Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 04, 22:15)
Atėjūnė išsiregistravus verysad.gif  verysad.gif  unsure.gif Gal dar sugrįš kada??

sugrįš irnesakyk.gif SM liga gi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 10 05, 09:28)
sugrįš irnesakyk.gif  SM liga gi  hihihi.gif

manai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 05, 11:28)

čia kaip ir faktas biggrin.gif
Atsakyti
Tai gal neprisiregistravus dabar mus stebi ir skaito? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 10 04, 20:15)
Atėjūnė išsiregistravus verysad.gif  verysad.gif  unsure.gif Gal dar sugrįš kada??

drinks_cheers.gif pastebejau,kai pirma musu temos puslapiuka atsiverciau,ten parasyta verysad.gif Na,gal sugris bigsmile.gif Pradejo mokslus,tai gal ir issiregistravo is SM,kad nebutu "priklausomybes"ir mokslams netrukdytu.Cia aisku as pajuokavau blush2.gif
pas mus ir rudeniski orai prasidejo,bet dar nera labai salta ax.gif Kaip jums visoms sekiojasi?
Papildyta:
perskaiciau,kad siand.Mokytoju diena,kazin ar cia yra kokia mokytoja pas mu g.gif Nezinau kodel,bet man kazkaip uzsifiksavo(nezinau,net is kur),kad musu Saulasare pedagoge g.gif
Ai,o cia siaip nuotaikai pakelti,kitame forume uzmaciau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 05 spalio 2009 - 15:38
QUOTE(vida/d @ 2009 10 05, 16:47)
drinks_cheers.gif pastebejau,kai pirma musu temos puslapiuka atsiverciau,ten parasyta verysad.gif Na,gal sugris bigsmile.gif Pradejo mokslus,tai gal ir issiregistravo is SM,kad nebutu "priklausomybes"ir mokslams netrukdytu.Cia aisku as pajuokavau blush2.gif
pas mus ir rudeniski orai prasidejo,bet dar nera labai salta ax.gif Kaip jums visoms sekiojasi?
Papildyta:
perskaiciau,kad siand.Mokytoju diena,kazin ar cia yra kokia mokytoja pas mu g.gif Nezinau kodel,bet man kazkaip uzsifiksavo(nezinau,net is kur),kad musu Saulasare pedagoge g.gif
Ai,o cia siaip nuotaikai pakelti,kitame forume uzmaciau biggrin.gif
user posted image

Na, pati Atėjūnė aišku geriausiai žinotų savo pasitraukimo priežastį, bet pirma mano mintis irgi panaši į Vidos buvo ir jei taip iš tiesų yra, tai ji galėjo jau ir galutinai "pasveikti" nuo tos vadinamos SM ligos. Labai gaila, aišku verysad.gif Visada faina būdavo su ja pabendraut wub.gif Todėl tikiuosi, kad ji dar grįš ax.gif wub.gif

vida, ai, tiek jau to, dėl tų profesijų tongue.gif Bet jei kas sveikintų, tai iš anksto dėkoju biggrin.gif

O šiaip gerai sekasi, dirbam dirbam dirbam, kai vaikai neserga smile.gif SMui jau žyyymiai mažiau laiko lieka, bet vis čia užsuku pasižiūriu, jei kas ką parašo ax.gif Tik va kad rašančių dabar mažoka, matyt ir kitos labai užsiėmusios rolleyes.gif

Dar pasiilgau B.A. ir zbaros rolleyes.gif Kaži kaip joms sekaliojasi?

Papildyta:
beje, Vida, nu gi visai gražiai tas patiekalas atrodo biggrin.gif Ale ir sugalvoja žmonės taip paserviruot bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas ane nieo naujo nieko gero, namų šeimininkė tipo biggrin.gif
Atsakyti
Man salta cool.gif Sedziu darbe, plem, su 3 megztiniais, nu kur tai matyta? doh.gif
Atsakyti
Gero savaitgaliaus lotuliukas.gif


Atvažiuoja į polikliniką moteriškė iš Šalčininkų rajono, pirmo sutikto gydytojo klausia:
- Man reikia pas zubnyką.
- Gal pas stomatologą?
- O očnykas ar šiandien priima?
- Klausiat apie okulistą?
- O jūs pats kuo dirbat?
- Jūsų žodžiais tariant, dirbu pizduku. O šiaip tai aš ginekologas.
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 09, 11:54)
Gero savaitgaliaus lotuliukas.gif
Atvažiuoja į polikliniką moteriškė iš Šalčininkų rajono, pirmo sutikto gydytojo klausia:
- Man reikia pas zubnyką.
- Gal pas stomatologą?
- O očnykas ar šiandien priima?
- Klausiat apie okulistą?
- O jūs pats kuo dirbat?
- Jūsų žodžiais tariant, dirbu pizduku. O šiaip tai aš ginekologas.

lotuliukas.gif biggrin.gif pralinksminai 4u.gif
Salta ir pas mus,na lauke,tai siaip sau,tik rytai labai salti,o as dar tokia ankstyva,tai ryte -ypac doh.gif
Nemegstu sio metu laiko,tik kaledu laukiu.Va ,Helovynaas ne uz kalnu,tai Dovydui nupirkau dazu ant veido piesti,tai piesim shedevrus biggrin.gif
Atsakyti
Vo gi, truputį jau atsigavau po savo kelionių ir ligų, dar savaitgalis artėja, iš viso atsigausiu thumbup.gif
Dėl plaukų iš mamos priekaištų jau sulaukiau, sakė, kirpt reikia - nes jau ir kitiems trukdo gyvent lotuliukas.gif (t.y., kai šalia manęs atsisėda, tai man plaukus prisėda.... )
Vo, turkiška kalnų panorama...
http://www.efoto.lt/...olorssmall2.jpg
Atsakyti
Alinva, man tos foto nerodo unsure.gif

QUOTE(shwiesulka @ 2009 10 09, 13:54)
Gero savaitgaliaus lotuliukas.gif
Atvažiuoja į polikliniką moteriškė iš Šalčininkų rajono, pirmo sutikto gydytojo klausia:
- Man reikia pas zubnyką.
- Gal pas stomatologą?
- O očnykas ar šiandien priima?
- Klausiat apie okulistą?
- O jūs pats kuo dirbat?
- Jūsų žodžiais tariant, dirbu pizduku. O šiaip tai aš ginekologas.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti