Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

Kaip man bloooooooooga, kaip man siandien bloooooooooga....
Nu ir nafig, kaip sakoma, suvalgiau siandien pietums sriubos is pakelio, tai dabar kaip lavonas koks wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 11 03, 15:51)
Kaip man bloooooooooga, kaip man siandien bloooooooooga....
Nu ir nafig, kaip sakoma, suvalgiau siandien pietums sriubos is pakelio, tai dabar kaip lavonas koks wacko.gif

apsinuodyjai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 11 03, 14:51)
Kaip man bloooooooooga, kaip man siandien bloooooooooga....
Nu ir nafig, kaip sakoma, suvalgiau siandien pietums sriubos is pakelio, tai dabar kaip lavonas koks wacko.gif

console.gif Swiesulka,kaip Tu ,gal geriau?
Dovydas nuo vakar neduoda ramybes,kaip jis nori kaledu ir dovanu doh.gif Vakar griztu is darbo,o jis is rusio issitrauke egle su deze ir sako,kad eitum puosti...sakau dar gera menesi palauk.....Rasem cia Super mamoj laiska Kaledu seniui,tai jam ir uzsifiksavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 03 lapkričio 2009 - 21:04
QUOTE(shwiesulka @ 2009 11 03, 15:51)
Kaip man bloooooooooga, kaip man siandien bloooooooooga....
Nu ir nafig, kaip sakoma, suvalgiau siandien pietums sriubos is pakelio, tai dabar kaip lavonas koks wacko.gif

blink.gif o kaip dabar? Plovei skrandį? Visgi gerai, kad aš dar nebandžiau tokių sriubų ax.gif O čia kokios firmos sriubą valgei, kaip taip žiauriai? unsure.gif
Papildyta:
Vida, pasakyk, kad Kalėdų senelis dar "pagamint" turi tai, ko užsiprašė mažasis wink.gif Mes dar nerašėm ax.gif dar mūsų tas laukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 03, 18:12)
apsinuodyjai?  unsure.gif


Kazkas panasaus doh.gif Skrandi grauzt pradejo ir net galva svaigo blink.gif Siaip niekada nebuvo tokiu bajeriu. Zinau, kad tos sriubos is pakeliu gryna chemija, bet kiek "Galina Blanca" esu valgius, tai visai skanu budavo. O cia Knorr trintu brokoliu uzsipyliau mega_shok.gif Sakiau, Knorro daugiau nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 26, 11:03)
Ir prie to pačio noriu paprašyt, kad paspaustumėt mano parašą karts nuo karto 4u.gif  aš už tai taškų gaunu blush2.gif Labai didelis dėkui būtų 4u.gif
console.gif  friends.gif


paspaudinejau drinks_cheers.gif
QUOTE(shwiesulka @ 2009 11 03, 15:51)
Kaip man bloooooooooga, kaip man siandien bloooooooooga....
Nu ir nafig, kaip sakoma, suvalgiau siandien pietums sriubos is pakelio, tai dabar kaip lavonas koks wacko.gif

lotuliukas.gif
kartais ir man nuo jų susuka skrandį, bet kai nosiu labai valgyt tai išgelbėja nors trumpam biggrin.gif

QUOTE(vida/d @ 2009 11 03, 21:03)
Dovydas nuo vakar neduoda ramybes,kaip jis nori kaledu ir dovanu doh.gif Vakar griztu is darbo,o jis is rusio issitrauke egle su deze ir sako,kad eitum puosti...sakau dar gera menesi palauk.....Rasem cia Super mamoj laiska Kaledu seniui,tai jam ir uzsifiksavo...

pas mus tas pats. thumbup.gif vaikai taip laukia Kalėdų senio doh.gif dovanų doh.gif
o dar merginos gimtadienis artėja, tai vis klausia ar jau šiandien pūsim zvakutes ant torto rolleyes.gif
Atsakyti
zbara, ačiū 4u.gif
O ar ilgai tai merginai dar laukt, kada turės pūst žvakutes ant torto?
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 11 07, 22:43)
zbara, ačiū 4u.gif
O ar ilgai tai merginai dar laukt, kada turės pūst žvakutes ant torto?

gruodzio 9 mirksiukas.gif
bet va pagalvojau kad darzelyje merginai tortą nešu, o bahūrėlis mano -rugpjūtinukas unsure.gif tai niekad nešves gimtadienio darze ar mokykloje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 11 08, 00:08)
gruodzio 9  mirksiukas.gif
bet va pagalvojau kad darzelyje merginai tortą nešu, o bahūrėlis mano -rugpjūtinukas  unsure.gif tai niekad nešves gimtadienio darze ar mokykloje  unsure.gif

kodėl nešvęs? Čia labiau nuo darželio auklėtojų ir mokytojos priklauso tokie dalykai: vieni daro tokią tradiciją švęst gimtadienius, kiti - ne. Jei kurie vaikiukai gimę vasaros mėnesiais, tai tada švenčia visų kartu arba gegužės mėn. (iš anksto), arba atėję rugsėjo mėn pradžioje. Argi tavo merginos darželyje taip nešvenčia vasarinukų gimtadienių? g.gif




labas iš pat ryto 4u.gif

kur kitos dingusios? Ką veikiat savaitgalį?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
pas mane savaitgalis ar ne savaitgalis, nelabai kuo skiriasi dienos doh.gif biggrin.gif
QUOTE(zbara @ 2009 11 08, 00:08)
gruodzio 9  mirksiukas.gif
bet va pagalvojau kad darzelyje merginai tortą nešu, o bahūrėlis mano -rugpjūtinukas  unsure.gif tai niekad nešves gimtadienio darze ar mokykloje  unsure.gif

pas mane gimtadienis iškart po naujų, tai irgi buvau prie tų "nuskriaustų likimo" gimtadienio nešvęst su chebra biggrin.gif Bet kad dėl to labai pergyvenčiau kažkaip nepamenu. Tiesiok nekalbėti su vaiku apie tai ir pats nepastebės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 11 08, 09:11)
kodėl nešvęs? Čia labiau nuo darželio auklėtojų ir mokytojos priklauso tokie dalykai: vieni daro tokią tradiciją švęst gimtadienius, kiti - ne. Jei kurie vaikiukai gimę vasaros mėnesiais, tai tada švenčia visų kartu arba gegužės mėn. (iš anksto), arba atėję rugsėjo mėn pradžioje. Argi tavo merginos darželyje taip nešvenčia vasarinukų gimtadienių? g.gif
labas iš pat ryto 4u.gif


reiks paklaust auklėtojų kaip jos daro biggrin.gif

man irgi nelabai jaučiasi kad savaitgalis doh.gif viskas tas pats kaip kasdien biggrin.gif vyras išvaziavo i Šiaulius, kvietė kartu, ale užsispyriau ir nevaziavau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 08 lapkričio 2009 - 13:00
Vis pasižiūriu į zbaros avatarą lotuliukas.gif , tai taip ir norisi ir man pasikeist į kokį kalėdinį megalol.gif
Atsakyti