Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

kokia ramuma...
Atsakyti
šiandien ryte atsidarau zebrą, o ten Šliauderienė nusikirpus savo gražiąsias kasas g.gif
user posted image
nu, negražiai ji man su trumpais atrodo schmoll.gif o kokios gražios kasos buvo wub.gif paskutinįkart per tv rodo su labai labai gražia šukuosena, kai plaukučiusius taip įdomiai aplink galvą susipynus buvo wub.gif ir tiko jai labai wub.gif o dabar? schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
oij ne ne ,man ir negrazu ,buvo labai grazios "kudlos"o dabar... doh.gif
Atsakyti
tikrai negražiai g.gif labai ilgina veida unsure.gif
nu bet orai doh.gif vaikai iš proto ein, kasdien klausia kada važiuosim prie jūros? kada pripūsit batutą? kada eisim su kibiriukais ant smėlio? doh.gif
tikrai nervas ima, birzelis jau baigiasi doh.gif
dar draugai pakvietė su baidarėm, bet vyras sako, nevarysiu su sulūžusia koja bash.gif biggrin.gif
o man kasien galvą skauda, gyvenime taip nebūdavo g.gif ar čia oras, ar kas doh.gif
Papildyta:
Alinva, pasakysi ka nors 4u.gif
PANASONIC DMC-FZ8EG-K
user posted image
http://www.neriba.lt...e32856.33634166
mes ieškom mėgėjams, laisvai valdomo daikto. su kuriuo nereiktų ilgai reguliuoti, bet kad pagautų greitus kadrus ir foto būtų ryškios ir kokybiškos smile.gif
ar atitinka jis savo kainą?
nelabai suprantu kodėl taip stpriai skiriasi kitų išvaizda o kaina ta pati. ar turi reikšmės?
pvz nuo tokių
user posted image

jūs pažiūrėkit kaip skiriasi kaina? blink.gif ar čia ne toks pat fotikas doh.gif
http://www.senukai.l...ist_tab=actions
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 06 19, 11:47)
tikrai negražiai  g.gif labai ilgina veida  unsure.gif
nu bet orai  doh.gif vaikai iš proto ein, kasdien klausia kada važiuosim prie jūros? kada pripūsit batutą? kada eisim su kibiriukais ant smėlio?  doh.gif
tikrai nervas ima, birzelis jau baigiasi  doh.gif
dar draugai pakvietė su baidarėm, bet vyras sako, nevarysiu su sulūžusia koja bash.gif  biggrin.gif
o man kasien galvą skauda, gyvenime taip nebūdavo  g.gif ar čia oras, ar kas  doh.gif
Papildyta:
Alinva, pasakysi ka nors  4u.gif
PANASONIC DMC-FZ8EG-K
mes ieškom mėgėjams, laisvai valdomo daikto. su kuriuo nereiktų ilgai reguliuoti, bet kad pagautų greitus kadrus ir foto būtų ryškios ir kokybiškos  smile.gif
ar atitinka jis savo kainą?
nelabai suprantu kodėl taip stpriai skiriasi kitų išvaizda o kaina ta pati. ar turi reikšmės?
pvz nuo tokių

jūs pažiūrėkit kaip skiriasi kaina?  blink.gif ar čia ne toks pat fotikas  doh.gif
http://www.senukai.l...ist_tab=actions

Pasakysiu, kad šitas jau ne visai mėgėjams lotuliukas.gif Kainos tikrai gali skirtis keliais šimtais, priklausomai nuo parduotuvės, pardavėjo, kiek populiarus ir pan. Senukai galbūt nuolaidą padarė kokio elektroninės parduotuvės atidarymo proga- jie turi iš ko.
Tas plokščias Sony greičiausiai turi žymiai mažesnį optinį zoomą. Kad padaryti atitinkamą zoomą, lęšiai turi būti tam tikru atstumu vienas nuo kito. Į kompaktinius aparatus (kaip tas Sony) yra daug sudėtingiau įmontuoti tuos lęšius taip, kad jie ir neužimtų daug vietos, ir kartu suteiktų pakankamą kokybišką zoomą. Todėl tų kompaktinių su gerais zoomais kainos ir lipa virš 1000 Lt. Pirmasis variantas ne toks kompaktiškas, tačiau dėl to ir pigesnis.
Panasonicas ir mano pirmas buvo smile.gif Šiaip jis tikrai turės kokį nors auto režimą fotografavimui, tai dėl to problemos manau nebus. Va dėl greitumo - tikrai nežinau, konkrečiai su šituo modeliu nedirbau...
Šiaip čia šiokių tokių rekomendacijų pateikta.
Atsakyti
Nu jomajo, va kur jus doh.gif O as net antra tema sukurus sedziu po langeliu, galvoju, ko nieks nesivaidena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinva @ 2009 06 08, 20:14)
kompaktiskas + 10x zooomas labai sunkiai derinasi...


Tai man jau kompaktiskumas ir nebe taip svarbus patapo smile.gif Svarbiausia man buvo optinis ieskiklis, bet kazkaip dabar jau vel nuomone pasikeite biggrin.gif O su dideliu zoomu ir kompaktisku, tai labai nemazai randu paskutiniu metu.

QUOTE(zbara @ 2009 06 14, 13:02)
nesuprantu per paieška nieko nerado g.gif bash.gif


Ir man nerado mad.gif Uztat apsizioplinus nauja "vasarojanciuju" tema sukuriau lotuliukas.gif

QUOTE(vida/d @ 2009 06 14, 17:26)
Laba diena,


4u.gif

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 18, 20:16)
Shwiesulka ir B.A. reiks matyt prie gėdos stulpo rišt ar kokią kitą bausmę joms sugalvot lotuliukas.gif kad taip retokai pasirodo unsure.gif


Jus pacias uz ausu pakabint reikia liezuvis.gif Sunku, blyn, linka i AZ imesti? mad.gif Po to kankiniesi, zmogus, savaite, pakol surandi tema doh.gif

QUOTE(zbara @ 2009 06 19, 11:47)
Alinva, pasakysi ka nors  4u.gif


As tai dabar tarp sito
http://www.efoto.lt/...s/panasonic_tz5
ir sito
http://www.efoto.lt/...ujifilm_s2000hd
renkuosi doh.gif
Nors paskutiniu metu suzinojau, kad dar yra vilciu xaliavai (!) pasitaisyti savo senaja muiline, tai ziuresiu, gal dar pinigelius pataupysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 19, 14:39)
*Jus pacias uz ausu pakabint reikia liezuvis.gif Sunku, blyn, linka i AZ imesti? mad.gif Po to kankiniesi, zmogus, savaite, pakol surandi tema doh.gif
**As tai dabar tarp sito
http://www.efoto.lt/...s/panasonic_tz5
ir sito
http://www.efoto.lt/...ujifilm_s2000hd
renkuosi doh.gif
Nors paskutiniu metu suzinojau, kad dar yra vilciu xaliavai (!) pasitaisyti savo senaja muiline, tai ziuresiu, gal dar pinigelius pataupysiu biggrin.gif

* tai jau tikrai, biggrin.gif ne viena negalejo ir man nuorodos imest, matyt nepasigedo verysad.gif
** bigsmile.gif as ta pirmaji kaip tik nusižiūrėjau š Alinvos duotos nuorodos.
manau didelės reikšmes neturi kad jame tik 9 mln taškų, o tam mano nurodytame- 12 mln unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 06 19, 14:39)
Nu jomajo, va kur jus doh.gif O as net antra tema sukurus sedziu po langeliu, galvoju, ko nieks nesivaidena biggrin.gif

Jus pacias uz ausu pakabint reikia liezuvis.gif Sunku, blyn, linka i AZ imesti? mad.gif Po to kankiniesi, zmogus, savaite, pakol surandi tema doh.gif

Nu va, sakyčiau, greitai šitą prikalbam, kad anos nereiktų ištrint, bet gi su mūsų kalbėjimais, tai doh.gif moderatorei atsibos laukt ir ištrins unsure.gif

blush2.gif aš savaitgalį nelabai laiko turėjau, o paskui kažkaip mergaitės pradėjo dažniau čia vaidentis, tai pagalvojau, kad neturėtų labai užsikast ta temukė ir kad lengviau ją rast bus rolleyes.gif Šiaip iš tiesų, kitąkart jei kuri sukurs temą, galima būtų persiųst visoms į až nuorodėlę, kad lengviau būtų vėl susirinkt drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(zbara @ 2009 06 19, 15:04)
manau didelės reikšmes neturi kad jame tik 9 mln taškų, o tam mano nurodytame- 12 mln unsure.gif

bet juk 9 mln, tai juk irgi nemažai ir tikrai geros kokybės foto turėtų gautis g.gif
Atsakyti
bet juk galima susirasti tema ,pasiziurejus i kito zmogaus zinutes biggrin.gif kam cia visiem siuntineti ta nuoroda blush2.gif doh.gif
as vargstu su plaukais ,nutariau dar per vasara nedazyti rudens palaukti vis viena nedaug kur einu... ale kaip juos nesioti jau neismastau ,sukelusi i virsu lyg ir nieko ,ale jauciu baise silpnybe kirpciukam ir jau zmogus kuris turi kirpciukus nezino kaip as jam pavydziu,man kirpsiukai per visa kakta netinka ,ale per sona kazkada turejau buuvo visai nieko ,aij nezinau nei ka cia daryti ,nei kaip cia nesioti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

ką veikiat? Ką nuveikėt per savaitgalį?

Vida, čia tau:
user posted image
kad greičiau bėdos baigtųsi mirksiukas.gif
Kaip jautiesi? Tikiuosi, neblogiau, a? unsure.gif
Atsakyti
Laba vakara,
Aciu,uz linkejimus visosm.Siaip savijauta,kaip ir buvo,o ryt eisiu pas daktara,tai idomu ka ten jis mums pasakys g.gif Kraujo tyrimus suzinosiu,bet jie bus 1 sav. senumo,nes priduoti praeita pirmad.Siandien su vaiku dar pasivaiksciot buvom,tai aplink rata nemaza apsukom,as vezlio zingsneliu,dar grizus biski lyginau,tai kazkaip jauciuosi nuvargus,nes visumoj stengiuosi ilsetis daugiau ir nepersidirbt....
Siand.Dovydas ziurejo multikus virsuj ir girdziu lyg verkia.Nueinu,o jis jau nemazai apsiverkes,nesuprantu kas jam.Klausiu kas nutiko,jis-nieko,sakau skauda kur nors ar ka pridirbai,jis-ne.Po to sako:-kodel manes nepalikot pas diedukus,as noriu buti Lietuvoj,tai net gaila vaiko pasidare.Jam tem daug erdves,veiklos buvo,su diedukais visur eidavo,jis dirbt padedavo,o katinas geriausias draugas jam buvo ir siaip matesi,kad net manes ne labai pasigesdavo,kai 3 d. ligoninej gulejau.
Idomu, po kiek laiko galima vel plaukus dazyti g.gif Nu man dabartine spalva truputi tamsoka,nors nesinori visai pakenkt plaukams,nes juk tada kirpykoje,tik is antro kart nudaze ir visa tai per 1d doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 21 birželio 2009 - 21:08
QUOTE(vida/d @ 2009 06 21, 22:04)
Laba vakara,
Aciu,uz linkejimus visosm.Siaip savijauta,kaip ir buvo,o ryt eisiu pas daktara,tai idomu ka ten jis mums pasakys g.gif Kraujo tyrimus suzinosiu,bet jie bus 1 sav. senumo,nes priduoti praeita pirmad.Siandien su vaiku dar pasivaiksciot buvom,tai aplink rata nemaza apsukom,as vezlio zingsneliu,dar grizus biski lyginau,tai kazkaip jauciuosi nuvargus,nes visumoj stengiuosi ilsetis daugiau ir nepersidirbt....
Siand.Dovydas ziurejo multikus virsuj ir girdziu lyg verkia.Nueinu,o jis jau nemazai apsiverkes,nesuprantu kas jam.Klausiu kas nutiko,jis-nieko,sakau skauda kur nors ar ka pridirbai,jis-ne.Po to sako:-kodel manes nepalikot pas diedukus,as noriu buti Lietuvoj,tai net gaila vaiko pasidare.Jam tem daug erdves,veiklos buvo,su diedukais visur eidavo,jis dirbt  padedavo,o katinas geriausias draugas jam buvo ir siaip matesi,kad net manes ne labai pasigesdavo,kai 3 d. ligoninej gulejau.
Idomu, po kiek laiko galima vel plaukus dazyti g.gif Nu man dabartine spalva truputi tamsoka,nors nesinori visai pakenkt plaukams,nes juk tada kirpykoje,tik is antro kart nudaze ir visa tai per 1d doh.gif

viskas bus gerai, Vidut 4u.gif
įsivaizduoju kad vaikui buvo smagu pas senelius ax.gif kiek veiklos. maniškiai irgi kai nuvažiuoja i kaimą, tai viskas įdomu, ir pas karves eina ir prie kiaulių, o kiaušinių rinkimas pats įdomiausias biggrin.gif

dėl plaukų, matai kai man nudažė liepė ateit po 4-6 sav, kai jau nuo šaknų bus ataugę biški. tai va dabar jau planuoju vėl lėkt tamsintis plaukų.
tai sako kad labai nenukankint plauko reik 4 sav palaukt 4u.gif

savaitgalis mano smagus. šeštad vyras išėjo padirbėt doh.gif laukiau, laukiau, kol nusibodo ir išėjau pas kaimynka su alaus atsigert blush2.gif geras jausmas 12 val nakties su vaikais eit namo blush2.gif ir smagu nes oras geras ir biški baisu blush2.gif
Atsakyti