Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

man kirpčius kirpdavo lanku mirksiukas.gif kartais skersai biggrin.gif
su žema kakta draugė kirpdavosi taaaip trumpai, kad kirpčiukų ilgis buvo 2 cm. bet labai tiko ax.gif aš taip norėdavau bet man nea schmoll.gif
reik derint pagal veiduko formą biggrin.gif
Atsakyti
Zbara o gal panasiu foto galetum ideti (is neto) nes dabar sunku isivaizduoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 06 22, 18:04)
reik derint pagal veiduko formą  biggrin.gif

va va drinks_cheers.gif o kirpyklose tai visaip gali padaryt: ir iškarpo, ir suformuoja ir tt ir tt mirksiukas.gif Na, suprantu, kad tavo, Atėjūne, kaime (nors "tavo kaimą" nelabai aš kaimu vadinčiau, bet tiek jau to tongue.gif ) tokios kirpyklos nėra, bet ar tu kartais nebenuvažiuoji ten, kur mokaisi, berods, į Kauną? Manau Kaune turėtų būt tokia mandra kirpyklėlė rolleyes.gif Aš nekišu tau tos minties primygtinai, bet šiaip parašiau, nes man pačiai kartais tokia mintis ateina į galvą: jau kai visai nežinosiu, ką daryt su savo plaukais, tada nueit ir pažiūrėt, ką konkrečiai pasiūlytų tokia programėlė. Tai nereiškia, kad iš tiesų tuojau pat ir daryt reikia, ką pasiūlys, tiesiog įdomu būtų pažiūrėti, kokių kirpimų pasiūlytų kaip tinkamiausius prie mano veido ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 22 birželio 2009 - 17:35
ne ,as kaune nestudijuoju mirksiukas.gif
manes tos programos nezavi itin blush2.gif vienaip gali atrodyti ten ,kitaip realybeje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 22, 18:45)
ne ,as kaune nestudijuoju  mirksiukas.gif

manes tos programos nezavi itin  blush2.gif  vienaip gali atrodyti ten ,kitaip realybeje  biggrin.gif

g.gif nu matai, o aš kažkodėl maniau, kad kaune blink.gif Tai Klaipėdoj gal? mastau.gif

biggrin.gif gal ir taip, dar nebandžiau, tai nežinau, ar labai skiriasi tongue.gif
Atsakyti
Marijampoleje
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 22, 09:41)
Vida- o nezadat i lituva grizti?


na jei sveikata ir darbas leis,tai dar pabut cia planuojam ax.gif
Ta va, siand.buvau pas daktarus unsure.gif Kraujo tyr.rezultatas truputi geresnis,bet jis sav.senumo,nes praeita pirm.paiimtas kraujas.Zodziu,nieko ji naujo nepasake,tik pasidziauge ,kad siek tiek pakiles hemoglobinas,gerti ta pacia is LT atsivesta gelezi ir sekantis testas po 3sav.Dar uzsiregistravau pas ja, kt.pirmad.prates atleidima nuo darbo.Tiek ziniu ir tiesa sakant jauciu sioki toki nusivylima,nes ju poziuris ir pati sistema stipriai skiriasi nei LT.ten per 3d,kruva tyrimu atliko,nors ne 100%,bet itaria kas galetu buti(laiko trukuma,todel iki galo neistyre),o cia i mano visas atsivestas kopijas ir kt.israsus vos ne numojo ranka,o patys niekur nesiucia doh.gif Na ,aisku pasake,jei pasijausciau prastai nelaukti ir vaziuoti i ligonine.Tikiuosi,kad man viskas O.k paiilsesiu ir po trupuciuka atsigausiu,nes visas sis gydymas sake labaiiii ilgas. unsure.gif
Aciu,Jums uz palaikyma 4u.gif
Kalbejot apie kirpcius,tai as jau 3m.su jais.Mano aukstoka kakta,tai kazkaip jau neisivaizduoju saves be ju.Aisku,butu maziau vargo,jei ju netureciau,nes pvz man po sio dazymo nerialiai riebaluojasi plaukai doh.gif Buciau be kirpciu,tai susikeli ir surisi i "arklio "uodega ir viskas,o dabar riebaluoti kirpciai -nesiziuri biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 22, 17:15)
Marijampoleje

mano kaimas nuo Marijampoles apie 30km
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 22 birželio 2009 - 21:05
Vida sveik tik tu ,bet vistik daro savo svetima šalis doh.gif o koks kaimas ,gal žinosiu?
Atsakyti
Atėjune norėčiau foto padodyt bet nieko nerandu dabar ant greičio doh.gif
gal vėliau laiko kai bus, 4u.gif
dabar tortą gaminu blush2.gif žėsiu kas išeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 06 23, 16:46)
dabar tortą gaminu  blush2.gif žėsiu kas išeis  biggrin.gif

na na na.... nuo šitos vietos prašom išsamiau bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerai laukčiau foto ,kokių pavydžių visos gal turit ,nes nežinau net apie kokias kalbat sunku įsivaizduoti blush2.gif
Aha apie tortą įdomu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 23, 08:24)
Vida sveik tik tu ,bet vistik daro savo svetima šalis  doh.gif  o koks kaimas ,gal žinosiu?

4u.gif kaimas-Krosna
Pas mus siandien -vasara thumbup.gif wub.gif Kaip patinka saule,siluma.Automatiskai nuotaika pakyla thumbup.gif
Vsio,lekiu savo bernuzeli is mokyklos parsivesti.Dar 3 savaiteles jam eiti liko
Atsakyti