Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(vredna @ 2009 06 26, 21:45)
ai tai gal aš apie tuos krienus girdėjau... nu ačiū biggrin.gif  bandysiu kurią dieną, bet mano kulinariniai sugebėjimai niekiniai tai jau finalą maždaug matau... Nu bet bandyt reikia vistiek biggrin.gif

krienai dedami paprastai į sojos padažą, nes jie aaaštrūs. O ant ryžių, girdėjau, laisto specialų ryžių actą ar kažką ten... irgi, kad geriau suliptų.
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 06 26, 21:56)
krienai dedami paprastai į sojos padažą, nes jie aaaštrūs. O ant ryžių, girdėjau, laisto specialų ryžių actą ar kažką ten... irgi, kad geriau suliptų.

nu va pagal šitą aprašymą gal kas biški gausis... tikiuosi biggrin.gif My Webpage
bet ten ryžių žalių reikia 500g ar virtų? g.gif turbūt virtų galvoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 06 26, 18:47)
plačiau - čia vadinama "chazano" dieta,


Aaaaaa bigsmile.gif Znajem, plavaly hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 06 26, 21:34)
va galiu paklaust kieno smile.gif
1.ryžius būtinai tuos specialius dėt ar paprastus galima?
2.ar būtina tept garstyčias ant ryžių?

nu aš kulinariniais sugebėjimais nepasižymiu,(svarbu valgyt pagamint šeimai moku ) bet va kartais pabandzius smagu kai gaunasi biggrin.gif
ryžius pirkau Skanėjos, ant pakelio bus nupieštas Suši mirksiukas.gif ir jie padėti buvo IKI pardėj ne krupų skyriuje, o prie padažų, ten ir dumblių lapai mirksiukas.gif
tepti kad reiktų nesu nieko girdėjus. viską suvynioji be jokių skysčių, paskui tik merki i kokį nori padažą 4u.gif
QUOTE(vredna @ 2009 06 26, 22:10)
nu va pagal šitą aprašymą gal kas biški gausis... tikiuosi  biggrin.gif My Webpage
bet ten ryžių žalių reikia 500g ar virtų? g.gif turbūt virtų galvoju unsure.gif

virtų, aišku laugh.gif

gausis gausis drinks_cheers.gif būtinai daryk, aš irgi galvoju kazin kas čia man išeis, bet kai pradėjau dėt viską, sukt, žiūriu kad nėra ką veikt biggrin.gif labai lengvai viskas pavyko 4u.gif daryk, paskui mums pasigirsi mirksiukas.gif
gerai kai mums į kūną neina jokie tortai. biggrin.gif
bet kaip smagu kai gaunasi pirmas kartas thumbup.gif dabar jau žiauriai noriu dar kokį tortuką pastatyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 26 birželio 2009 - 21:24
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 22:17)
Aaaaaa  bigsmile.gif Znajem, plavaly hihihi.gif

Ir kaip sekės? Mano mamai tai labai fantastiškai, močiutės gydytoja irgi nepažino, kai nuėjo... ax.gif va man tik problema, nes aš nekenčiu mišrainių. Jokių.
Atsakyti
Nu as 19 kg atsikraciau per 3 men, bet tuo metu tikrai saziningai laikiausi, gramas i grama, minute i minute, visus masazus dariausi, ir t.t.
Dabar jau tiek kantrybes netureciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 22:46)
Nu as 19 kg atsikraciau per 3 men, bet tuo metu tikrai saziningai laikiausi, gramas i grama, minute i minute, visus masazus dariausi, ir t.t.
Dabar jau tiek kantrybes netureciau doh.gif

O grįžo - negrįžo? Pas mus ne visai tiksliai laikosi mama dabar, anksčiau tiksliau laikėsi, bet toliau krenta, aš irgi, tfu tfu tfu, ne visai tiksliai, ale tikiuosi, kad padės... smile.gif per 3 mėn nelabai tikiuosi 19 atsikratyt (būtų idealu lotuliukas.gif ), bet bent 10-15 gerai būtų ax.gif
Atsakyti
Grizo, bet tikrai prisipazinsiu, pati kalta - edziau po to, ka norejau, nes klaikiai buvau issiilgus visu picu, pyragaiciu, saldumynu ir pan. ax.gif Turejo dar kuri laika but stabilizacija, o as neislaikiau. Is tikruju gal net su variacijom laikantis geriau - gal tada svoris leciau krenta, bet uztikrinciau. Ir jeigu kuria diena prisiedi netycia, nebuna tokio didelio skirtumo, kaip grieztai laikantis.
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 23:00)
Grizo, bet tikrai prisipazinsiu, pati kalta - edziau po to, ka norejau, nes klaikiai buvau issiilgus visu picu, pyragaiciu, saldumynu ir pan. ax.gif Turejo dar kuri laika but stabilizacija, o as neislaikiau. Is tikruju gal net su variacijom laikantis geriau - gal tada svoris leciau krenta, bet uztikrinciau. Ir jeigu kuria diena prisiedi netycia, nebuna tokio didelio skirtumo, kaip grieztai laikantis.

Na aš bent taip ir galvoju, va tarkim, čia kelias dienas labai poreikis buvo, vakare vieną saldainį leidau sau, už tai, kad nevalgiau visų aliejų/majonezų ant mišrainių... na reikėjo man. Užtat varškė su medum man tikras rojus buvo lotuliukas.gif tik kad išfasuota nepatogiai, po 180 gramų - nei 320 valgyt, o 180 irgi mažokai atrodo smile.gif nebent reikės kitą dieną vietoj sūrio ant duonos užsidėt, nes sūriui man kažkaip potraukio nėra...
Ir vyno taurei-dviem pasitaupau kartais vakare, nes šiaip man siaubas ima - 10 kg per mėnesį blink.gif blink.gif čia gi kažkas žiauraus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 26 birželio 2009 - 22:04
QUOTE(Alinva @ 2009 06 26, 23:03)
10 kg per mėnesį  blink.gif  blink.gif čia gi kažkas žiauraus.


Minuso ar pliuso? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 26, 23:08)
Minuso ar pliuso? laugh.gif

Pagal tą dietą - minuso lotuliukas.gif Pas mane pliuso yra daugiau, ale ne per mėnesį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 26 birželio 2009 - 22:14
Nu jo, 10 kg per menesi cia jau biski klaikiai. Bet kai didelis antsvoris, tai visada pirmais menesiais greiciau krenta, tai gal kazkam ir 10 pavyko atsikratyt per menesi? mastau.gif
Atsakyti