Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(vida/d @ 2010 03 26, 22:44)
visos dingom,tyluma....

kaip jus gyvenat visos?Ka skanaus ruosit Velyku stalui?

tai va ir aš žiūriu, kad tyluma, tyluma... smile.gif

Pagrindinis patiekalas - dažyti kiaušiniai, žinoma biggrin.gif Paskui gal kokį pyragą išsikepsim, mastau.gif jei tik nesugalvosim pas ką nors į svečius nuvažiuot "na chaliavu" papuotaut hihihi.gif

QUOTE(Arletė @ 2010 03 27, 10:02)
Laiko sukimas ir man nepatinka ,taip jau būdavo smagu atsikėlusi kas rytą 06:30 jau šviesu  wub.gif 

priešais mano langus didžiulis parkas ,jau žmonės šunis vedžiojasi ,gražu spoksoti  biggrin.gif

Keltis tikrai nemalonu: tamsu dar būna sad.gif bet užtat vakaras ilgesnis, šviesesnis thumbup.gif

Kai vedžiojasi, tai gražu, bet būtų dar gražiau, jei visus šunų kakučius paskui susirinktų ax.gif 4u.gif

O kas čia su jūsų "jaučiuosi netikusi" ir tt???? nono.gif Koks gali būt "netikusi"? protest.gif Anu mest iš galvos tokias bjaurias mintis apie save dirol.gif
Atsakyti
Saulašare ,tu teisi tą šunų "auksą " galėtų ,jau ne kai kurie o dauguma susirinkti doh.gif
Atsakyti
Pas mus,tai stengiasi susirinkti tiek kas vedziojasi sunis,nes uz bet koki siukslinima,net nuorukos numetima baudziama.
vakar be progos sutepiau torta(meduti),bet kazkoks skystokas kremas gavosi g.gif siaip skonis ,tai neblogas blush2.gif As,tai net nezinau ka veiksim per Velykas.Kad ora ne koki pranesa,gal sniego bus,tai tikriausiai namie.....
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2010 03 29, 19:23)
Pas mus,tai stengiasi susirinkti tiek kas vedziojasi sunis,nes uz bet koki siukslinima,net nuorukos numetima baudziama.


O aš kartais net noriu, kad ir pas mus nemenkai už tai baustų blush2.gif gal tada šunų šeimininkų atsakomybė didesnė būtų? g.gif O dabar tai bele nieks "nepamatė" arba nieks nepasakė, nepriminė, kad susirinktų, tai ir mauna sau ramiausiai tolyn doh.gif Kiekvieną pavasarį baisu, kas daros, išeit pasivaikščiot kur į parkelį, jau nekalbant į kokį miškelį, neįmanoma unsure.gif "bombų, bombelių" aplink.... doh.gif
Papildyta:
O šiaip pas mus labai gražu jau: paukšteliai tik čiulba, tik čiulba wub.gif na ir kas, kad lietutis kartais palynoja, bet vistiek jau smagu smile.gif Tiesa, Šilutės rajone geras potvynis doh.gif bet nekuriem žmonėm atrakcija blink.gif girdėjau, kad varo žiūrėt, kaip tas potvynis atrodo blink.gif ekstremalai biggrin.gif gelbėtojus, t.y. tuos, kurie ten su amfibijom, tik gąsdina biggrin.gif Jau net internete raginimus nevažiuot smalsaut skaičiau biggrin.gif
Atsakyti
su pavasario svente-Sv.Velykomis!!!
user posted image
Atsakyti
Tuoj su rugsejo 1 reiks sveikint, o cia dar Velykos kabo lotuliukas.gif
Kaip gyos, ilgakases? hi.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2010 07 08, 20:21)
Tuoj su rugsejo 1 reiks sveikint, o cia dar Velykos kabo lotuliukas.gif
Kaip gyos, ilgakases? hi.gif

Sveikos,sveikos,
nu tikrai tema numirus.. unsure.gif kai atsiverciau,tai juokingai tas mano paskutinis postas su sveikinimais sv.Velyku proga,kai dabar jau vidurvasaris lotuliukas.gif
Mes ir dziaugiames siltais orais,faina...Va ,mazius kita sav paskutine eis i mokykla ir atostogos prasides.Ot,ilgai tesiasi cia mokslo metai..
Swiesulka,pas tave vis dar tas zveris suirzes,kaip siaip sekasi?kaip darbe?
Arlete,jau baigesi siemetiniai mokslai?
Ka siaip veikinejat?Jauciu prie ezeriuku...Eh,faina,nes cia nera normaliai kur pasimaudyt.Va pries pora sav.buvom prie juros,tai vienoje vietoje,ji taip toli "nuejus"buvo,kad tik toli,toli ji matesi,o po to pavaziavom keliolika km,tai atradom ir vandens,tik nelabai svaru..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 09 liepos 2010 - 12:25
sveikos sveikos drinks_cheers.gif thumbup.gif

as per ilguosius savaitgalius buvau prie jūros. biggrin.gif labai smagiai, ir vieni ir su draugais. thumbup.gif
jau dirbu... va...
tiesa, algų nieks nemoka, tai už dyką varau cool.gif laugh.gif
vaikai pas mociutę, i darzelį nevedziau, direktorė liepė pagaileti vaikų doh.gif nes tipo darzelis uzkistas, vaikam stresas. biggrin.gif
plaukų ilgis-vis dar ilgaplaukė. pagaliau atradau sau tinkantį šampūną (pfu, pfu, pfu)
Loreal professionel clap.gif
labai žiūriu futbolą, dievinu tokius čempionatus thumbup.gif bigsmile.gif sergu už olandus biggrin.gif

tai vat čia prisitačiau trumpai. kaip jūs laikotės, kur vasarojat. Vida gal Lt esi?

Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2010 07 09, 14:00)
labai žiūriu futbolą, dievinu tokius čempionatus  thumbup.gif  bigsmile.gif sergu už olandus  biggrin.gif

tai vat čia prisitačiau trumpai. kaip jūs laikotės, kur vasarojat. Vida gal Lt esi?

o kaip tai dirbi ir algos nemoka? g.gif
ne,mes UK .Siemet i LT nevaziuojam.Londone dantis tvarkemes pas lietuve stomotologe,tai nemazai islaidu buvo ax.gif
na,as ,tai neesu futbolo megeja blush2.gif Va gal krepsini paziuresiu,kai bus cempionatas nuo 31 liepos.Cia anglai pamise del to futbolo.Kai dar anglai nebuvo "isspirti",tai pries ir cempionato metu kas antras namas ir masinos apkarstytos veliavomis vazinejo,o kai kurie namus nenormaliai visus langus,sienas apgaube jomis biggrin.gif kai tik pralose paskutines varzybas,jau ta pacia diena dauguma nusieme...Gal gerai,kad taip uz savo sali eina,tik labai jau keike saviskiusmkai namo isvaziavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 09 liepos 2010 - 15:26
QUOTE(vida/d @ 2010 07 09, 15:24)
o kaip tai dirbi ir algos nemoka? g.gif
ne,mes UK .Siemet i LT nevaziuojam.Londone dantis tvarkemes pas lietuve stomotologe,tai nemazai islaidu buvo ax.gif
na,as ,tai neesu futbolo megeja blush2.gif Va gal krepsini paziuresiu,kai bus cempionatas nuo 31 liepos.Cia anglai pamise del to futbolo.Kai dar anglai nebuvo "isspirti",tai pries ir cempionato metu kas antras namas ir masinos apkarstytos veliavomis vazinejo,o kai kurie namus nenormaliai visus langus,sienas apgaube jomis biggrin.gif kai tik pralose paskutines varzybas,jau ta pacia diena dauguma nusieme...Gal gerai,kad taip uz savo sali eina,tik labai jau keike saviskiusmkai namo isvaziavo

nu taip ir nemoka rolleyes.gif dirbu pusmetis, kas menesi perveda po 200 lt cool.gif nu ir ką, dirikė labai malonus zmogus pasirodė, ir dabar atvaziuoja, susedam plepam apie vaikus apie namus ir pan, paskui isvaziuojant padediuoja kaip klientai pinigu nesumoka, tai ir mums neturi doh.gif jau zadejau eit laukan, bet kai pasiklausau kitur panašiai. tai va, siunciu CV kur pasitaiko pasiulymas, gal kur kitur kibsiu. biggrin.gif
apie fulę, tai taip nustebino daug kas, ir anglai ir argentina ir italija namo isvaziavo blink.gif

mano sesuo Anglijoj, isleke pas berniuka, jau laukiasi vaikelio, tai ant lapkričio reikės skristi aplankyti biggrin.gif

kaip kitom su darbais, merginos ? sako, gi krizė praeina doh.gif
Atsakyti
Nezinau, pas ka cia taip biggrin.gif Jauciu, is visu iseina ta krize, ir pas mane ateina lotuliukas.gif Buvau atostogu neseniai, tai kai grizt reikejo i darba, galvojau, verksiu, kaip nenoriu doh.gif Nu dar niekad taip nebuvo sunku doh.gif Teks kazkaip susitaikyt su ta mintim.
Siandien visa diena su drauge pragulejom prie ezero wub.gif Susiktas tas darbinis sestadienis - savaitgalio visai nepajutau mad.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2010 07 10, 06:37)
nu taip ir nemoka  rolleyes.gif dirbu pusmetis, kas menesi perveda po 200 lt  cool.gif nu ir ką, dirikė labai malonus zmogus pasirodė, ir dabar atvaziuoja, susedam plepam apie vaikus apie namus ir pan, paskui isvaziuojant padediuoja kaip klientai pinigu nesumoka, tai ir mums neturi  doh.gif jau zadejau eit laukan, bet kai pasiklausau kitur panašiai. tai va, siunciu CV kur pasitaiko pasiulymas, gal kur kitur kibsiu. biggrin.gif
apie fulę, tai taip nustebino daug kas, ir anglai ir argentina ir italija namo isvaziavo  blink.gif

mano sesuo Anglijoj, isleke pas berniuka, jau laukiasi vaikelio, tai ant lapkričio reikės skristi aplankyti biggrin.gif

kaip kitom su darbais, merginos ? sako, gi krizė praeina  doh.gif

Na ne kas,kai dirbi ,o alga veluoja... unsure.gif
Sekmes susirandant nauja darba.
O i koki mieta,jei ne paslaptis sese atlekia?

QUOTE(shwiesulka @ 2010 07 11, 17:51)
Nezinau, pas ka cia taip biggrin.gif Jauciu, is visu iseina ta krize, ir pas mane ateina lotuliukas.gif Buvau atostogu neseniai, tai kai grizt reikejo i darba, galvojau, verksiu, kaip nenoriu doh.gif Nu dar niekad taip nebuvo sunku doh.gif Teks kazkaip susitaikyt su ta mintim.
Siandien visa diena su drauge pragulejom prie ezero wub.gif Susiktas tas darbinis sestadienis - savaitgalio visai nepajutau mad.gif

Zinok ir man po atostogu ,taip buna.Atrodo uzkniso ir darbas,o dar labiau pora nepakenciamu zmoniu(abu sutuoktiniai-lietuviai),kurie "varsto"burno,kur jiems nereikia(vadovaut bando) doh.gif Faina prie ezeriuko,bet UK,tai ezeruose draudzia maudytis.Vakar kelias valandas parke prabuvom,tai pasiemiau uztiesala,tai pasivoliojau po medziu,nes ant pries saule iskept buvo galima biggrin.gif
Ryt darban,oi ,kaip nenoriu .Swiesulka,bet pas jus kazkaip buvo 2 ilgiaji savaitgaliai kazka skaiciau ar cia maisau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 11 liepos 2010 - 20:35