Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 10, 14:34)
Alinva, man tos foto nerodo unsure.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Jos ir neturi rodyt, spauskit ant nuorodos - jei įdėčiau, ekranus ištampytų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 10 10, 17:00)
Jos ir neturi rodyt, spauskit ant nuorodos - jei įdėčiau, ekranus ištampytų wink.gif

Tai man paspaudus ant nuorodos ir nerodo, tik užsideda lentelė, kur parašyta, jog "tai nuotrauka iš www.efoto.lt tiesiogiai ją naudot kituose tiklapiuose draudžiama" g.gif o kaip pamatyt pačią nuotrauką? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 10 spalio 2009 - 16:23
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 10, 17:22)
Tai man paspaudus ant nuorodos ir nerodo, tik užsideda lentelė, kur parašyta, jog "tai nuotrauka iš www.efoto.lt tiesiogiai ją naudot kituose tiklapiuose draudžiama" g.gif o kaip pamatyt pačią nuotrauką? mastau.gif

hm.. g.gif čia, sakė, priklauso nuo naršyklės... eikit per čia http://www.efoto.lt/node/292471 , spauskit ant nuotraukos, išsididins, o dar paspaudus kvadratuką išdidėjusios nuotraukos apačioj, dar labiau išdidės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 10 10, 20:53)
hm..  g.gif čia, sakė, priklauso nuo naršyklės... eikit per čia http://www.efoto.lt/node/292471 , spauskit ant nuotraukos, išsididins, o dar paspaudus kvadratuką išdidėjusios nuotraukos apačioj, dar labiau išdidės  ax.gif

Dabar jau rodo thumbup.gif Superinis vaizdas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labukas wink.gif

tai darbuojatės? bigsmile.gif
O aš savaitę atostogų pasiėmiau thumbup.gif kaip gera kai šiandien ryte anksti keltis nebereikėjo rolleyes.gif
Atsakyti
As tai taavo vietoj buciau iki 12:00 miegojus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 13, 09:40)
As tai taavo vietoj buciau iki 12:00 miegojus lotuliukas.gif

lotuliukas.gif įpratimas anksti keltis savo daro doh.gif lotuliukas.gif gal kitą dieną ilgiau pamiegosiu tongue.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=yrTTLSKofFo CIa kaip isgyventi krize biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 13, 08:10)
lotuliukas.gif įpratimas anksti keltis savo daro doh.gif  lotuliukas.gif gal kitą dieną ilgiau pamiegosiu tongue.gif

drinks_cheers.gif As ir savaitgaliais 5val ryto atsibundu,nes ipratus darbo dienomis keltis tokiu metu ,po to,tik guliu,o retai kada uzmiegu ir tai jau prasvitus doh.gif
Viriau burokiu sriuba(senokai nebuvau virus),tai jau antra lekste valgau doh.gif
Alinva,grazi gamta,gal kada bus daugiau fotoroportazo ax.gif blush2.gif
Swiesulka, biggrin.gif
Atsakyti
Atsakyti
Vidury dienos darbe būnu, neprižadinsi ir neišgąsdinsi lotuliukas.gif
Užtat va, šiandien man klausimukas iškilo: kas ilgaplaukėms pirmiau išsinaudoja - šampūnas ar balzamas? Man buteliukui šampūno reikia kokių dviejų balzamo doh.gif šampūnas putoja, lengviau padengia tos putos plaukus. O balzamo įsipylei tiek, kiek šampūno, brūkšt - žiūrėk, kad nors pusė plaukų būtų patepta doh.gif kruopščiai padengti net nebesitikiu, kad bent kiek tektų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 10 19, 19:01)
Vidury dienos darbe būnu, neprižadinsi ir neišgąsdinsi  lotuliukas.gif
Užtat va, šiandien man klausimukas iškilo: kas ilgaplaukėms pirmiau išsinaudoja - šampūnas ar balzamas? Man buteliukui šampūno reikia kokių dviejų balzamo  doh.gif šampūnas putoja, lengviau padengia tos putos plaukus. O balzamo įsipylei tiek, kiek šampūno, brūkšt - žiūrėk, kad nors pusė plaukų būtų patepta  doh.gif kruopščiai padengti net nebesitikiu, kad bent kiek tektų...  doh.gif

Swiesulka lotuliukas.gif
O man Alinva atvirksciai,nes pvz ,mano plaukai linke pasiriebaluoti,tai as du kartus juos sampunu isplaunu,o po to dedu balzama,bet stengiuos daugiau galams,o plaukams prie saknu mazai tepu.nes greit riebaluosi jie man doh.gif
pyrago nakciai prikimsau,ot apzora esu doh.gif grizus namo po darbo ,tai tik ir valgau blush2.gif doh.gif
Atsakyti