Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

Vida- o nezadat i lituva grizti?
As mastau plauku nedazyti per vasara ,pakenteti ,o ant rudens nusidazyti kaip vel i mokslus reiks biggrin.gif juk krize reik taupyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 20, 13:37)
,sukelusi i virsu lyg ir nieko ,ale jauciu baise silpnybe kirpciukam ir jau zmogus kuris turi kirpciukus nezino kaip as jam pavydziu,man kirpsiukai per visa kakta netinka ,ale per sona kazkada turejau buuvo visai nieko ,aij nezinau nei ka cia daryti ,nei kaip cia nesioti  doh.gif

o kodėl vėl nepasidarai kirpčiukų per šoną, jei tau tinka ir patinka? mirksiukas.gif

Vida, niu kaaaaaipppp rezultatai????
O dėl vaiko, tai puikiai suprantu: jam ten nauji potyriai, daug erdvės ir veiklos buvo, užtat ir patiko. Na, o dėl katino tai juk parūpint tai ne problema, tik paskui jums jį prižiūėt reiks doh.gif tongue.gif
Dėl plaukų dažymo, tai nieko neišmanau blush2.gif nedažiau nei karto dar ax.gif

zbara, ką vyras sakė, kai grįžot? biggrin.gif
Atsakyti
g.gif Tai pries kelis metus tiko tie kirpciai ,o dabar mazo netiks ar ka biggrin.gif
Atsakyti
Nu kazkaip da nemaciau panos, katrai kirpciai netiktu ax.gif
Juolab kirpciai labai jaunina zmogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 22, 12:07)

zbara, ką vyras sakė, kai grįžot? biggrin.gif

tai jau nerimo skambinėjo laugh.gif
bet dziaugės kad ir aš atsipalaidavau blush2.gif
vakar smagiai prabuvom pas tėvus sode. išsivežėm pripučiama baseina, batuta, tai vaikai atsidūko biggrin.gif
šiandien lyja, sėdim namie ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 22, 12:28)
Nu kazkaip da nemaciau panos, katrai kirpciai netiktu ax.gif
Juolab kirpciai labai jaunina zmogu biggrin.gif

nesutinku schmoll.gif tikrai nevisiem jie tinka schmoll.gif jeigu labai apvlus veidas ,o kirpciai ant visu akiu ,tai tik zandai lieka ir burna ,akys vos matyt biggrin.gif biggrin.gif nu negrazei schmoll.gif
Atsakyti
Gera kirpeja nukirps taip, kad tiks irnesakyk.gif
Atsakyti
taip ,bet kirpciai vis viena nevisiem tinka biggrin.gif daug graziau kirpciai tinka tiem kieno auskta kakta ,kieno zemai neitin biggrin.gif cia man mama taip kala biggrin.gif nors kartais tai tiesa smile.gif
Atsakyti
Blogai, kad is anksto nusiteikineji neigiamai biggrin.gif
Atsakyti
gerai,bandysiu nusitiekti teigiamai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
žiūriu, diskutuojat tinka ar netinka kirpčiai biggrin.gif mano nuomone, prie bet kokio veido galima pritaikyti kirpčių formą ir labai tiks mirksiukas.gif o jei tau, Atėjūne, žiauriai labai jie patinka, kad net pavydi juos turinčioms, tai patarčiau tikrai nueit pas labai gerą kirpėją ir kirpčių formą pritaikys ir nukirps taip, kad vaikščiosi ir kaifuosi tongue.gif girdėjau, kad yra gi dabar kai kuriose kirpyklose net tokios komp. programos, kur pagal tavo veido formą gali ne tik kirčių formą, bet ir visą šukuoseną pritaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 22 birželio 2009 - 13:54
na manau ,mano kaime tokių programų nėra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tai kokių tų kirpčių būna? as tik dvejopus žinau biggrin.gif t.y : per šoną ir tiesūs ant akių biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tikrai taip ,pavydžiu visiem kas turi kirpčius biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti