Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 10, 09:02)
gera sugrįžt rolleyes.gif

tai tikrai pasisekė su darbu, retai iš ko išgirsi tai... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

kur pradingot?
Ką veiksit savaitgalį? Ar jau planuojat, kaip atsipalaiduot nuo darbų?
Kaip sekasi mokslai Atėjūnei? Kaip darbai visoms? mirksiukas.gif

Vredna, tai jau taip smile.gif turbūt tu teisi mirksiukas.gif Bet kad ir kaip būtų, vistik džiaugiuosi, kad šiandien jau penktadienis tongue.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Saulašare kokie čiotki atvarai bigsmile.gif
Paskutinėj foto įtariu ne tu su savuoju biggrin.gif Bet foto miela labai smile.gif
Atsakyti
Laba,laba
Na,kad pas mane tai,ta pati rutina wacko.gif Darbas,namai,savaitgali didysis apsipirkimas,nes MB paskutiniu metu dirba po 6d.tai jau 3sav planuojam i kalnus isvaziuoti ir nera kada,nes per ta 1d.ir reikalu buna ir poilsio norisi,o kelione tolima....Jau koks menuo ieskau ilgaauliu,bet arba dydzio nerandu arba ,tai tas,tai anas nepatinka, doh.gif o kai ne didmiesti gyvenu,tai nors ir yra nemazai parduotuviu,bet ne visada yra pasirinkimas cool.gif (Online neapsipirkineju,nes megstu daikta paciupinet)
Oras,kaip ir beveik visas rugsejis -fantastiskas! thumbup.gif Siand.buvom i toki sendaikciu turgu isvaziave(jis ten atvirame lauke vyksta),tai taip uzkaitino,o as su plonu megztuku buvau,bet vistiek labai karsta buvo.. thumbup.gif kas cia dar,na dirbu ir atostogu laukiu(dar 6sav)
Saulasare,cia is interneto platybiu aitvarai ar kokioje sventeje dalyvavot g.gif Grazu..
Vredna,kaip tu dar paieskose darbo g.gif
o visos kito kazi kur dingo g.gif
Alinva,po keliones ir nepasirode.Idomu,kaip sekesi g.gif Norisi kokio fotoreportazo ax.gif blush2.gif
Zbara,tai po drauges vestuves dar nebuvo pasirodziu,kazkin kur ji g.gif
P.s.uzluzes kompas buvo,nes vienu metu ir laida siunciuosi ,ir YouTube muzika klausau ir SM,perkroviau,bet AD nedingo mano postas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 27 rugsėjo 2009 - 18:31
QUOTE(vida/d @ 2009 09 27, 19:27)
Na,kad pas mane tai,ta pati rutina wacko.gif Darbas,namai,savaitgali didysis apsipirkimas,nes MB paskutiniu metu dirba po 6d.tai jau 3sav planuojam i kalnus isvaziuoti ir nera kada,nes per ta 1d.ir reikalu buna ir poilsio norisi,o kelione tolima....
Saulasare,cia is interneto platybiu aitvarai ar kokioje sventeje dalyvavot g.gif Grazu..


Vau bigsmile.gif smagios tau kelionės 4u.gif ir nepradink kaip Alinva grįžusi mirksiukas.gif
Nuotraukos tai iš interneto platybių - per darbą nebuvo kada kur išvažiuot verysad.gif bet kaip Vredna sakė, pamačiau inete tokias mielas foto ir negalėjau su jumis nepasidalinti ax.gif wub.gif
Papildyta:

vredna, nea, manęs ten niekur nėra ax.gif deja verysad.gif
Atsakyti
Atostogos baigės sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 09 27, 22:04)
Atostogos baigės sad.gif

console.gif visada,toks jausmas buna,kai reikia po ju sugrizti..
O kaip sekesi,kokie ispudziai?Gi,labai idomu blush2.gif
Na ka,pirmadienio darbas "nudirbtas",tuoj maziaus eisiu i mokykla parsivesti,po to valgyt gamint....jau man su tuo valgio gaminimu truksta ideju ir kartais jau ir noro,nes niekaip nezinom ko norim,viskas atrodo atsibodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 09 28, 16:45)
console.gif visada,toks jausmas buna,kai reikia po ju sugrizti..
O kaip sekesi,kokie ispudziai?Gi,labai idomu  blush2.gif
Na ka,pirmadienio darbas "nudirbtas",tuoj maziaus eisiu i mokykla parsivesti,po to valgyt gamint....jau man su tuo valgio gaminimu truksta ideju ir kartais jau ir noro,nes niekaip nezinom ko norim,viskas atrodo atsibodo blush2.gif

Tai kad tik atostogos, gi tik užvakar iš pačios kelionės grįžau... taip kad sorry, dar nepasakosiu, dar pačiai "susivirškint" reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 09 28, 19:14)
Tai kad tik atostogos, gi tik užvakar iš pačios kelionės grįžau... taip kad sorry, dar nepasakosiu, dar pačiai "susivirškint" reikia  doh.gif

Tai taip blogai buvo? blink.gif Ar priešingai: kaip tik labai gerai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 29, 20:26)
Tai taip blogai buvo? blink.gif Ar priešingai: kaip tik labai gerai? biggrin.gif

Gerai buvo, bet gi iš karto po kelionės į darbą... taigi ir maisto pasikeitimas, klimato pasikeitimas, vietos pasikeitimas, veiklos pasikeitimas, daiktus susitvarkyt, išsimiegot, nuotraukas persižiūrėt/atsirūšiuot, atiduot suvenyrus ir pan, ir pan, ir pan smile.gif
Atsakyti
Atėjūnė išsiregistravus verysad.gif verysad.gif unsure.gif Gal dar sugrįš kada??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 04 spalio 2009 - 21:21