Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(zbara @ 2009 10 22, 09:24)
labas mergaitės  blush2.gif

sveika bigsmile.gif
Jau kazkada ir pasigede buvom.Kaip Tau vestuvese sekesi,nes pries jas ir pradingai ?ax.gif blush2.gif
Sveikatos tavo maziams,nors ir maniskis siand.jau namie sedejo ir i mokykla nejo,nes vakar gizo ir temperatura vakare uzkilo,tai ir nakti buvo.Siand lyg nieko jau g.gif
Atsinesiau metu arbatos ,bet ,kad uzsisaldziau,gal du kart cukraus isidejau ,nes ir Dovydui dariau,tik raktazoliu,bet sakau gal puodelius sumaisiau doh.gif
Atsakyti
aa, vestuvės...
na praėjo neblogai. labai jau kuklias darė, norėjo kad jiem atsieitų kuo pigiau rolleyes.gif aš taip nedaryčiau... schmoll.gif
pasiruoštą programėlę pravedziau. lyg ir patiko visiems
bet ačiū irgi nieks nepasakė biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 10 22, 16:00)
bet ačiū irgi nieks nepasakė biggrin.gif

na,bet kaip sitaip g.gif Jauciu pajuokavai,nes nors ACIU ,tai vistiek galejo istart...

kaip,pas lietus pila doh.gif o as sedziu ir svajoju,kad kugelio noriu ir tingiu eit darytis doh.gif blush2.gif bet jauciu jau eisiu,nes po arbatos saldzios sukilo noras ko sociau..nors pries val pica valgiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 22 spalio 2009 - 17:13
QUOTE(vida/d @ 2009 10 22, 18:12)
na,bet kaip sitaip g.gif Jauciu pajuokavai,nes nors ACIU ,tai vistiek galejo istart...

kaip,pas lietus pila doh.gif o as sedziu ir svajoju,kad kugelio noriu ir tingiu eit darytis doh.gif  blush2.gif bet jauciu jau eisiu,nes po arbatos saldzios sukilo noras ko sociau..nors pries val pica valgiau

galėjo.
mama tai galvojo sako, nors 100 lt numes gal biggrin.gif
nes ji kai ėjo i svočias tai jai šimtelį nors davė biggrin.gif
bet svarbu aš pati pasilinksminau thumbup.gif
ka tu naktį kugelius kepi laugh.gif jau tingėčiau ir bevalgyt taip sunkiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 10 22, 17:17)

ka tu naktį kugelius kepi laugh.gif jau tingėčiau ir bevalgyt taip sunkiai blush2.gif

zinok,issikepiau,bet,kad maziau darbo butu ir greiciau,tai su burokine tarka bulves sutarkavau ir dabar ,kaip lepse biggrin.gif apsukus sedziu. blush2.gif
Tavo parase radau nuoroda i fotokonkursa,tai radau Ramute(du maziai mergyte ir berniukas ir uzbalsavau 10 tikiuosi Tavo maziukai ten buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 10 22, 20:13)
zinok,issikepiau,bet,kad maziau darbo butu ir greiciau,tai su burokine tarka bulves sutarkavau ir dabar ,kaip lepse biggrin.gif apsukus sedziu. blush2.gif
Tavo parase radau nuoroda i fotokonkursa,tai radau Ramute(du maziai mergyte ir berniukas ir uzbalsavau 10 tikiuosi Tavo maziukai ten buvo ax.gif

mano drinks_cheers.gif ačiū
prizas tai tik 1 l aliejaus laugh.gif ale dėl azarto reik dalyvaut
bet va reik pakliūt į penketuką, kad ta aliejų gaut doh.gif reik daug balsų biggrin.gif

as raugintų kopustų su dešrelėm pamaitinau visa šeimyna. taip skanu buvo smile.gif seniai buvau valgius biggrin.gif
Atsakyti
Beje, apie "aciu" - yra zmoniu, kurie tiesiog nesugeba to zodzio istarti doh.gif Net elementariausiose situacijose. Pvz. mano bendradarbe biggrin.gif
Atsakyti
Nubalsavau ir aš už Ramutę biggrin.gif
Atsakyti
Pirmadienis mad.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 23, 08:55)
Beje, apie "aciu" - yra zmoniu, kurie tiesiog nesugeba to zodzio istarti doh.gif Net elementariausiose situacijose. Pvz. mano bendradarbe biggrin.gif

drinks_cheers.gif būna visokių žmonių doh.gif nors būna kartais ir blogesnių variantų unsure.gif

QUOTE(vredna @ 2009 10 23, 18:24)
Nubalsavau ir aš už Ramutę  biggrin.gif

aš irgi tongue.gif

Ir prie to pačio noriu paprašyt, kad paspaustumėt mano parašą karts nuo karto 4u.gif aš už tai taškų gaunu blush2.gif Labai didelis dėkui būtų 4u.gif

QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 26, 10:46)
Pirmadienis mad.gif

console.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 26, 08:46)
Pirmadienis mad.gif

drinks_cheers.gif bet va jau i pabaiga jis.Siand.tai as visa val anksciau atsikeliau,tai pagal normalu 4.15,o o paprastai keliuosi 515.Apsirengiu,nueinu i masina vaziuot ,ziuriu neturiu dokumentu,tai griztu namo pasiimu.Tada griztu vel,uzsivedu masina ir i masinos laikroduka zvilgteliu,nu sakes ziuriu dar ,tik 4.45 ryto pagal normalu.Pasirodo as uzmirsau savo telefono laika atsukti,tai ir prizadino mane 1 val anksciau doh.gif Tai ka ,grizau i lova ir dar pusvalandi pagulejau ir vel i "trasa"-darban.Tai miego trukumas jautesi,nors ir 1val.Gerai,kad masinos vakar atsukau,o jei ne ,tai visa valanda buciau i darba nuvaziavus anksciau,o svarbiausia,kad vezioju viena angle sia savaite i darba,tai as prie jos namu ja paimu,tai buciau dar as jos ieskoti nuejus arba nuvaziavus,nes buna,kad kartais ji pramiega ir veluoja i darba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 26 spalio 2009 - 20:08
smile.gif
Atsakyti