Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(Alinva @ 2009 08 22, 15:04)
Niu pas mane nuovargis + vynas = greitas smigimas  tongue.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 22, 15:09)
vynas yra gerai  thumbup.gif
O kur visos kitos? kaip savaitgaliaujat ?

smile.gif paskutinėmis vasaros dienomis lepinamės tongue.gif Greit ruduo, pravės orai, va tada vėl visos sulysim prie kompų tūnot lotuliukas.gif O kaip tavo didieji darbai? Gal jau nudirbai? bigsmile.gif Kaip nuotaikos? Jau pasiruošus mokslams? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 08 22, 18:48)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
smile.gif paskutinėmis vasaros dienomis lepinamės  tongue.gif  Greit ruduo, pravės orai, va tada vėl visos sulysim prie kompų tūnot lotuliukas.gif O kaip tavo didieji darbai? Gal jau nudirbai? bigsmile.gif Kaip nuotaikos? Jau pasiruošus mokslams? bigsmile.gif

Pas mane darbai niekad nesibaigs tikriausiai biggrin.gif Bet dabar jau gerai smile.gif 4u.gif Dabar tik remontuojamės mirksiukas.gif o aš iki sekmadienio (rugpjūčio 30) skai2iuoju ne tik dienas bet ir minutes biggrin.gif biggrin.gif labai laukiu mokslų ir studentiško o gal nevisai gyvenimėlio,pasiilgu savo butuko,grupiokų,dėstytojų ir t.t. ... 4u.gif
Ir rudens labai laukiu ,už lango šaltuko blush2.gif susisukti taip į pledą ir sėdėti prie lango ,žvakių ,vyno wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 08 14, 17:34)
nu manęs 3 dienas neileido i SM  cool.gif  doh.gif

šiaip atostogauju ir tiek
ryt pavažiuosim i Krekenava i Žolines. grazi šventė ten būna  biggrin.gif
ir intensyvaii ruošiuos kitam savaitgaliui draugų vestuvėm  smile.gif paprašė būti vestuvių planuotoja  cool.gif  doh.gif nes iš giminių niekas nebenori nei nieko ruošt, nei piršliais būt  cool.gif kazkokia siaubinga krizė, net tarp giminių  cool.gif
apsiėmiau.... bet išlaidų man...
nu tipo vardan draugystės  blush2.gif durna aš..


Na islaidu ,tai as manau,kad nemazai,bet ne daznai draugai ir ,jei artimi tuokiasi ax.gif Sekmes planuojant ir grazios sventes 4u.gif
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 22, 17:01)

Ir rudens labai laukiu ,už lango šaltuko  blush2.gif  susisukti taip į pledą ir sėdėti prie lango ,žvakių ,vyno  wub.gif

Kokia romantika wub.gif tik ,kad saltasis metu sezonas ilgokas buna,bet cia kai kam jis patinka,bet man ,tai prailgsta.Aplamai negaliu patiket,kad paskutine savaite vasaros verysad.gif
UK vyksta toks "The X Factor",ten talentu sou vyksta,tai sudalyvavo ir dvi lietuviukes ,tai biski nusidainavo(tiksliau balsai,tai nelabai)
Va cia galit paziuret:
http://www.youtube.c...h?v=6QhHUTx6_j0
Atsakyti
Dar biski radau apie jas,o kokius komentarus tautieciai raso doh.gif lotuliukas.gif

http://www.londoniet...kates-lietuvoje
http://www.panele.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 23 rugpjūčio 2009 - 19:01
QUOTE(vida/d @ 2009 08 23, 19:57)
Dar biski radau apie jas,o kokius komentarus tautieciai raso doh.gif  lotuliukas.gif

http://www.londoniet...kates-lietuvoje
http://www.panele.lt/

Čia jau ir Lt 15min portale yra ir pan... nesistebiu
O aš šiandien dieną priguliau numigt... kokį košmarą susapnavau doh.gif kad nukirpo grifką man, ir plaukus juodai perdažyt nusprendžiau, o dar brokuotai nudažė, šonuose iš apačios šviesūs liko doh.gif o po to košmaras, laksčiau ir galvojau, kaip tą ankstesnę spalvą susigrąžint, nes visai nesižiūri tamsūs, veidą visai "užmuša" doh.gif ir šiaip, kaip namie pasakyt doh.gif žodžiu, po to dar sapnavau, kad nubudau ir draugui sapną pasakojau, o tada iš tikrųjų nubudau ir papasakojau lotuliukas.gif na žodžiu doh.gif bet taip lengviau atsidusau, kad nepersidažiau - nors labai blizgėjo ir tokie stori atrodė, bet... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif
Na,rekia prikelti tema,nes jau visai dings tuoj is eterio biggrin.gif
Kagi,rudenelis prasideda verysad.gif verysad.gif verysad.gif oras jau kuo tolyn,tuo rudeneja,rytai po trupuciuka tamseja(pastebiu,nes keliuosi anksti biggrin.gif ).Gerai,ateinanti savaite man-atostogu,tai -jegele! thumbup.gif Nors tik 3 sav.pradirbau,bet kazkaip labai pavargus jauciuosi unsure.gif Maziui irgi atostogos jau visai pasibaige ,ketvirtadieni i mokykla prades,tai kaip bijau visokiu ligu unsure.gif bet is kitos puses gerai,nes jau visai jis is neturejimo ka veikt sienom eit pradeda ,ypac po pietu doh.gif .
kaip jus uzsilaike?Atejune,ir Tau ateinati savaite-mokslu pradzia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 30 rugpjūčio 2009 - 18:54
As po atostogu. Noriu atgal cry.gif
Atsakyti
trumpos jos pas tave buvo,o dar ,kai kolektyvas nemielas,tai isvis console.gif o daugiau siemet nusimato ar ne?
Idomu,kaip Zbarai vestuvese sekesi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 31 rugpjūčio 2009 - 17:48
Ilgumo tai uzteko, bet kai kita diena po atostogu i darba reikejo, tai nors nusisauk doh.gif Ir priedo, jos neapmokamos buvo, tai su pinigais isvis fignia dabar.
Atsakyti
ką veikiat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 09 05, 15:43)
ką veikiat? bigsmile.gif

Atostogos baigesi verysad.gif Ryt darban.
O jau ziuriu Shwiesulkos avataras blink.gif smile.gif tikiuosi ,jis cia ne tokia jos busena-nuotaika nusako g.gif Ai ,bet va pamaciau parasa,tai jau aisku 4u.gif
Kur kitos dinge g.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 06 rugsėjo 2009 - 16:14
QUOTE(vida/d @ 2009 09 06, 17:12)
Atostogos baigesi  verysad.gif  Ryt darban.

O jau ziuriu Shwiesulkos avataras blink.gif  smile.gif tikiuosi ,jis cia ne tokia jos busena-nuotaika nusako g.gif Ai ,bet va pamaciau parasa,tai jau aisku 4u.gif

man irgi ax.gif

tai jau jo blink.gif grįžo po atostogų į darbą ir pažadino žvėrį gražioje žuvytėje scare.gif unsure.gif


Papildyta:
O, užtat Atėjūnės avataras toooks romaaaaantiškasssss.............. wub.gif
Atsakyti