Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(do22 @ 2010 01 11, 23:56)
as tai naudoju tik Elvital sampuna geltona, man jis geriausias, kiek teko bandyti, nuo pakausio puses tai isvis neimanoma susisukuoti nuo saknu sepeti ikissu ir vsio, uzstringa kuculas doh.gif as irgi pastoviai suristais vaikstau, nes neturiu nervu poto su jais kariauti doh.gif  schmoll.gif
o jums pastoviai elektrinasi? nes man tai tik va kai saltukas paspaude, tai ir elektrinasi ir veltis pradejo, nes siaip kai nesielektrina, tai ir nesivelia smile.gif

naudojau aš jį kažkada ir smile.gif mano plaukai labai greit pripranta prie šampūno ,taigi kaitalioti tenka
man ir užstringa ,tam pirkau metalines šukas ,nes kitaip neiššukuočiau ...
QUOTE(Alinva @ 2010 01 12, 08:29)
Visada naudoju schwarzkopf purškiamus nenuplaunamus balzamus, tik reikia rinktis sausesniems plaukams ar pan. Yra dar ir L'Oreal vaikiškas kriaušių kvapo, skirtas specialiai iššukavimui plaukų. Purškiu kasdien, jei susivėlę, tai papurškiu, šiek tiek palaukiu ir tada šukuoju. Su mano beveik metru plaukų - padeda...

neperseniausiai baigiau ,bet man jie visi daug mažai panašūs smile.gif
Labas rytas
buvo kažkada senai kalbėta apie šukas. Noriu dar kartą temą prikelti biggrin.gif kokias šukas turit kokioms naudojatės? nes man tai čia aktualus klausimas neatrandu kas geriau ,gal bus foto pavyzdžių bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, aha ir mane domina suku-sepeciu tema... ir geriau su foto blush2.gif o ka metalines sukos geriau issukuoja, o nuo ju nesielektrina dar labiau g.gif man kazkaip jei nesielektrintu tai kaip ir bedu nebutu, tai gal kuri zinot kokia priemone nuo elektrinimosi? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
net nežinau su metalinėm dėl elektrinimosi 4u.gif gal ... nors nepastebėjau didelio skirtumo ... bet kitaip neiššukuočiau ...
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2010 01 12, 11:02)
net nežinau su metalinėm dėl elektrinimosi  4u.gif  gal ... nors nepastebėjau didelio skirtumo ... bet kitaip neiššukuočiau ...

o kaip kazi tie sepeciai na tokie kaip sereliai ten kazkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2010 01 12, 12:08)
o kaip kazi tie sepeciai na tokie kaip sereliai ten kazkas g.gif

turėjau kažkada tai keikiau ,labai man nepatiko
Atsakyti
QUOTE(Arletė @ 2010 01 12, 11:08)
turėjau kažkada tai keikiau ,labai man nepatiko

dar labiau velia? g.gif

o tu naudoji sukas ar sepeti? man tai kazkaip atrodo su sukom nelabai yra sansu sutvarkyti tokius plaukus blush2.gif
Atsakyti
šepetį ,bet ir tas nepatinka ,todėl užklausiau apie šukas-šepečius...
Atsakyti
Šukuoju tik su natūralių šerių šepečiu, arba vaikiškomis šukomis, labai retai su metaliniu šepečiu (sulankstomas, rankinuke). Geriau purškiu balzamu, pešioju po mazgiuką, bet susitvarkau. Natūralių šerių šepetį turiu plokščią ir apvalų - su apvaliu daug lengviau iššukuot. Nors su metaliniu dar paprasčiau sušukuoti, bet man plaukų sveikatėlė brangesnė, per daug saugau...
Aišku, čia kiekvienam savo drinks_cheers.gif Aš geriau žiemą nenešiosiu palaidų plaukų, bet pataupysiu juos. Nešioju visada tik po striuke, supintus į kasą - jei einu iš darbo, susipinu ir paslepiu po striuke ar kailiniais. Turėjau kepurę, bet praganė man ją, tai dabar bent jau po kapišonu kišu. Kažkaip ir su elektrinimusi labai didelių problemų nėra, balzamu užpurškiu šiek tiek ir ramu. Ir negaliu pasakyt, kad veliasi super... aišku, vasarą geriau gyvena plaukučiai, bet susitvarkau ir žiemą.
Dabar dar labai džiaugiuosi bambukinio pluošto rankšluosčiu - labai gerai nudžiovina plaukučius.
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2010 01 12, 12:03)
Šukuoju tik su natūralių šerių šepečiu, arba vaikiškomis šukomis, labai retai su metaliniu šepečiu (sulankstomas, rankinuke). Geriau purškiu balzamu, pešioju po mazgiuką, bet susitvarkau. Natūralių šerių šepetį turiu plokščią ir apvalų - su apvaliu daug lengviau iššukuot. Nors su metaliniu dar paprasčiau sušukuoti, bet man plaukų sveikatėlė brangesnė, per daug saugau...
Aišku, čia kiekvienam savo drinks_cheers.gif Aš geriau žiemą nenešiosiu palaidų plaukų, bet pataupysiu juos. Nešioju visada tik po striuke, supintus į kasą - jei einu iš darbo, susipinu ir paslepiu po striuke ar kailiniais. Turėjau kepurę, bet praganė man ją, tai dabar bent jau po kapišonu kišu. Kažkaip ir su elektrinimusi labai didelių problemų nėra, balzamu užpurškiu  šiek tiek ir ramu. Ir negaliu pasakyt, kad veliasi super... aišku, vasarą geriau gyvena plaukučiai, bet susitvarkau ir žiemą.
Dabar dar labai džiaugiuosi bambukinio pluošto rankšluosčiu - labai gerai nudžiovina plaukučius.

o kas per balzamas? rolleyes.gif
Atsakyti
O as su plastmasiniu seriu sepeciu sukuojuosi ir nematau problemu biggrin.gif
Metaliniai tai erzina ir mane, o vat naturaliu seriu niekad neturejau ax.gif
Atsakyti
Aš vienintelė tikriausiai metalu šukuojuosi biggrin.gif biggrin.gif reiks vėl susirasti tą natūralių šerių šepetį ( jeigu dar rasiu) ,gal dabar jau patiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2010 01 12, 13:07)
o kas per balzamas? rolleyes.gif

Jau rašiau, Schwarzkopf Gliss Kur. Bet tik geltonas arba oranžinis, kur skirtas sausiems plaukams arba skilinėjantiems galiukams. Yra toks rožinis blizgus perlamutrinis, kur skirtas blizgesio suteikt... Na tai jis tik blizgesio ir suteikia, iššukavimo palengvinimui nauda iš jo menka...
Dar yra Loreal žaliam buteliuke kriaušinis vaikiškas, būtent susivėlusiems plaukučiams. Efektas gliss kuro ir šito man panašus...
Kadangi tie balzamai ne aliejinio pagrindo, tai jie ir elektrinimąsi šiek tiek "nugesina".
Atsakyti