Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

hihihi.gif Jo, cia mano dabartine busena biggrin.gif
Noreciau dar atostogu verysad.gif
Atsakyti
tai kašį žiūrit? g.gif prakišam... Nu, nekrenta mūsiškiams kaip užrišta schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(shwiesulka @ 2009 09 07, 08:07)
hihihi.gif Jo, cia mano dabartine busena biggrin.gif

Noreciau dar atostogu  verysad.gif

Linkiu, kad ilgai tokia būsena nebesitęstų 4u.gif ir kad nepaisant visokių krizių susirastum širdžiai mielą darbą, tiksliau su gera darbine atmosfera mirksiukas.gif

aš irgi norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 08 rugsėjo 2009 - 19:54
Nežiūriu biggrin.gif Teliko namie neturim lotuliukas.gif
O aš pati netikiu - 3 darbo dienos iki atostogų liko blush2.gif Va tik po grįžimo iš kelionės - kitą dieną darban doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 08, 18:53)
tai kašį žiūrit?  g.gif prakišam... Nu, nekrenta mūsiškiams kaip užrišta schmoll.gif  doh.gif




As,tai ne .Neturiu kur ziureti blush2.gif O kazkaip si karta nelabai domiuosi krepsiniu,nors buvau didele sirgale .Jauciu,jei tureciau galimybe paziureti,tai vel " uzsikresciau" biggrin.gif
Swiesulka 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir linkiu,kad kuo greiciau susirastai patinkanti darbeli.
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 09 08, 20:57)
Nežiūriu biggrin.gif Teliko namie neturim  lotuliukas.gif

O aš pati netikiu - 3 darbo dienos iki atostogų liko  blush2.gif Va tik po grįžimo iš kelionės - kitą dieną darban doh.gif

Va, kaip tau gerai - bent jau nervų nesigadini biggrin.gif O man jau nervai neneša, tai čia, į SMą įlindau lotuliukas.gif

Nenarvuok lotuliukas.gif aš irgi norėčiau, kad trys dienos liktų lotuliukas.gif

QUOTE(vida/d @ 2009 09 08, 20:58)
As,tai ne .Neturiu kur ziureti blush2.gif O kazkaip si karta nelabai domiuosi krepsiniu,nors buvau didele sirgale .Jauciu,jei tureciau galimybe paziureti,tai vel " uzsikresciau" biggrin.gif

Užsikrėstum mirksiukas.gif Man irgi taip pat - ilgą laiką dėl krepšinio buvau ramiakas, nors anksčiau labai didelė sirgalė buvau, o va dabar kažkaip pradėjau šias rungtynes žiūrėt (su lenkais žaidžia), tai ir vėl užsikrėčiau doh.gif Tai dabar ir tenka SMe "trintis", kad nervas taip neimtų lotuliukas.gif na, niekaip nekrenta: nei dvitaškiai, nei tritaškiai, nei baudos... doh.gif Jei ką ir įmeta, tai vos ne per prievartą... doh.gif
Papildyta:
Jau baigėsi... Lenkai švenčia pergalę. Na reikia ir už kaimynus pasidžiaugt, visgi neblogai žaidė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 08 rugsėjo 2009 - 20:10
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 08, 21:07)
Va, kaip tau gerai - bent jau nervų nesigadini biggrin.gif O man jau nervai neneša, tai čia, į SMą įlindau lotuliukas.gif

Nenarvuok lotuliukas.gif aš irgi norėčiau, kad trys dienos liktų lotuliukas.gif
Užsikrėstum mirksiukas.gif  Man irgi taip pat - ilgą laiką dėl krepšinio buvau ramiakas, nors anksčiau labai didelė sirgalė buvau, o va dabar kažkaip pradėjau šias rungtynes žiūrėt (su lenkais žaidžia), tai ir vėl užsikrėčiau doh.gif  Tai dabar ir tenka SMe "trintis", kad nervas taip neimtų lotuliukas.gif na, niekaip nekrenta: nei dvitaškiai, nei tritaškiai, nei baudos... doh.gif Jei ką ir įmeta, tai vos ne per prievartą... doh.gif
Papildyta:
Jau baigėsi... Lenkai švenčia pergalę. Na reikia ir už kaimynus pasidžiaugt, visgi neblogai žaidė smile.gif

Nepavydėk, paskutinį kartą atostogavau pernai pavasarį doh.gif na dar šią vasarą beveik savaitę prasirguliavau, namuose prasivarčiau, jeigu čia galima užskaityti kaip "atostogas" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 09 08, 18:57)

O aš pati netikiu - 3 darbo dienos iki atostogų liko  blush2.gif Va tik po grįžimo iš kelionės - kitą dieną darban doh.gif

Jau gal kur numate atostogas praleisti.......? smile.gif
Saulasare,tu tada mane apsviesk,kaip lietuviams sekasi aplamai rungtyniauti?Kiek tu varzybu bus ?Nes kur ne kur uzmetu aki,tai pralosia vis jie ar man pasivaideno g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 09 08, 21:31)
Jau gal kur numate atostogas praleisti.......? smile.gif
Saulasare,tu tada mane apsviesk,kaip lietuviams sekasi aplamai rungtyniauti?Kiek tu varzybu bus ?Nes kur ne kur uzmetu aki,tai pralosia vis jie ar man pasivaideno g.gif  blush2.gif

Aga, į turkiją išskrendam antradienį smile.gif tai realiai atostogų gaunasi taip: Savaitgalis + pirmadienis, pirmadienio naktį į antradienį išskrendam, grįžtam dar kitą sekmadienį, o pirmadienį į darbą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 09 08, 21:31)
Jau gal kur numate atostogas praleisti.......? smile.gif
Saulasare,tu tada mane apsviesk,kaip lietuviams sekasi aplamai rungtyniauti?Kiek tu varzybu bus ?Nes kur ne kur uzmetu aki,tai pralosia vis jie ar man pasivaideno g.gif  blush2.gif

Tiesą pasakius, tik vakar ir težiūrėjau pirmas rungtynes po laaaaabai ilgos pertraukos (paskutinįsyk buvau žiūrėjus gal tik tas įžymiąsias Žalgirio ir CSK rungtynes blush2.gif ), tai net nežinau, kiek tų rungtynių bus ir pan... O vakar pradėjus žiūrėt kažkaip užsikabinau, bet dar nežinau, ar "ant tiek", kad stebėsiu "būtinai būtinai" visas šio čempionato rungtynes hihihi.gif Jei kurias žiūrėsiu, galėsiu įmest info mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Alinva @ 2009 09 08, 21:50)
Aga, į turkiją išskrendam antradienį smile.gif tai realiai atostogų gaunasi taip: Savaitgalis + pirmadienis, pirmadienio naktį į antradienį išskrendam, grįžtam dar kitą sekmadienį, o pirmadienį į darbą  ax.gif

Alinva, nusimato superatostogos bigsmile.gif thumbup.gif aišku, intensyvios, bet bus labai fainiai, pamatysi mirksiukas.gif
Papildyta:
labas rytas ir bėgu, kol šefė neužciokino, kad aš SMe smile.gif
Atsakyti
Aciu, mergickos, uz palaikyma, bet tikrai dabar greitu laiku sirdziai mielo darbo neturesiu verysad.gif Nu aisku, viltis mirsta paskutine. Dabar svarbiausia kazkaip issilaikyti sitame darbe doh.gif O kai krize praeis, tikiuosi, kad atsivers daugiau galimybiu.
As tai kasio irgi neziuriu - siaip ir nervu nenoriu gadintis, bet labiausiai tai del to, kad irgi televizoriaus neturiu namie thumbup.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 09, 09:14)
labas rytas ir bėgu, kol šefė neužciokino, kad aš SMe smile.gif

Tu jau dirbi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 09 09, 18:56)
Laba smile.gif

Tu jau dirbi bigsmile.gif

Na, taip ax.gif mano Bonifacijaus atostogos baigėsi smile.gif ir nors ir paburbu, kad norėčiau vėl atostogų, bet kai pas mus nėra tokių santykių kaip pas Shwiesulką tai gera sugrįžt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 10 rugsėjo 2009 - 08:03