metu mamos ir pradeda primaitinti, galvodamos, kad trūksta pieno ir mažius badauja, todėl anksčiau minėtas procesas (signalai į smegenis-didesnė pieno gamyba) nevyksta ir pieno tikrai pradeda mažėti. Taigi, jei nori maitinti toliau linkiu kantrybės  biggrin.gif
Mano vaikas 3 mėn. pradėjo dažnai valgyt ir kaip jau rašiau tai tesėsi visą mėn., tai buvo tikrai neramu, bet kai mėnesio gale paaiškėjo, kad priaugo 1200 g, nusiraminau  biggrin.gif

Aciu nuraminai tikiuosi viskas susitvarkys

QUOTE(ausyte @ 2004 11 09, 12:51)
AS tai iki siol nezinau ka reiskia miegoti , kai mazoji neisikandusi i papuka.. Taip jau metai ir 10 men. Pripranti prtie to. Nakti ji irgi reiklauja savo naktipieciu. Kiek zinau, tai daugeliui naturaliai maitinaciu mamu yra butent taip. Smagu, kad rtau iki 4 men . sito nereikejo. Vadinasi, pienuko buvo tikrai daug, o dabar, paaugo ir pienelio reikia kiek daugiau. Tas maitinimas tikrai stebuklnigas dalykas. Musu smegenys perduoda visa info ir pienukas buna butens toks, kokio tuo metu reikia vaikeliui. Jei serga, tai pasigamina toks, koks tuo metu jam geresnis ir t.t. ir pan. Nepergyvenk, jei reiks keltis dazniau, o dziaukis, kad gali maitinti pati!!! Ateis laikas ir issimiegosim!!! rolleyes.gif Svarbu tiketi ir noreti maitinti!  wink.gif Pagal viska, tai primaitinti reiktu tik nuo puses metuku. Pradeti duoti darzoviu koseles. Iki to vaikeliui gana mamytes pienuko. Stebek savo vaikeli. Pamatysi pati.  wink.gif Sekmes!!

Aciu, bei tvirtybes tau, As labai noreciau maitinti iki puses metu. Manau su Jusu patarimais ir pagalba sugebesiu. biggrin.gif

QUOTE(Vudis @ 2004 11 09, 15:26)
o, ar esat tikros, kad 3 -4 men padideja maisto poreikis. nes maniskis be savaites 4 men, visai pradejo nevalgyt , tai gydytoja pasake, kad matyt tiek kiek suvalgo, tiek ir uzztenka ( o jis vietoje savo 1000 ml suvalgo vos 500)

Sveiki, as tai nezinau kiek manoji suvalgo, nes niekada nesu nusitraukinejusi pieno. Paskutini menesi priaugom 500 gramu. Uztat pirmus tris augdavom daugiau nei 1 kg.
Atsakyti
o, ar esat tikros, kad 3 -4 men padideja maisto poreikis. nes maniskis be savaites 4 men, visai pradejo nevalgyt , tai gydytoja pasake, kad matyt tiek kiek suvalgo, tiek ir uzztenka ( o jis vietoje savo 1000 ml suvalgo vos 500)
Atsakyti
Laba diena,
noreciau atpratinti savo 2.gif valgyti naktimis. Nuo gimimo valgo stabiliai kas 2-2.5 val. ir man jau nuo to pradeda stogas vaziuoti wink.gif . Visiskai maitinimo nutraukti nenoreciau.
Mielos mamytes, pasidalinkit savo patirtimi rolleyes.gif smartass.gif

Soskiuka ir as duodu, bet nelabai padeda. Na, gal koki pusvalandi pratempiam, o po to vel muistosi, zirzalioja ir tenka traukti papuka tongue.gif
Atsakyti
mano pirmoji irgi taip mane "kankino". as dar duodavau ne per geriausia dalyka-ciulptuka, tai kiek ja apramindavo,taip istemdavom kazkiek laiko. dar pasiguldydavau salia krutines bet neduodavau zysti. kartais irgi tik tiek tereikdavo,pajusdavo siluma ir vel uzmigdavo.bet normaliau miegoti pradejo pati nuo kokiu tik 8 menesiu.

as irgi vargau,budavo ir pirstuka duodu laikyti ir pakeiciu gulejimo padeti ir bandydavau pasupti...bandydavau is vakaro daugiau pamaitinti, vis pasiulydama pienuko,kai atsirugdavo ir vel duodu kruti, kaiuzsnusdavo-bandydavau pazadinti ir vel kistavau...bet kol neisaugo is to-tol ir kankinausi.
stai dabar auginu antraja, jai 2 menesiai ir naktimis miega pakankamai gerai (po 4-5 valandas). turbut issiprasiau nescia budama smile.gif
nenusimink-viskas praeina.ateis laikas ir tau nieko nedarant pati prades ilgiau miegoti...kantrybes,mamyte...
Atsakyti
Maniškiui jau lygiai metukai, bet mes naktimis vis dar valgome. Niekas nepadeda. Nei supimas, nei čiulptukas. Tik ateina laikas valgyti, tai ir prašo. Jei neduodi, ar duodi arbatėlę, ar vandenuką, tai dūdos didžiausios. Daug kas sako, kad išaugs iš to ir pradės nevalgyti naktimis iš vis, bet man jau nebesitiki.
Atsakyti
Pas mus irgi ta pati problema.. sad.gif Jau greitai 10 menesiu o naktimis valgo ir valgo, toks jausmas kad istisai.. kol mazesne buvo - iki 6 menesiu vargo neturejau, miegodavo naktimis ir mums leisdavo smile.gif Dabar kas 1,5, kas 2 valandas atsibunda ir triuksma kelia tol kol negauna papuko... sedasi, stojasi, krenta ir rekia. soskes isviso nepripazista, nebeismanau ka daryti, kaip atpratinti. bandziau siulyt arbatytes, vandenuko bet tai dar labiau rekia ir negeria... g.gif g.gif
Atsakyti