Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 23:16)
Nu jo, 10 kg per menesi cia jau biski klaikiai. Bet kai didelis antsvoris, tai visada pirmais menesiais greiciau krenta, tai gal kazkam ir 10 pavyko atsikratyt per menesi? mastau.gif

Pagal tai, ką skaičiau, tai Chazanas laiko norma 10 kg pirmą mėnesį doh.gif
Atsakyti
Oho, cia jo normatyvai gal pasikeite? blink.gif Kai as laikiausi, tai kaip tik buvo snekama, kad 10 per menesi jau yra per daug, nes paskui labai didelis sokas organizmui, oda sukrinta, ir t.t. Nu nebent virsvoris 30+.
"Mano laikais" biggrin.gif norma buvo 5-7 kg per menesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shwiesulka: 26 birželio 2009 - 22:29
Kas apie dietas kas apie gaminimą...tortus biggrin.gif
QUOTE(zbara @ 2009 06 26, 22:20)
gausis gausis  drinks_cheers.gif būtinai daryk, aš irgi galvoju kazin kas čia man išeis, bet kai pradėjau dėt viską, sukt, žiūriu kad nėra ką veikt  biggrin.gif labai lengvai viskas pavyko 4u.gif daryk, paskui mums pasigirsi  mirksiukas.gif

nusipirkau ir aš šiandien skanėjos ryžių, einu mesiu virt ir žiūrėsim kas ten gausis. Kilimėlio tik to neradau viniojimui bambukinio, nu bet ką nors panašaus namie rasiu biggrin.gif
Dar prikabinau ryžių acto ir sojos. Neėmiau jokių ten tų wasabi, čia jau kai pažengsiu gaminime tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 06 27, 13:20)
Kas apie dietas kas apie gaminimą...tortus  biggrin.gif

nusipirkau ir aš šiandien skanėjos ryžių, einu mesiu virt ir žiūrėsim kas ten gausis. Kilimėlio tik to neradau viniojimui bambukinio, nu bet ką nors panašaus namie rasiu biggrin.gif
Dar prikabinau ryžių acto ir sojos. Neėmiau jokių ten tų wasabi, čia jau kai pažengsiu gaminime tada biggrin.gif

Na man ryžių actas aukštas pilotažas būtų lotuliukas.gif o sojos padažo ėmei ar sojos? kilimėlių, nežinau kokiam mieste esi, bet vilniuj tikrai yra prieskonių parduotuvėj basanavičiaus g... gal ir didelėj maximoj gali būt smile.gif
O wasabi jokio pilotažo - įsipili į dubenėlį sojos padažo (geriau į nedidelį), ir dedi laaabai nedaug wasabi, išmaišai, ir ragauji, jei trūksta aštrumo, dar wasabi ir t.t. Tiesiog, kad nebūtų vien sūrus sojos padažas smile.gif mums kavinėj kai atnešė pirmą kartą, tai tų wasabi maždaug centimetro dydžio piramidukė, ir mažas dubeniukas padažo, tai ojojoj, tik pačią viršūnėlę įdėjau, užteko lotuliukas.gif bet užtat, tikrai skaniau, bent jau man rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl acto tai mačiau merginos kai kurios rašė kad palikus atšalti ryžiam juos apšlaksto tuo actu. Tai ir aš pašlakščiau biggrin.gif
Sojos padažą ėmiau. Man aplamai prieskas maistas patinka tai žiūrėjau kad nebūtų nei aštrus nei sūrus labai. Kažkokį lengvą radau.
Nu ir maždaug gavosi man viskas, kilimėlį kol viriau ryžius mama kitoj pardoj rado smile.gif Tik to tokio stangrumo nebuvo kaip būna tikrų suši. Nežinau kiek suprantu reikėjo tvirčiau sukt, bet baisoka kad nesuplyštų tas lapas. Nu bet esmė tikrai gavosi, jau suvalgėm. thumbup.gif Nefotkinau nes kai kurių forma nelabai sušiška gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 06 27, 15:24)
Dėl acto tai mačiau merginos kai kurios rašė kad palikus atšalti ryžiam juos apšlaksto tuo actu. Tai ir aš pašlakščiau  biggrin.gif 
Sojos padažą ėmiau. Man aplamai prieskas maistas patinka tai žiūrėjau kad nebūtų nei aštrus nei sūrus labai. Kažkokį lengvą radau.
Nu ir maždaug gavosi man viskas, kilimėlį kol viriau ryžius mama kitoj pardoj rado  smile.gif Tik to tokio stangrumo nebuvo kaip būna tikrų suši. Nežinau kiek suprantu reikėjo tvirčiau sukt, bet baisoka kad nesuplyštų tas lapas. Nu bet esmė tikrai gavosi, jau suvalgėm.  thumbup.gif Nefotkinau nes kai kurių forma nelabai sušiška gavosi  biggrin.gif

tai gal nesuplyštų tas dumblių lapas, tam ir reikalingas bambuko kilimėlis. aš spaudziau drasiai, tikrai neplyšta, o labai tvirtai susisuka mirksiukas.gif
gaila kad nenufotkinai. doh.gif vistiek įdomu pažėt kaip gavos biggrin.gif
kokį įdarą darei?
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 23:29)
Oho, cia jo normatyvai gal pasikeite? blink.gif Kai as laikiausi, tai kaip tik buvo snekama, kad 10 per menesi jau yra per daug, nes paskui labai didelis sokas organizmui, oda sukrinta, ir t.t. Nu nebent virsvoris 30+.
"Mano laikais" biggrin.gif norma buvo 5-7 kg per menesi.

medikai sako, jog optimaliaias, geriausias variantas, kai per mėnesį tik po 2-3 kg numeti ax.gif gal ir ilgiau tektų dietos laikytis, bet organizmui taip geriau. Nemanau, kad 7-10 kg minuso per mėnesį yra gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 06 27, 15:27)
tai gal nesuplyštų tas dumblių lapas, tam ir reikalingas bambuko kilimėlis. aš spaudziau drasiai, tikrai neplyšta, o labai tvirtai susisuka  mirksiukas.gif
gaila kad nenufotkinai.  doh.gif vistiek įdomu pažėt kaip gavos  biggrin.gif
kokį įdarą darei?

nu kitą kart iš širdies spustelsiu biggrin.gif dariau su avokadu arba agurku ir krabų lazdelėm. Su avokadu kažkaip nepajaučiau skonio, agurkas labaiu patiko. Lašišos pirmam kartui nedėjau nes nebuvo garantijos kad kas aplamai išeis biggrin.gif
Nu kitą kart iš visų galų prifotkinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 27, 19:04)
medikai sako, jog optimaliaias, geriausias variantas, kai per mėnesį tik po 2-3 kg numeti ax.gif gal ir ilgiau tektų dietos laikytis, bet organizmui taip geriau. Nemanau, kad 7-10 kg minuso per mėnesį yra gerai unsure.gif

Tai aš irgi taip manau, na pirmą mėnesį gal ir gali daugiau nukrist, nes tada dar ir pats organizmas "valosi", tai suprantama... ale šiaip tai per daug schmoll.gif
O aš vakarienei didelę šviežią bulvę su 4 šprotais iš aliejaus sukirtau, ir braškių dar kelias, ir dabar naminio baltųjų vynuogių vyno stiklinę geriu tongue.gif teoriškai ten alkoholio neleidžia, bet jei svoris kris - kodėl gi nepasilepinus? ax.gif
Atsakyti
Sudominot su sušiais bigsmile.gif gal reiktų kada pabandyti ,nes ryžius aš labai mėgstu ax.gif
Vakarienei suvalgiau salotų dubenėlį tai vidurius paleido ,kažkokius šūdus pardavinėja pilnas trašų nieko jau neįmanoma normalaus nusipirkt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 27, 19:04)
medikai sako, jog optimaliaias, geriausias variantas, kai per mėnesį tik po 2-3 kg numeti ax.gif gal ir ilgiau tektų dietos laikytis, bet organizmui taip geriau. Nemanau, kad 7-10 kg minuso per mėnesį yra gerai unsure.gif


Na taip, 2-3 tai cia tiesiog kai sveikai maitiniesi, sportuoji ir pamazu liekneji. Laikantis dietos visada daugiau nukrenta.

QUOTE(Alinva @ 2009 06 27, 19:44)
Tai aš irgi taip manau, na pirmą mėnesį gal ir gali daugiau nukrist, nes tada dar ir pats organizmas "valosi", tai suprantama... ale šiaip tai per daug  schmoll.gif


drinks_cheers.gif Man pirma menesi, dabar jei nesumeluosiu, berods 8 buvo nukrite. Po to daug leciau judejo, bet stabiliai judejo.
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 20:46)
Nu as 19 kg atsikraciau per 3 men, bet tuo metu tikrai saziningai laikiausi, gramas i grama, minute i minute, visus masazus dariausi, ir t.t.
Dabar jau tiek kantrybes netureciau doh.gif

blink.gif rezultatai stulbinantys..
As ir noreciau nors -10kg,bet dabar tai niekaip.Dabar mastau,kad vis tik gal itakos turejo numestas svoris,maisto normu sumazinimas ir kai kuriu produktu atsakymas mazakraujystes isaukimui. g.gif Gal tada buvo pradzia,po to jauciau ,kaip ir isekima,nuovargi i kuri nekreipiau demesio ir stai.... verysad.gif
Siand.buvau pas daktare,tai kelias pakuotes gelezies israse,dar kitokiu vaistu pora pakuociu(menesiniu gausumui sumazinti)ir laukiu siuntimo pas ginekologa.va sitas,tai man naujiena,kai neteko susidurti.Pasirodo ,tai gali uztrukti 4-6sav. (cia tiek laukti eileje)blink.gif doh.gif
Siandien Dovydas su klase buvo i ekskursija isvaziave.Juos ten i kokia ferma veze,kur naminiai gyvuliai,traktorium veziojo.
Siandien,koks dusnumas lauke,gerai,kad sale ne pastoviai sviecia.... karsta.gif
P.s. apie sushi plepejot,tiesa sakant niekada negaminus ir net nebandzius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 29 birželio 2009 - 17:43