Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

žiūriu, mes čia tik kelios susirašinėjam. O kur kitos dingo? unsure.gif
Atsakyti
Plavineja po SM'a, tikriausiai - daug tu temu cia biggrin.gif
Dirbu tai pagal specialybe, bet tokiam darbe, kuris zlugdo tiek is dvasines, tiek is fizines, tiek is profesines puses doh.gif Per pastaraji pusmeti is musu jau isejo 3 zmones doh.gif
Todel ir sakau, kad turbut bet koks kitas darbas (nu aisku, pagal specialybe) dabar butu buves issigelbejimas is sito beprotnamio. O is jo siaip sau iseit negaliu, kadangi be darbo jau buvau, ir zinau, kad jausmas bus toks pats, tik - dar blogiau - nebus pinigu.
Kol dar nervai sveiki, tol sedziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 08 13, 15:00)
žiūriu, mes čia tik kelios susirašinėjam. O kur kitos dingo? unsure.gif

Darbe kai kas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 08 13, 18:14)
Darbe kai kas  mirksiukas.gif

Darbe daug kas tongue.gif tik turbūt reik rašyt, kad ne kiekvienas iš darbo pasijungt prie sm gali, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena bigsmile.gif
As ir jau i dirbanciuju gretas isirasiau nuo pirmadienio ax.gif Dar dienuke ir busiu savaite atidirbus thumbup.gif
Swiesukla console.gif isivaizduoju,kaip pasijautei,kaip gavai negiama atsakyma.Sunku -dirbti ,jei kolektyvas tikras"gyvatynas" unsure.gif doh.gif Dabar ta nelemta krize visur,tai nera lengva susirasti darba visur,bet nenukabink nosytes,gal greitai kur kitur pavyks susirasti...Sekmes ir istvermes!
Saulasare,klause apie sveikata,tai hemoglobinas normalus,todel ,kaip jau rasiau nuo pirmadienio einu i darba.Oi,pirmos dienos,tai sunkios,nes ir nuo ankstyvo kelimosi ,ir nuo darbo buvau jau atpratus ax.gif Kaip nors isivaziuosiu.darbe "dusniakas",tai kartais irasta veidas,tai daug kas klausia ar viskas gerai biggrin.gif ,o seniau klausdavo ar sakydavo kodel tokia esu isbalus arba kokia tu -balta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 08 13, 15:00)
žiūriu, mes čia tik kelios susirašinėjam. O kur kitos dingo? unsure.gif

atostogauju-svečiuojuosi pas giminaičius tongue.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
nu manęs 3 dienas neileido i SM cool.gif doh.gif

šiaip atostogauju ir tiek
ryt pavažiuosim i Krekenava i Žolines. grazi šventė ten būna biggrin.gif
ir intensyvaii ruošiuos kitam savaitgaliui draugų vestuvėm smile.gif paprašė būti vestuvių planuotoja cool.gif doh.gif nes iš giminių niekas nebenori nei nieko ruošt, nei piršliais būt cool.gif kazkokia siaubinga krizė, net tarp giminių cool.gif
apsiėmiau.... bet išlaidų man...
nu tipo vardan draugystės blush2.gif durna aš..
Atsakyti
sveikos smile.gif
Atsakyti
Uch, pagaliau namie... šiandien 8 iš darbo išėjau, vakar 8,30... stogas važiuoja, su vyno taure sėdžiu ir jaučiu, kad greeeeit smigsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 08 21, 21:31)
Uch, pagaliau namie... šiandien 8 iš darbo išėjau, vakar 8,30... stogas važiuoja, su vyno taure sėdžiu ir jaučiu, kad greeeeit smigsiu  doh.gif

Nuo vyno ar nuo nuovargio biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 22, 10:59)
Nuo vyno ar nuo nuovargio  biggrin.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

Niu pas mane nuovargis + vynas = greitas smigimas tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2009 08 22, 15:04)
Niu pas mane nuovargis + vynas = greitas smigimas  tongue.gif  lotuliukas.gif

vynas yra gerai thumbup.gif
O kur visos kitos? kaip savaitgaliaujat ?
Atsakyti