Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(vida/d @ 2009 06 14, 17:26)
Laba diena,
Na va ,sugrizau is LT vakar,atostogos prastos buvo tiek oru,tiek bedom,nesklandumais ,o galutiniam rezultate suzinojau,kad rimtai esu pasiligojus,todel 3 paskutines d.pragulejau ligonineje,bet ,tik keliata tyrimu pasidariau,o gydytis teks cia,jei ta pati pripazins ir suras cia.Nemaniau,kad rimtai segu,tai pas daktare nuejau,tik viduri sios sav  doh.gif  kaip padare,kraujo tyrimus,tai i ligonine is karto nusiunte ir pasake,kad sunki anemija(mazakraujyste),nes hemoglobino kiekis kraujyje pas mane ,tik ~66.kai normaliai apie 130  verysad.gif  verysad.gif  2kart siule perpilt krauja,bet pabijojau,todel dabar geriu gelezi,bet dar itaria kazkur vidini kraujavima,bet 100prc nenustate is kur,tik mazdaug(laiko trukumas).Ryt pas GP ir nauji tyrimai  unsure.gif
Ai sorry,prisiguodziau....

Vida blink.gif blink.gif blink.gif o aš vis galvojau, kur tu taip prapuolusi, o čia va kur tu buvai blink.gif ligoninėj sad.gif Gerk geležį ir linkiu kuo greičiau pasveikt 4u.gif
Atsakyti
Vida sveikatos tau kuo didziausios,sveik 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu,mergaites 4u.gif
Siandien buvau pas daktara,tai paziurejo jis i mano atnestus tyrimus is LT ir nusiunte paiimti is naujo krauja.Ats bus apie sav.viduri,bet kitas apsilankymas numatytas ,tik kita pirmadieni.Padidino gelezies doze ir pas kita daktara pirmadieni.LT labiau daktarai reagavo i toki krauja g.gif Atleidima is darbo gavau 2-iems sav.sake jei reikes veliau prates ir sake,kad gydymas bus ilgas.Dar darys pilvo eho ,tik nezinau kada,tikiuosiu vidiniu kraujavimu nera ir nepabloges iki kitos sav unsure.gif
Atsakyti
viskas bus gerai 4u.gif
as bandysiu savas ligas gydytis homeopatija
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 06 16, 10:43)
viskas bus gerai  4u.gif
as bandysiu savas ligas gydytis homeopatija

tai va,kad as per ilgai tempiau ir per vellai susiemiau.Nemaniau,kad visu tu negalavimu priezastis butent-anemija ir dar sunki verysad.gif Dabat kai pagooglinu,tai visi pozymiai 100% atitinka......
dar parasysiu kurioza apie apsilankyma viename grozio salone LT,t.y. kirpykloje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 06 16, 19:49)
tai va,kad as per ilgai tempiau ir per vellai susiemiau.Nemaniau,kad visu tu negalavimu priezastis butent-anemija ir dar sunki verysad.gif Dabat kai pagooglinu,tai visi pozymiai 100% atitinka......
dar parasysiu kurioza apie apsilankyma viename grozio salone LT,t.y. kirpykloje doh.gif

Sveik 4u.gif
O paskutiniu sakiniu nenustebinai, sakyčiau, čia ne kuriozas, o kasdienybė - juk Lietuva lotuliukas.gif
Aš rytdienai į darbą užsikaičiau ryžių ir sojos, pakepinsiu su padažiuku, ale prieskonių pridėjau, kvapas nerealus, krisk vietoj lotuliukas.gif
tfu tfu tfu, mano žiniomis man anemija niekaip negresia... jau net per mmm nedaug kraujuoju, vieną dieną pusiau rimtai, o po to minimaliai... o ir be mėsos negaliu gyvent, nelabai prisimenu, kad bent savaitę be jos būčiau ištvėrus.,.. ką ten savaitę, porą dienų doh.gif
Paskutiniu metu aš irgi už homeopatiją, papildus... aišku, yra atvejų, kai tenka rimtesnių vaistų griebtis, negu homeopatija - visokios infekcijos ir pan... įsisenėję kurios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 16 birželio 2009 - 19:06
QUOTE(Alinva @ 2009 06 16, 18:04)
Sveik  4u.gif
O paskutiniu sakiniu nenustebinai, sakyčiau, čia ne kuriozas, o kasdienybė - juk Lietuva  lotuliukas.gif
Aš rytdienai į darbą užsikaičiau ryžių ir sojos, pakepinsiu su padažiuku, ale prieskonių pridėjau, kvapas nerealus, krisk vietoj  lotuliukas.gif
tfu tfu tfu, mano žiniomis man anemija niekaip negresia... jau net per mmm nedaug kraujuoju, vieną dieną pusiau rimtai, o po to minimaliai... o ir be mėsos negaliu gyvent, nelabai prisimenu, kad bent savaitę be jos būčiau ištvėrus.,.. ką ten savaitę, porą dienų  doh.gif
Paskutiniu metu aš irgi už homeopatiją, papildus... aišku, yra atvejų, kai tenka rimtesnių vaistų griebtis, negu homeopatija - visokios infekcijos ir pan... įsisenėję kurios...

mmmmmmmmmmm,taip ir uzsimaniau,kazkaip uzejo noras valgyt paskutiniu metu,nes vyras tiesiog man valgyk,valgyk,valgyk! doh.gif Na ,bet jau as ir pati noriu atsigauti,nors ir seniau,gal tik iki pietu siek tiek ribojau,bet nuo pietu atsigriebdavau,o siaip ir mesa valgiau.Nezinau,gal del kitu priezasciu ji mane "uzpuole"
Dabar apie kirpykla...
Uzejau i seniau jau ne karta lankytasi grozio salona,tik kad vis pas kita kirpeja kerpuosi.Visada buvau patenkinta ju darbu,tik ne si kart,o ir kirpeja nauja buvo.
Taigi,sutareme kaip kirpsiuos ir dazysiu plaukus.Pirmiausiai apkirpo,nes jau labai ilgi pas mane plaukai buvo,o paskui daze.Spalva galutiniam rezultate nebloga gavosi,tik nelabai is karto dazymo brokus pastebejau,nes kai pakilau is kedes,ji isjunge sviesa salone,nors jos kolege salia kita kliante kirpo.Sumokejau 85lt ,o jos kolege sako ijunk sviesa,tamsu man dirbt.Na tuo ir pasibaige.As isejau i gatve,kur manes laukeMB.Jis apziurejo ir sako:-Paziurek ,gi galuose atspalviai sviesus matosi,nes ne visi plaukai gerai nudazyti.As nuejau i masina,gerai apsiziurejau ir tikrai ziuriu galai ne vienodai nusidaze,matesi siektiek "senu"atspalviu.Gal ji per mazai dazu panaudojo,ar prastai istepe visus plaukus.Griztu vel pas ja,pasakau kas nepatiko,juo labiau,kad ji ir pati patvirtino,kad spalva. kelis kart isplovus galva-pasikeis.Tai as jai ir sakau,kad tuomet dar labiau skirtumas isryskes.Ji matesi,kad susinervino(nes sako atspalviai normalu,o ten buvo nenudazytu plauku).Sako sesk,tik dabar turim tamsiau dazyt.sakau na gerai,svarbiausiai,kad "margutis "netapciau.pasirinkom kita tamsesne spalva ,nudaze ir neblogai gavosi,tik man gal siek tiek per tamsu gavosi,bet atspalviai nesiskyre.is mandagumo paklausiau kiek esu skolinga,o ji -skolinga60lt blink.gif .Na ,sakyciau per daug man isejo 145lt,nes jos nekokybiskas darbas to nebuvo vertas,tuo labiau,kad kirpykoje uztrukau ~4val doh.gif ir nieko labai ipatingo uzuot pakirpus ir paprastai (is antro karto) nudazius nepadare.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 16 birželio 2009 - 19:55
QUOTE(vida/d @ 2009 06 16, 20:50)
mmmmmmmmmmm,taip ir uzsimaniau,kazkaip uzejo noras valgyt paskutiniu metu,nes vyras tiesiog man valgyk,valgyk,valgyk! doh.gif Na ,bet jau as ir pati noriu atsigauti,nors ir seniau,gal tik iki pietu siek tiek ribojau,bet nuo pietu atsigriebdavau,o siaip ir mesa valgiau.Nezinau,gal del kitu priezasciu ji mane "uzpuole"
Dabar apie kirpykla...
Uzejau i seniau jau ne karta lankytasi grozio salona,tik kad vis pas kita kirpeja kerpuosi.Visada buvau patenkinta ju darbu,tik ne si kart,o ir kirpeja nauja buvo.
Taigi,sutareme kaip kirpsiuos ir dazysiu plaukus.Pirmiausiai apkirpo,nes jau labai ilgi pas mane plaukai buvo,o paskui daze.Spalva galutiniam rezultate nebloga gavosi,tik nelabai is karto dazymo brokus pastebejau,nes kai pakilau is kedes,ji isjunge sviesa salone,nors jos kolege salia kita kliante kirpo.Sumokejau 85lt ,o jos kolege sako ijunk sviesa,tamsu man dirbt.Na tuo ir pasibaige.As isejau i gatve,kur manes laukeMB.Jis apziurejo ir sako:-Paziurek ,gi galuose atspalviai sviesus matosi,nes ne visi plaukai gerai nudazyti.As nuejau i masina,gerai apsiziurejau ir tikrai ziuriu galai ne vienodai nusidaze,matesi siektiek "senu"atspalviu.Gal ji per mazai dazu panaudojo,ar prastai istepe visus plaukus.Griztu vel pas ja,pasakau kas nepatiko,juo labiau,kad ji ir pati patvirtino,kad spalva. kelis kart isplovus galva-pasikeis.Tai as jai ir sakau,kad tuomet dar labiau skirtumas isryskes.Ji matesi,kad susinervino(nes sako atspalviai normalu,o ten buvo nenudazytu plauku).Sako sesk,tik dabar turim tamsiau dazyt.sakau na gerai,svarbiausiai,kad "margutis "netapciau.pasirinkom kita tamsesne spalva ,nudaze ir neblogai gavosi,tik man gal siek tiek per tamsu gavosi,bet atspalviai nesiskyre.is mandagumo paklausiau kiek esu skolinga,o ji -skolinga60lt blink.gif .Na ,sakyciau per daug man isejo 145lt,nes jos nekokybiskas darbas to nebuvo vertas,tuo labiau,kad kirpykoje uztrukau ~4val doh.gif ir nieko labai ipatingo uzuot pakirpus ir paprastai (is antro karto) nudazius nepadare.........

Na čia ne kuriozas, o "išdūrė" tave... reikėjo sakyt, kad darbo brokas, kreipsies į klientų teises, ale dabar jau viskas... doh.gif
Tokiais atvejais džiaugiuos, kad nedažau thumbup.gif
Atsakyti
Vida -nu anegdotas ,ale pikciausia tai ,kad pati klaida padare ir dar tu susimoket gavai doh.gif per diena dukartus plaukai dazomi tai jiem ir naudos neprideda juk doh.gif
Atsakyti
blink.gif Vida blink.gif dar ir taip būna doh.gif console.gif
O dėl ligos, tai tikrai linkiu, kad nepasitvirtintų tas vidinis kraujavimas schmoll.gif Imk daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Alinva @ 2009 06 16, 21:24)
reikėjo sakyt, kad darbo brokas, kreipsies į klientų teises,

drinks_cheers.gif aš irgi taip būčiau darius blush2.gif gal todėl, kad bjauri boba esu doh.gif Bet daugumoj atvejų tas pasakymas itin gerai veikia bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vida įdomiai čia su ta kirpykla. doh.gif blink.gif
Atsakyti
Labukas wub.gif

Kur dingot? blink.gif
zbara, prabalsavau tongue.gif
Vida/d, kaip laikais? unsure.gif
Shwiesulka ir B.A. reiks matyt prie gėdos stulpo rišt ar kokią kitą bausmę joms sugalvot lotuliukas.gif kad taip retokai pasirodo unsure.gif

Na, o kad nekalbėčiau viena hihihi.gif , tai varau jau irnesakyk.gif
Atsakyti