Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(zbara @ 2009 08 05, 16:01)
žinokit,  bigsmile.gif man baigėsi atostostogos  lotuliukas.gif kaip be ryšio, reiks darbo ieškot  cool.gif

aš jau tuo užsiiminėju po biški kurį laiką doh.gif vat beryšio tas kad rasti darbą be šansų unsure.gif
Atsakyti
Vredna, o tai tu nebuvai kazkur neseniai pradejus dirbt? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 07, 10:21)
Vredna, o tai tu nebuvai kazkur neseniai pradejus dirbt? mastau.gif

buvau pavasarį biggrin.gif neilgai ta laimė truko smile.gif Priima už vieną algą, o po poros mėnesių jau kiša kitą sutartį pasirašyti su per puse mažesne alga blink.gif nu perdon... smile.gif
Atsakyti
O blem blink.gif Nu tada aisku... As pvz. pas save darbe irgi kasdien darbo puslapius "sukuoju"... doh.gif Nes biski valdzia fool.gif Net ne biski biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ką veikiat? Kaip darbai sekasi?
Vida, kaip Tau, a? Gal jau visai gerai jautiesi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaiciuoju valandas iki savaitgalio, t.y. atostogu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 13, 09:47)
Skaiciuoju valandas iki savaitgalio, t.y. atostogu laugh.gif

nebedaug beliko mirksiukas.gif nors ir nemokamos, bet vistiek atsigausi, pailsėsi 4u.gif
Atsakyti
Nu jo, tikiuosi.
Sian dar paskambino is vienos firmos, kur buvau anksciau dalyvavuspokalby, deja, nepraejau verysad.gif Kazkaip jau tokia nuojauta buvo, nes labai ilgai su atsakymu delse. Bet vis tiek abydna pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 13, 13:14)
Nu jo, tikiuosi.
Sian dar paskambino is vienos firmos, kur buvau anksciau dalyvavuspokalby, deja, nepraejau verysad.gif Kazkaip jau tokia nuojauta buvo, nes labai ilgai su atsakymu delse. Bet vis tiek abydna pasidare unsure.gif

Tai dar keista kad paskambina, siaip tai nesivargina niekas dazniausia
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 08 13, 13:35)
Tai dar keista kad paskambina, siaip tai nesivargina niekas dazniausia

va va drinks_cheers.gif dažniausiai nesivargina.. O tu, shwiesulka, nenusimink mirksiukas.gif čia, kaip sakoma, reikia taip galvot, kad ne tu ką praradai, o jie prarado, kad tavęs nepaėmė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 08 13, 13:35)
Tai dar keista kad paskambina, siaip tai nesivargina niekas dazniausia


Tai jo, bet jie is anksto pazadejo.
Kai kurios firmos vis delto laikosi tokios normalios politikos, kad vis delto informuoja ir nepraejusiuosius.

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 08 13, 14:07)
ne tu ką praradai, o jie prarado, kad tavęs nepaėmė bigsmile.gif


Aj, Saulasare, bla bla bla, kaip sakoma cool.gif Taip galvot galima, kai yra gera ekonomine situacija ir, zmogus, gali pasiputes vaiksciot iskelta galva. Bet ne kai kiekvienas darbas godziai gaudomas.
Nu susitaikiau as pamazu su ta mintim, nors liudna buvo juodai, aisku. Mano dabartinej situacijoj beveik bet koks kitas darbas butu issigelbejimas. Bet... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 13, 14:26)
Aj, Saulasare, bla bla bla, kaip sakoma cool.gif Taip galvot galima, kai yra gera ekonomine situacija ir, zmogus, gali pasiputes vaiksciot iskelta galva. Bet ne kai kiekvienas darbas godziai gaudomas.

Nu susitaikiau as pamazu su ta mintim, nors liudna buvo juodai, aisku. Mano dabartinej situacijoj beveik bet koks kitas darbas butu issigelbejimas. Bet...  unsure.gif

Vat būtent tokioj situacijoj, kai kiekvienas darbas gaudomas godžiai, kaip tu rašei, tai ir reikia taip save nuteikinėt, nes jei pasiduosi emocijom ir nukabinsi nosį, tai nuėjus į kitą pokalbį dėl darbo, jau ant tavo veido viskas matysis, kad nusivylusi darbo paieškom.. Turi švytėti bigsmile.gif ir nevarbu ar taip nusiteikinėsi, kaip aš parašiau, ar kitaip, savaip, bet turi susiimt ir varyt pirmyn mirksiukas.gif kad ir kaip sunku po tiek laiko darbo paieškų taip spindėt būtų unsure.gif

O kokio darbo ieškai? Iš kokios srities, jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti