Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

Na ką, chebra, arba aš nemoku džiovintis plaukų, arba aš nemoku džiovintis plaukų - su fenu valandą pūčiau, kol visai išdžiūvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 11 16, 22:49)
Na ką, chebra, arba aš nemoku džiovintis plaukų, arba aš nemoku džiovintis plaukų - su fenu valandą pūčiau, kol visai išdžiūvo  doh.gif

Tavo gi labai labai stori ir labai ilgi plaukai tai gal viskas nėra "nemokėjimas džiovintis plaukų"? O ar kada kirpykloje džiovino tau plaukus? Per kiek laiko išdžiuvo?
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 11 17, 10:45)
Tavo gi labai labai stori ir labai ilgi plaukai tai gal viskas nėra "nemokėjimas džiovintis plaukų"? O ar kada kirpykloje džiovino tau plaukus? Per kiek laiko išdžiuvo?

Na pagal mane stori tikrai nėra. O kirpykloj džiovino gal prieš 10 metų... tai nepamenu blush2.gif Šiaip problema, kad jie man pagrinde apdžiūsta, ir lieka kokios 5-10 šlapių sruogų. Ir jos nedžiūsta, nors tu ką doh.gif ir pašukuojant, ir pan, labai ilgai tos kelios sruogos.
Bet šiaip plaukai švelnučiai, nesielektrina po džiovinimo - gal kažkiek įtakos ir balzamas turėjo, bet vis tiek. Tiesa, nežinau, kaip su paprastu būtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 17 lapkričio 2009 - 11:32
unsure.gif
Atsakyti
As Keksas, as piktas.
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 11 24, 15:00)
As Keksas, as piktas.

Ko taip? unsure.gif Kas sunervino?
Atsakyti
Sveikutes
As siand.buvau pas daktare,tai pagal paskutini kraujo testa nustate ,kad pas mane visai nedirba skydliauke unsure.gif Pozymiai pagal google ,tai tikrai visi atitinka,tai dabar gert vaistus reiks visa gyvenima verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 24 lapkričio 2009 - 18:20
QUOTE(vida/d @ 2009 11 24, 18:19)
Sveikutes
As siand.buvau pas daktare,tai pagal paskutini kraujo testa nustate ,kad pas mane visai nedirba skydliauke unsure.gif Pozymiai pagal google ,tai tikrai visi atitinka,tai dabar gert vaistus reiks visa gyvenima verysad.gif

oho blink.gif mano tetai irgi taip, nu ir geria tuos vaistus pastoviai. Suprantu kad ne pati maloniausia diagnozė, bet yra kaip yra, nenusimink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 24, 17:23)
oho  blink.gif  mano tetai irgi taip, nu ir geria tuos vaistus pastoviai. Suprantu kad ne pati maloniausia diagnozė, bet yra kaip yra, nenusimink  4u.gif

4u.gif taiva,kad man tai naujiena,tai dabar "googlinuosi"apie tai,nes nieko apie tai nenutuokiu doh.gif
Atsakyti
Na, as mazai apie tai ismanau, bet kiek suprantu, tai dar tikrai ne pats blogiausias variantas g.gif Mano drauge jau nuo berods 20 metu geria vaistus, ir nieko. Gyva, sveika, grazi, seksuali moteris, ir dziaugiasi gyvenimu friends.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 11 24, 18:19)
Sveikutes
As siand.buvau pas daktare,tai pagal paskutini kraujo testa nustate ,kad pas mane visai nedirba skydliauke unsure.gif Pozymiai pagal google ,tai tikrai visi atitinka,tai dabar gert vaistus reiks visa gyvenima verysad.gif

eina sau Vidul verysad.gif bet laikykis, tai dar ne pasaulio pabaiga 4u.gif būna ir baisesnių dalykų.

QUOTE(shwiesulka @ 2009 11 27, 10:17)
Na, as mazai apie tai ismanau, bet kiek suprantu, tai dar tikrai ne pats blogiausias variantas g.gif Mano drauge jau nuo berods 20 metu geria vaistus, ir nieko. Gyva, sveika, grazi, seksuali moteris, ir dziaugiasi gyvenimu friends.gif

drinks_cheers.gif sako, reik išmokti susidraugauti su savo liga rolleyes.gif


ryt varau i cirką Baltųjų tigrų bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image


unsure.gif vida/d 4u.gif 4u.gif 4u.gif
zbara, na ir kaip tigrai? bigsmile.gif
Atsakyti