Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE (Ape @ 2004 06 13, 19:06)
O tai kada mums, mamoms, miegoti?smile.gif

Maniskiui tik 6 savaites, bet as tikejausi, kad po 3 menesiu vaikai jau nebekelia naktimis blink.gif
dabar, pvz., nakti pati miegu 4, max 5 valandas. Diena sandau ateinancia aukle, ji ateina 3 valandom, ir 2 val. as pamiegu. Nu gerai, bet miegu tik 6-7 val. Zinoma, privalumas tas, kad svoris, likes is nestumo, krenta, jau kaip ir nukrito.

Kaip jus dar gyvos, mamytes?

O jei dar idarba einate, tai...hm... Galeciau tik saldainius i popieriukus vynioti, apie joki protini darba negalima ne galvot...
ir kaip ziovauti darbe, jei dirbi su auditorija? ohmy.gif

Dazniausiai mieganti maitinu,nes ryte nepamenu kiek kartu maitinau g.gif ir ar isvis maitinau
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2004 06 14, 21:37)
Dazniausiai mieganti maitinu,nes ryte nepamenu kiek kartu maitinau g.gif  ir ar isvis maitinau

Noriu pagirti saviski (o kuri gi nenori) biggrin.gif
Nakti sugalvojau taip daryt, ir, isivaizduokit, jau kelias nakteles mane mazius kelia tik 1- 2 kartus. va, ka darau:
Pastebejau, kad nakti jis zinda ir labai greit uzluzta.
Tai as, kai tik pradeda niurzget, atsikeliu, nusitraukiu piena, sugirdau jam "doze", ir vel - miegot. Tad mazius gauna viska, ko tik jam reikejo, ir miega ilgiau - 3 val. bent jau.

taigi, nakti - mamos pienas is buteliuko, diena - is papuko

QUOTE(Dilma @ 2004 06 13, 22:51)

Cha, kiti ir metų kelia. Ir ne po vieną kartą... blink.gif Taip kad ruoškis tongue.gif

lankiau visokius kursus pries gimdyma, ir i psichologes uzsiemimus (naujiems tevams skirtus tongue.gif ) ejom, o apie tai niekas nesake wink.gif
Pernelyg daug demesio buvo skirta gimdymui, o kas PO TO - nea... 2.gif
Galetu psichologiskai ruosti tevus ir tiems nemigos metams heart.gif
Atsakyti
Mano mergytė keliasi vieną kartą naktį,tačiau manau jei pradės keltis dažniau tai valgydinsiu mišinėliais.Tada vaikui bus sočiau.
Atsakyti
QUOTE (NOKIA @ 2004 07 10, 20:45)
Mano mergytė keliasi vieną kartą naktį,tačiau manau jei pradės keltis dažniau tai valgydinsiu mišinėliais.Tada vaikui bus sočiau.

vaikui bus sociau, o mama ilgiau nemiegos, nes reikes misinuka paruost rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (NOKIA @ 2004 07 10, 20:45)
Mano mergytė keliasi vieną kartą naktį,tačiau manau jei pradės keltis dažniau tai valgydinsiu mišinėliais.Tada vaikui bus sočiau.

Na, pradejusi primaitinti misinukais nakciai rizikuosi kad tavo pienukas pamazu dings ir teks ji pakeisti vien tik misinukais visai dienai...
Atsakyti
Manau, kad naktinis maitinimas tai viena iš sąlygų, kad gamintųsi pakankamai pienuko vaikui. Tai jeigu jis man nakktį kaip reikiant nepavalgo, pradedu nerimauti. huh.gif
Atsakyti
QUOTE (crocus @ 2004 07 14, 17:22)
Manau, kad naktinis maitinimas tai viena iš sąlygų, kad gamintųsi pakankamai pienuko vaikui. Tai jeigu jis man nakktį kaip reikiant nepavalgo, pradedu nerimauti. huh.gif

Naktim mano mergytė išmiegodavo beveik nevalgius, o maitinau iki pusės metukų tik savo pienuku, o iki metukų jau pradėjau primaitinti. Pienuko kuo puikiausias užteko wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 07 14, 17:26)
Naktim mano mergytė išmiegodavo beveik nevalgius, o maitinau iki pusės metukų tik savo pienuku, o iki metukų jau pradėjau primaitinti. Pienuko kuo puikiausias užteko wink.gif smile.gif

Tau gerai thumbup.gif

O aš vistiek papergyvensiu... huh.gif

Girdėjau, kad kiekvienai reikalinga vis kitokia stimuliacija pieno gamybai...
Pvz.: mano draugei pienas baigėsi po 3 mėn.. sad.gif sad.gif Na, ir ji naktimis nemaitindavo g.gif
Atsakyti
maniske tai vis kaip leliukas naktimis valgo blink.gif baisiai pavargau sad.gif meginau uzmaitinti misinuku nakciai, bet kategoriskai atsisako buteliuko ir misinio. nori tik mamos papuko, kai gauna, apsikabina ir sminga tongue.gif bet jau noretusi atpratinti, gal tada ir naktimis nebesikeltu ... gal zinot kas koki gera buda kaip netraumuojant vaiko atpratinti nuo kruties ???
Atsakyti
TauRe - suprantu tave nerealiai - manoji va iki siol mane naktim griauzia ir ziure ne pro kur nezada to atsisakyt...nebezinau jau kiek tempsiu, ale ka daryt? g.gif taip ir tempiu guma kol nenudurnesiu visai... wink.gif
Atsakyti
Valgė, valgo ir turbūt valgys. Kas 2 val dieną-naktį. Apie miegus pamiršau, nes maitinu atsisėdus, kitaip labai nepatogu, skauda nugarą. Atsisėsti einu į kitą kambarį. Pavalgo ir toliau miega. Bet nevisada, kartais kokią 5 h. jau nenori miego tai tenka nešioti. Be to kartais tenka pervystyti, nes nenori miegoti šlapias ar prisikakinęs. Nepadeda primaitinimas mišinuku, vistiek atsikelia ir duok papą. Vienintelė paguoda, kad ir kitos mamos pasakoja panašias istorijas apie naktinėtojus. Pamiegosiu kai pasensiu huh.gif
Atsakyti
Pagrindine stimuliacija pieno gamybai - vaiko maitinimas. Nakti - nebutinai. Sako, jei per para sumazhini iki vieno-dvieju maitinimu, tai tada gali pradeti mazheti.
Musishke irgi dazhnai maitindamosi, nors daktaras jau sheshta menesi liepe nutraukt naktinius maitinimus - atseit, tokio amzhiaus vaikui tai jau nebe poreikis, o pripratimas (nebent vaikelis mazho svorio). Na, tuo metu svechiavosi uoshviene, tai nesinorejo jos naktimis zhadint, tad maitinau. Po to pradejau po viena nuiminet. Pirmos pora savaichiu buvo labai sunkios (kol nebereikejo 3-4 val. maitinimo), kiekviena karta, kai keldavausi uzhmigdyt prabudusios, pirshtai niezhtedavo: duochiau papa, ir butu ramu (tuo labiau, kad ash pati pasnausdavau ja maitindama; ar sededama, ar guledama). Bet ishtveriau ir neuzhilgo megavausi 5-6 val miegu nuo vidurnakchio iki 6 ryto. Kai su tuo susitvarkem, vel rashau mamai: gal jai jau ir vidurnaktinio nebereikia. Sako: nebe. Ta nakti dukra, kaip zhinodama, nebeprabudo wink.gif Taigi, per nakti vaikas pradejo miegoti 7.5 menesio (per nakti = bent 6 valandas ish eiles). Ir po to - jokiu budu negrizhti prie nuraminimo papuku! Tokio amzhiaus jie jau ishmoksta 'manipuliuot' teveliais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 05 rugpjūčio 2004 - 16:43