Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(vida/d @ 2010 01 25, 15:23)
1.As ir linkiu ateityje susirasti  toki,i kuri noresis eiti,kaip i svente 4u.gif
2.Eina sau,net siurpai pereina,kai prisimenu -30 salcio paskutine ziema LT ,kai gyvenau pries 4m wacko.gif
Do22,as pamatau tavo posta,tai stengiuosi greitai teksta perskaityti ir neziureti i avatara,nes man tokio vaizdai  cool.gif Brrrr.... biggrin.gif

avataras tai toks biski sukreciantis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2010 01 30, 00:53)
avataras tai toks biski sukreciantis lotuliukas.gif

Kažkaip kol nepasakė, neatkreipiau dėmesio smile.gif Kai atkreipiau - tikrai ne pats maloniausias, bet MB su savo juodo jumoro jausmu mane įpratino ir prie blogesnių vaizdelių lotuliukas.gif aišku, malonumo nejaučiu, bet ir nealpstu smile.gif
Anyway, jei pasikeistum, būčiau visai patenkinta - jaučiu šiokią tokią antipatiją adatoms... blush2.gif
Galvoju dabar, iki kiek man plaukus augint... gal kuri patarsit? Visada norėjau pasiaugint žemiau užpakaliuko ir lengvą cheminį susidėt, kad plaukai būtų puresni, pakiltų prie šaknų ir ne taip riebaluotųsi. Žinau, kad nutriušimas neišvengiamas, bet 10 cm ištverčiau - būtų iki liemens... Žodžiu, neapsisprendžiu... Jei dėt cheminį lengvą, tai norisi TIKRAI kokybiško. Sutikčiau ir su daliniu, gal net ir labiau, jei kas nors tokį darytų... Kol kas auga (ateis laikas, kai taip nebeaugs arba nesižiūrės), tai nežinau, kaip toliau elgtis... kai atostogavau, mamą jau sunervino mano plaukai - sako, neįmanoma šalia tavęs atsisėst neprisėdant plaukų, tai kaip ir patrumpinti, iki kėdės dabar... verysad.gif
Atsakyti
Čia tavo pasirinkimo teisė 4u.gif
Aš tik savo nuomonę pasakysiu. Man asmeniškai labai negražu periilgi plaukai (iki užpakalio) . O iki liemens man pats tas labai labai gražu wub.gif
Pati turi apsispręsti pasverti už ir prieš .Pirmiausia pagalvok ko tu nori ,o ne mama ar kt. ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi iki liemens thumb_yello.gif tokius ir turejau, bet praita savaite nuvariau sprindi. jau buvo nusibode po kepure raityt juos penkis kartus doh.gif o ir galai issisakoje. bet nu kaip velesi, taip tebesivelia doh.gif unsure.gif

merginos, ka per Valentina veiksit mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi iki liemens graziausi... 4u.gif bet tau spresti mirksiukas.gif
ojee... del valentino tai nieko, nes atskirsi su B busim verysad.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

buvau šiek tiek pradingus blush2.gif bet gi žiūriu, kad ir jūs pradingusios biggrin.gif
Ką veikiat šią gražią, snieguotą, šv.Valentino dieną? bigsmile.gif
Atsakyti
Su Valentino diena visas!!!Mylekit ir bukit mylimos!!!
As ir paskutiniu metu kazkokia nekalbi tapau blush2.gif Siandien valentino diena,bet MB dirba,kaip iprastai(jo savaites pradzia visada -sekmadieni),tai toks ir sventima.Praeita savaitgali buvom i tailandieciu restorana nueje,pavalgem,pasedejom,nes zinojom,kad si neiseis.....
Atsakyti
labas ,aš ir pavėluotai visas nuoširdžiai sveikinu,mylėkit ir būkit mylimos 4u.gif
Pasigavau roto virusą tai valentino diena lovoje buvo .Antra para kankinuosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2010 02 15, 11:19)
labas ,aš ir pavėluotai visas nuoširdžiai sveikinu,mylėkit ir būkit mylimos  4u.gif
Pasigavau roto virusą tai valentino diena lovoje buvo .Antra para kankinuosi sad.gif

4u.gif Sveikateles Tau!Pas mus cia ir siaucia sitas virusas,nes aplinkui jau ne mazai kas serga ar persirge.Mano mazius ir pries 2sav.kazkuo sirgo,nes veme ir blogai jautesi...
kazko paskutiniu metu nuotaikos nera,pikta kazkokia doh.gif Hormonai siauteja.....dariausi tyrimus kraujo,bet pas daktare ,tik vasario 22d ,nes atostogauja
Atsakyti
N jooo. baisu ... savijauta tai tragiška bet jau geriau iš lovos galiu atsikelti. Šeimyna susirgo tai reik dabar man slaugyt doh.gif einu blynų kepti juk užgavinės tik ar bus valgančių biggrin.gif
Dėl tyrimų tai man padarė prieš augiau kaip savaitę ,parodė nemažai leukacitų ir hemaglobinas kritęs doh.gif O Harmonai ir siautėja baisulingai dėl mm . Prasirgau tris savaites (mėnesinėm) dabar buvo savaitė tarpas ramu o dabar vėl pradėjau ,nu siaubas kažkoks verysad.gif jau ir organizmas nusilpęs ir ligos kimba visokios unsure.gif
Nu einam blynų kepti
Visas sveikinu su Užgavėnėm

user posted image
Ir Su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena,su Vasario 16 diena lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2010 02 14, 17:02)
Su Valentino diena visas!!!Mylekit ir bukit mylimos!!!

wub.gif wub.gif

QUOTE(Arletė @ 2010 02 15, 12:19)
Pasigavau roto virusą tai valentino diena lovoje buvo .Antra para kankinuosi sad.gif

bjaurus reikalas unsure.gif sveik 4u.gif

QUOTE(vida/d @ 2010 02 15, 22:40)
kazko paskutiniu metu nuotaikos nera,pikta kazkokia doh.gif Hormonai siauteja.....dariausi tyrimus kraujo,bet pas daktare ,tik vasario 22d ,nes atostogauja

ojei unsure.gif tai dar savaitę kankintis teks? O anksčiau pas gydytoją pasiprašyt negalima? Sveik, tvarkyk kažkaip savo hormonus unsure.gif 4u.gif

QUOTE(Arletė @ 2010 02 16, 09:22)
Dėl tyrimų tai man padarė prieš augiau kaip savaitę ,parodė nemažai leukacitų ir hemaglobinas kritęs  doh.gif  O Harmonai ir siautėja baisulingai dėl mm . Prasirgau tris savaites (mėnesinėm) dabar buvo savaitė tarpas ramu o dabar vėl pradėjau ,nu siaubas kažkoks  verysad.gif  jau ir organizmas nusilpęs ir ligos kimba visokios  unsure.gif

Ir Su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena,su Vasario 16 diena  lithuania.gif

unsure.gif unsure.gif o pas ginę ėjai?

Su Vasario 16-ąja lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2010 02 16, 10:10)

unsure.gif  unsure.gif o pas ginę ėjai?


Einu gan dažnai ,nieko blogo labai nemato. Tik pilna gimda kraujo... aij nežinau ką ir galvoti sako nuo streso taip būna ,gal... paskutiniu metu buvo nemažai pergyvenimų .
Galvoju bus sunku įsivažiuoti po tiek laisvadienių į darbo savaitę biggrin.gif
Atsakyti