Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

Sveikos 4u.gif

Ar jau rašėt laišką Kalėdų seneliui? Jei ne, galite dar spėt parašyt: forma čia Kaip sakoma, pritaikyta vaikams, bet tinka ir suaugusiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 12 01, 09:31)
user posted image
unsure.gif vida/d  4u.gif  4u.gif  4u.gif
zbara, na ir kaip tigrai? bigsmile.gif

grazu..

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 12 03, 16:21)
Sveikos 4u.gif

Ar jau rašėt laišką Kalėdų seneliui? Jei ne, galite dar spėt parašyt: forma čia Kaip sakoma, pritaikyta vaikams, bet tinka ir suaugusiems biggrin.gif

Mes gal jau 3sav.kaip esam parase ax.gif Dabar laukia,nesulaukia,kada ateis tos kaledos doh.gif
Sia savaite atostogauju,bet ryt jau paskutine diena verysad.gif Jauciuosi pavargus,o dar visus kaulus ,ypac koju skauda,tai kaip nelaukiu prasidedancio maratono i darba cool.gif Vakar buvau kirptis,tai iskarpe,tiksliau"isdroze" plaukus,bet neblogai ziurisi ir plauku maziau.Kita sestadieniu einu sruogom sviesinti pas ta pati angliuka,tai kazin kokie bus rezultatai,tik biski bijau ar ne bus per daznas dazymas,nes bus ,tik 4sav.praeje po paskutinio dazymo g.gif Sesuo namuose pries gimtadieni nudaze,bet nelabai spalvyte man,o ir kirpejas sako "to dark".Jei nebus rezultatas gasdinantis,tai i albuma imesiu pasirodyti.
Egles jau puoset?Mes sestadieni jau papuosem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 03 gruodžio 2009 - 19:56
QUOTE(vida/d @ 2009 12 03, 19:55)
Mes gal jau 3sav.kaip esam parase ax.gif

Jei nebus rezultatas gasdinantis,tai i albuma imesiu pasirodyti.

Egles jau puoset?Mes sestadieni jau papuosem ax.gif


tai gali ir pati parašyt - gi čia "netikras" laiškas, jis niekur neišsisiunčia tongue.gif šiaip, jumoristinis toks išeina, tai visai faina nuotaikai pakelti smile.gif ax.gif

būtinai įmesk mirksiukas.gif jau dabar smalsu, kaip tave ten apkirpo bigsmile.gif

Mes šį savaitgalį puošim user posted image
Atsakyti
Na va, mes laiškų kalėdų seneliams nerašom, ir eglės nepuošiam biggrin.gif pernai porą girliandų ant gėlės užkabinau ir gerai buvo, bet kabėjo turbūt dar porą mėnesių po kalėdų lotuliukas.gif
Ko prie kompo, marš sniego kasti, juk žiema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 12 03, 20:48)
Ko prie kompo, marš sniego kasti, juk žiema  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif užpustė iki lubų, neina iš gryčios išlyst lotuliukas.gif lotuliukas.gif



O man patinka, kai visi namai pakvimpa eglute wub.gif tik va, kad tos pirktinės nebekvepia kaip anksčiau g.gif Gal reiktų vazonėlyje pirkt, gal tos kvepėtų? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 12 03, 20:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif užpustė iki lubų, neina iš gryčios išlyst lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O man patinka, kai visi namai pakvimpa eglute wub.gif tik va, kad tos pirktinės nebekvepia kaip anksčiau g.gif Gal reiktų vazonėlyje pirkt, gal tos kvepėtų? mastau.gif

Na pas mus vietos nelabai yra, ir dar ne aš grindis plaunu, tai gal tiek to... grįšiu pas mamą, ten bus šaka, ir eglutė dirbtinė, o čia kol kas tiek to, gal kokią šaką prieš pat kalėdas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 12 03, 17:21)
Ar jau rašėt laišką Kalėdų seneliui?


Zinojau, kad isdurs, bet vis tiek zvengiau, skaitydama lotuliukas.gif

"Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Alisa. Sulaukiau 3 metų. Bet kai kurie pikciurnos manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu pezeti. Kiti blogieciai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik isdurimas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip sefas, imu staugti kaip pantera ir pasislepiu duobej. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi spintoj! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški idiotai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uzknisantis. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Zvagulis yra tikras katinas, Sel dainuoja blogiau negu Lrytas, o Geltona - apskritai peleda. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas mezgu, o per pertraukas rekiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip darbe, o namuose tupiu kamputyje kaip visciukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kepta cukinija tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik mobiliakas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Australijoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip bulve, ramus (-i) kaip fotelis ir išmintingas (-a) kaip Gradauskiene. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk bezdzione, išpildyk mano prašymą!

Tavo fainas, grazus ir ciotkas Alisiukas."

Kur paryskinta, tai galvojau, apsisiusiosiu is juoko lotuliukas.gif

QUOTE(vida/d @ 2009 12 03, 19:55)
Egles jau puoset?Mes sestadieni jau papuosem ax.gif


Man tai nepatinka is anksto puosti rolleyes.gif Kaledine dvasia isgaruoja unsure.gif Mes paprastai puosiam likus kelioms dienoms iki Kaledu ar max. savaite...

QUOTE(Alinva @ 2009 12 03, 20:48)
marš sniego kasti, juk žiema  lotuliukas.gif


Kur? Kada? Pas ka? blink.gif Pas mus saule sviecia doh.gif

*****
Mergos, pirmadieni laikykit kumscius, einu i pokalbi user posted image
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 12 04, 12:12)
Mergos, pirmadieni laikykit kumscius, einu i pokalbi user posted image

laikysiu kumščiukus thumbup.gif

o tas laiškas tai jau jo biggrin.gif , kuo keistesnius žodžius surašai, tuo smagesnis gaunasi biggrin.gif Mes pernai buvom radę, bet per metus spėjom pamiršt, dabar atknisau, tai kaip surašėm, kaip susidėliojo žodžiai, tai vėl žvengėm juodai... lotuliukas.gif gerai kartais nuotaiką pasikelt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 12 04, 11:12)


Mergos, pirmadieni laikykit kumscius, einu i pokalbi user posted image

Butinai laikysim,sekmes!!!
Ryt vel i darba,kaip greitai savaite praleke doh.gif Dovydui kaledu vaidinimas antradieni,tai sian.uzbaiginejau kostiuma,nes neradau pirkti,tai namuose konstravau...
Atsakyti
sveikos
pas mane sugedo kompas, tai visa sav jau be ryšio esu doh.gif
ieškom pirkti nauja

pas mus 22 d abiem vaikam šventė. jokiu spektakliu nedarė kaip pernai verysad.gif pernai buvo per mazi, šiemet gripas doh.gif
Atsakyti
Sveikos wub.gif

pas mus kažkaip tiek darželyje, tiek mokykloje tokia tradicija - per Kalėdas vežt vaikus į teatrą spektaklį žiūrėt bigsmile.gif tai tėveliams rūpestis nukrenta - nereikia jokių kostiumų daryt, o ir vaikai super pasikultūrina thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 12 04, 12:12)
Mergos, pirmadieni laikykit kumscius, einu i pokalbi user posted image

Shwiesulka, kaip pokalbis praėjo? Pasakok mirksiukas.gif


Vida/d, vis norėjau paklaust, kaip tu dabar jautiesi? Ir ką anksčiau jautei negero, kad tau įtarė skydliaukę? Panašu, kad mano tetai irgi kažkas panašaus gali būt sad.gif , tai dėl to ir klausiu blush2.gif
Atsakyti