Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

Tavo Kaime ,mano grupiokės tėviškė smile.gif
Pas mus ir šiandien vasara biggrin.gif šilta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2009 06 21, 21:58)
o aš tortą pagaminau, niam  essen.gif ... tikras skanumėlis, ačiū už receptą  thumbup.gif
user posted image
user posted image

Produktai:
1 pakelis sausainių
75 g sviesto
2 pakeliai varškės
1 pakelis plakamos grietinėlės (200 ml)
125 ml jogurto (ėmiau vyšninį)
75 ml pieno
pakelis (18 g) želatinos
2 pakeliai skirtingų spalvų želė
100 g cukraus
vanilinio cukraus

Puošimui:
apelsino
1 pakelio apelsininės želė

Pirmiausia padariau želė. Kai sustingo, supjausčiau gabaliukais. (Aš tingiu vazotis, tai perku jau padarytą želė iš Maksimos  ax.gif )
Sausainius sutrupinau, sviestą išlydžiau ir sumaišiau su sausainiais. Į torto formą patiesiau kepimo popierių, kraštus patepiau aliejumi. Sudėjau sausainius ir padėjau į šaldytuvą sustingti.
Užmerkiau želatiną, kad išbrinktų. Tada varškę, cukrų, jogurtą išmaišiau  mikseriu. Želatiną užkaitinau piene ir plakant mikseriu supyliau į varškės kremą. Išplakiau grietinėlę ir atsargiai įmaišiau į varškę. Sudėjau želės gabaliukus. Viską išmaišiau ir sukrėčiau į torto formą. Įdėjau į šaldytuvą.
Puošimui padariau apelsininę želę (ant pakuotės rašo 500 ml vandens, dėjau gal 300), supjausčiau apelsiną. Po kokios val. sudėliojau ant torto apelsinus ir užpyliau žele. Palikau per naktį šaldytuve, kad geriau sustingtų. (Rutulytės atveju, galima želė keisti į braškinę ir vietoj apelsino imti braškes smile.gif)
skanaus!  4u.gif


čia iš SM paėmiau
dabar braškių metas, tai nusipirkau ir ruošiu. šiuo metu pas mane bjauriausia dalis, niekaip želė nesuaušta doh.gif ner ka daryt doh.gif
Atsakyti
Vau ,kaip gardžiai atrodo bigsmile.gif
Aš malkas po sniegu dariau savo gimtadieniui ,tai taip visiem patiko ,kad gavau užsakymą padaryti Oninėm .Gal ir šitokį ,kada reiktų pabandyti ,nes labai gražus wub.gif
Atsakyti
va čia panašu kazkas 4u.gif
kai labai trumpi kirpčiai, gali būt ir dar trumpesni.
user posted image
Atsakyti
A ,mačiusi tokius ,akd nešioja bigsmile.gif Fainai ,kad man nors kas tiktų ,nes taip jau taip noriu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
arba čia labai lengvučiai kirpčiukai, tikrai tnkiantys daugeliui mirksiukas.gif bruožus švelnina
user posted image
Atsakyti
aha graži.Man buvo nukirpta per visą kaktą ant akių ,stori kirpčiukai tai atrodė siaubingai biggrin.gif biggrin.gif doh.gif ale tokia ir kirpėja tada ta buvo doh.gif
Atsakyti
įstrizas kirpimas pas mane buvo panašiai kiap čia. tik ne iš tiek daug plaukų, o tik grynai iš kirpčių.
user posted image
Papildyta:
va, o čia kazkas panašaus i lanku kirptus kirpčius. mirksiukas.gif
user posted image

beje visos foto žiūriu paėmiau iš 2009 m plaukų katalogo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 06 23, 17:09)
čia iš SM paėmiau
dabar braškių metas, tai nusipirkau ir ruošiu. šiuo metu pas mane bjauriausia dalis, niekaip želė nesuaušta  doh.gif ner ka daryt  doh.gif

swoon.gif niam niam essen.gif thumbup.gif

QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 23, 17:17)
Aš malkas po sniegu dariau savo gimtadieniui ,tai taip visiem patiko ,kad gavau užsakymą padaryti Oninėm .Gal ir šitokį ,kada reiktų pabandyti ,nes labai gražus  wub.gif

aš esu girdėjusi, kad tos "malkos" labai skanios, gal net receptuką kažkur mačiau, tik dabar nepamenu kur doh.gif O tu gal irgi iš SMo receptuką turi? Ar šiaip mokėjai kept? smile.gif



Nu va, Atėjūne, matai kiek visokių kirpčiukų modelių mirksiukas.gif tik rinkis, kas labiausiai patinka thumbup.gif
Papildyta:
Vida, šaunuole tu mūsų wub.gif tikiu, kad greitai vėl įeisi į vėžes ir kad tau viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
aaaaaaa............. vis klaidų pridarau, paskui užsiknisu betaisydama, nes palikt su klaidom kartais sąžinė neleidžia......... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 23 birželio 2009 - 16:38
ačiū Zbara 4u.gif
man labiausiai patiko dvi pirmos foto wub.gif reiks ,reiks jau eiti tartis sukirpėja,prisitaikyti ir kirptis wub.gif
Man viena mokytoja parodė tą malkas po sniegu ,jis čia sm yra mirksiukas.gif tikrai skanus ,tik man jis padėti ant stalo negražiai žiūrisi toks kūgis biggrin.gif ,bet kaip prapjauni labai wub.gif
Atsakyti
niu dafai Atėjune kirpkis kirpčiukus ir mums pasirodyk mirksiukas.gif 4u.gif
o mano buvo dvi paskutines kirpčių formos, tik aišku visai kitaip atrodė man kai ilgi plaukai. 4u.gif
Atsakyti
Zbara tau gerai tu tai žandų neturi biggrin.gif .Aš abejoju ar man tiktų tokios kaip dvi paskutinės smile.gif
Atsakyti