Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(vida/d @ 2009 10 19, 21:14)
Swiesulka lotuliukas.gif
O man Alinva atvirksciai,nes pvz ,mano plaukai linke pasiriebaluoti,tai as du kartus juos sampunu isplaunu,o po to dedu balzama,bet stengiuos daugiau galams,o plaukams prie saknu mazai tepu.nes greit riebaluosi jie man doh.gif
pyrago nakciai prikimsau,ot apzora esu doh.gif grizus namo po darbo ,tai tik ir valgau blush2.gif  doh.gif

Mano irgi linkę pasiriebaluoti, ir aš prie šaknų VISAI netepu, tik nuo sprando kažkur, bet pas mane tų plaukų nuo sprando daugiau, negu pakankamai... ax.gif
Atsakyti
Man siaip tai irgi balzamas greiciau issinaudoja mastau.gif Nors kartais su sampunu ir po du kartus "muiluoju" doh.gif
Atsakyti
Be purškiamo balzamo sunkiai apsieinu, tai pas mane dvigubas balzamavimas gaunasi biggrin.gif pirma skystu, poto dar pripurškiu ns kažkaip plauki sunkiai šukuojasi be purškiamo unsure.gif
Atsakyti
o man panašiai vienodai ax.gif gal todėl, kad netepu balzamu po kiekvieno plovimo? mastau.gif

Sveikos,

ką šiaip veikiat? bigsmile.gif



Atsakyti
As irgi bandziau cia kazkada tai "pataupyti", tai baisu doh.gif Plaukai kaip sieno kupeta buvo mega_shok.gif Dabar po kiekvieno plovimo naudoju.
Atsakyti
shwiesulka, čia galdar ir nuo pačių plaukų priklauso, pvz, kadangi mano plaukai visada lengvai išsišukuoja, tai kartais pamąstau, kad gal ir visai nereiktų to balzamo g.gif o pas kurią plaukai kaip šieno kupeta, tai aišku, kad be dažno balzamo naudojimo gal ir neišsiversi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 21 spalio 2009 - 10:53
Nezinau, kol jauna biggrin.gif buvau, jokiu balzamu nenaudojau - issiplauni su sampunu ir i trasa biggrin.gif O paskui tik pagal bandos jausma kai pradejau balzamintis, tai po to be balzamo plaukai pasisiause ir pastire kaip sienas buna doh.gif
Atsakyti
Dar skirtumas tame dažyti plaukai ar ne.
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 21, 14:12)
Nezinau, kol jauna biggrin.gif buvau, jokiu balzamu nenaudojau - issiplauni su sampunu ir i trasa biggrin.gif O paskui tik pagal bandos jausma kai pradejau balzamintis, tai po to be balzamo plaukai pasisiause ir pastire kaip sienas buna doh.gif

kiekvienam savo, mano ir vaikystėj linkę veltis plaukai buvo, mama po plovimo aliejukais ir balzamais dzintario tepdavo, kad tik išsišukuotų lengviau... tai man dabar tikras lobis tie purškiami, apie tuos po maudymosi - net nekalbu.
Atsakyti
labas mergaitės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 10 22, 11:24)
labas mergaitės  blush2.gif

nu labas smile.gif ko tokia susigedus? smile.gif
Atsakyti
kad tokia negera esu, vis neužsuku pas jus doh.gif

ir taip jau iš interneto neišlipu doh.gif tai čia tai čia ir žėk vakaras atėjo, akys išvarvėjo, ir nieks namuos nepadaryta cool.gif

vaikai serga, ėjo i darzelį, daba namie sėdi. biggrin.gif

kaip jūs? 4u.gif
Atsakyti