Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 11 11, 08:10)
Vis pasižiūriu į zbaros avatarą lotuliukas.gif , tai taip ir norisi ir man pasikeist į kokį kalėdinį  megalol.gif

grazus , ania laugh.gif

rytoj varau su dukriuku i Karlsono spektaklį biggrin.gif nors rašo nuo 5 metų, bet tikiuos kad patiks unsure.gif
o už poros val kitas spektaklis doh.gif tai vaikus atiduosiu mamai ir jau su vyru eisiu hihihi.gif
gaila kad taip gavos, viena diena viskas doh.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 11 11, 12:05)
grazus , ania laugh.gif

rytoj varau su dukriuku i Karlsono spektaklį  biggrin.gif nors rašo nuo 5 metų, bet tikiuos kad patiks  unsure.gif
o už poros val kitas spektaklis  doh.gif tai vaikus atiduosiu mamai ir jau su vyru eisiu hihihi.gif
gaila kad taip gavos, viena diena viskas  doh.gif
biggrin.gif

kaip faina i spektakli...As planavau nueti dokumentini filma apie M.Jacsona paziureti,tai taip ir liko.Gal kas ziurejot?
As sia sav.atostogauju,tai is ryto nuvedu vaika i mokykla ir mieste"trinuosi",tai vakar pagaliau ilgaaulius radau nusipirkti,o siand.tai pirkau pedkelnias.M/L 167-177cm ir ka manot,uzsimoviau,tik iki klubu doh.gif Nesupratau as ju tu dydziu ,nors man paprastai tinka Medium viskas g.gif o ugis pas mane 170cm
Dar bandau ziuretis koki torta gimsei daryti,tai gal bandysiu"menuli".Gal kas daret?Kazin ar man pavyks g.gif Laukiu kazkaip Kaledu.. wub.gif Zbara,fainas avataras biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 11 11, 19:12)
kaip faina i spektakli...As planavau nueti dokumentini filma apie M.Jacsona paziureti,tai taip ir liko.Gal kas ziurejot?

gerai kad ir nėjai biggrin.gif aš irgi labai norėjau, bet pirma parsisiunčiau iš Torentų, ir koks neįdomus doh.gif schmoll.gif tas pats kas ziūrėtum video klipus jo, su repeticijų intarpais doh.gif vos neužnigau biggrin.gif
sesė prieš menesi buvo Anglijoj pas draugus, nu apsišopino nerealiai. batai su kailiu 30 lt, paltukas nerealus 70 lt ir pėdkelnės po 6 lt doh.gif
sumastė mesti darbą banke ir sausį išvaziuoja i Anglija pas draugus, nes pazadejo surast darbą blink.gif doh.gif
Atsakyti
user posted image
bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 12 lapkričio 2009 - 18:55
šiandien vilniuj mačiau dvi moteriškės mašinoj važiavo su tais ant veido - respiratoriai lyg tais vadinasi blink.gif Kažkaip net baisokai atrodė
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 12, 19:43)
šiandien vilniuj mačiau dvi moteriškės mašinoj važiavo su tais ant veido - respiratoriai lyg tais vadinasi  blink.gif  Kažkaip net baisokai atrodė

Čia skaičiau straipsniuką, kad nė velnio tos vienkartinės kaukės nepadeda, tiesiog pats žmogus gal psichologiškai saugiau jaučiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 11 12, 09:42)
gerai kad ir nėjai  biggrin.gif aš irgi labai norėjau, bet pirma parsisiunčiau iš Torentų, ir koks neįdomus  doh.gif  schmoll.gif tas pats kas ziūrėtum video klipus jo, su repeticijų intarpais  doh.gif vos neužnigau  biggrin.gif
sesė prieš menesi buvo Anglijoj pas draugus, nu apsišopino nerealiai. batai su kailiu 30 lt, paltukas nerealus 70 lt ir pėdkelnės po 6 lt  doh.gif
sumastė mesti darbą banke ir sausį išvaziuoja i Anglija pas draugus, nes pazadejo surast darbą  blink.gif  doh.gif

nu yra ivairiom kainom cia visko ,bet ir kokybe nuo to priklauso ...
Na sekmes jai,jei jau tikrai vaziuos,tik dabar kai toks sunkmetis,bet gal per pazystamus lengviau,nes nemanau,kad dirbus banke noretu dirbti ka prasciau g.gif Gaila,neturiu galimybes prisijungti i tuos Torentus,butu idomu paziureti vistiek ax.gif Reikia gal pabandyti,zinau,kad kiti duoda pakvietimus,bet ,pati,tai nezinau kaip,ten kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 11 12, 21:03)
nu yra ivairiom kainom cia visko ,bet ir kokybe nuo to priklauso ...
Na sekmes jai,jei jau tikrai vaziuos,tik dabar kai toks sunkmetis,bet gal per pazystamus lengviau,nes nemanau,kad dirbus banke noretu dirbti ka prasciau g.gif Gaila,neturiu galimybes prisijungti i tuos Torentus,butu idomu paziureti vistiek ax.gif Reikia gal pabandyti,zinau,kad kiti duoda pakvietimus,bet ,pati,tai nezinau kaip,ten kas blush2.gif

nereikia jokio pakvietimo, jei ne į lietuviškus smile.gif eini į puslapį, ieškai, ko tau reikia, parsisiunti, ir žiūri smile.gif tik parsisiuntimui speciali programėlė turi būti... smile.gif
Atsakyti
Kaip ir nutilo viskas čia... aš kažkokį virusioką pasigavau, išgyvensiu, ale pradėjau rimtai mąstyti apie feną - o tai su mano plaukų džiūvimo tempais nesinori žiemą šlapiais plaukais į lauką lėkt... . Pagal paskutinius atsiliepimus man reikia galingo - ~2000W (kitaip džiovinsiu valandom, kaip ir be jo...), su apsauga nuo plaukų įtraukimo, ir su difuzorium pakėlimui prie šaknų... taip pat + jonizatorius ir šaltas oras, kad nesišakotų ir būtų lengviau valdomi... Gal kažkas kažką patarti turite? Norisi, kad labai sunkus nebūtų... o jei kelioninis, tai dar geriau. Ar ne per daug noriu? doh.gif lotuliukas.gif ai, dar keraminis elementas viduj atseit geriau, bet tada gal sunkesnis... tada tiek to, vis tiek mieliau vėsiu džiovinsiu smile.gif
Atsakyti
laba rytą 4u.gif
na apie dziovintuvus nieko nežinau biggrin.gif turiu paprastą su keliais antgaliais ir gerai biggrin.gif retai dziovinu 4u.gif
Atsakyti
Alinva, aš irgi tik paprastą turiu, kurį tik ekstra atveju naudoju ax.gif taigi, nelabai ką ir žinau apie tuos "mandresnius" smile.gif

zbara, norėjau prabalsuot, bet ten rašo, kad gali tik tie, kurie prisijungę mastau.gif o aš nesu prisijungus blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Na va, o aš nusipirkau profesionalų ir galingą, žiūrėsiu jau šiandien, kaip man su juo seksis...
Atsakyti