Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(GodaAlijeva @ 2009 08 05, 12:22)
Naujokes priimat  flirt.gif

tai kur tokia įzymybę nepriimsi hihihi.gif

žinokit, bigsmile.gif man baigėsi atostostogos lotuliukas.gif kaip be ryšio, reiks darbo ieškot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2009 08 05, 16:01)
tai kur tokia įzymybę nepriimsi  hihihi.gif

žinokit,  bigsmile.gif man baigėsi atostostogos  lotuliukas.gif kaip be ryšio, reiks darbo ieškot  cool.gif

oij dabar sunku rasti darbą bet kokį... bent pas mus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 05, 15:19)
Sampuno, feno, kondicionieriaus, plauku segtuku, lako, nu ir dar kokia chna nepamaisys lotuliukas.gif

Tuoj bus mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GodaAlijeva: 05 rugpjūčio 2009 - 15:41
shwiesulkai turės pakakti dovanų .O dabar Papasakok apie save? ... prisistatyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 05, 16:23)
oij dabar sunku rasti darbą bet kokį... bent pas mus  doh.gif

turėjai omeny visa LT, tikiuosi rolleyes.gif mirksiukas.gif
eisiu i DB, nes ten dar 6 men pašalpa siokia tokia mokės doh.gif
Atsakyti
Zbara o kokia ten pašalpa dabar? o KOKIA ŠIAIP tavo profesija ? ką esi baigusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 05, 17:59)
Zbara o kokia ten pašalpa dabar? o KOKIA ŠIAIP  tavo profesija ? ką esi baigusi?  smile.gif

drabužių dizainerė biggrin.gif kazkaip nuvalkiotai man tas zodis skamba doh.gif blush2.gif dabar visi kas nori dizaineriai, stilistai ir tt doh.gif cool.gif
tik vat dar po baigimo nedirbau pagal specialybę, nes vaikai pirmiau atėjo ax.gif
o DB moka kazkokia dali algos. smile.gif dar tiksliia nežinau, bet apie pusę algos sakė, turėčiau gaut (pirmus 3 men) paskui gal 25 proc unsure.gif
Atsakyti
Supratau >Su tokia specialybe sunkoka rasti darbą ,nes lietuvėlė menininkus neitin vertina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GodaAlijeva @ 2009 08 05, 10:32)
Kokių pageidautumėt  flirt.gif

Sveika prisijungus, 4u.gif Geras nicas biggrin.gif


QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 05, 13:19)
Sampuno, feno, kondicionieriaus, plauku segtuku, lako, nu ir dar kokia chna nepamaisys lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
o as ir nuobodziauju,kazkiek ilgiuosi darbo,bet jauciu po pirmos savaites jau noresis atostogu biggrin.gif Siaip ,jei viskas OK,tai 3sav.atidirbu ir 1sav.atostogu turesiu,jei duos,nes uzsisakius,tai pries pusmeti,bet kadangi ,taip ilgai sirgau...
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 08 05, 21:59)
Geras nicas 

o as ir nuobodziauju,kazkiek ilgiuosi darbo,bet jauciu po pirmos savaites jau noresis atostogu biggrin.gif Siaip ,jei viskas OK,tai 3sav.atidirbu ir 1sav.atostogu turesiu,jei duos,nes uzsisakius,tai pries pusmeti,bet kadangi ,taip ilgai sirgau...


lotuliukas.gif nickas tikrai geras, bet aš tokio nebūčiau sugalvojusi lotuliukas.gif

Jei užsisakius prieš pusmetį, tai gal leis eit g.gif gi sirgai, o ne šiaip atostogavai g.gif Ar pas jus darbdaviai taip pat, kaip nori, taip ir daro? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 05, 17:30)
O dabar Papasakok apie save? ... prisistatyk  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
o čia šiaip:

lotuliukas.gif

Pasakoja firmos direktorius:
- Sugedo mano kompiuteris. Neįsijungia ir viskas. Išsikviečiau mūsų adminą.
Tas atėjo, sudėjo rankas, lyg melstūsi, pakėlė akis į viršų ir ėmė kažką burbuliuoti. Paskui dešimt kartų apsuko mano kėdę, dar kažką nesuprantamai
suburbuliavo, spyrė į mano kompiuterį, vėl pakėlė akis į dangų, paburbuliavo
ir nuėjo. Kompiuteris dabar veikia...
Pasakoja tinklo administratorius:
- Paskambina tas idijotas. Sako, kad kompas neveikia. Ateinu - o maitinimo
laidas dešimt kartų aplink jo kėdės koją apsivyniojes. O tas durnius ant
savo kėdes ir toliau sukiojasi. Nusukau tą laida, kompa giliau po stalu
paspyriau, kad vel neužkabintų, įjungiau - veikia.

lotuliukas.gif

Pagavo senis auksinę žuvelę. Na, užsiprašė tradiciškai - automobilio, namo...
Žuvelė: tu lizingu nori ar į kreditą?
Senis: o tave aliejuj ar svieste?

lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 05 rugpjūčio 2009 - 22:18
O man dar iki atostogų kažkur pusantro mėn.. .blyn, atostogos gavosi pernai pavasarį, dabar šiemet rudenį, kas pusantrų metų doh.gif
Apturėjom katininkių meetuką su vynu... smile.gif
Atsakyti
GodaAlijeva, priimam, dabar jau tikrai lotuliukas.gif friends.gif
Beje, o Alijeva cia kazkokia izymybe? g.gif Nepazistu as tu draugu blush2.gif
Zbara, o tai nuo kokios algos tau mokes pasalpa, jeigu tu nedirbus? g.gif Ar as kazka ne taip supratau?
Saulasare, zuvele svieste - geras thumbup.gif
Man atostogos jau uz savaites, ale tiek visko susiplanavus padaryt per jas, kad nepajusiu as to poilsio, itariu doh.gif
Alinva, kas pusantru metu, tai nusisauciau, itariu doh.gif Bet tai gal bent ilgesniam laikotarpiui pasiimi? Ne savaite? mirksiukas.gif
Atsakyti