Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

O as atostogu laukiu nesulaukiu, baigiu isprotet cia sitam gyvaciu lizde doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 08 04, 13:29)


Vida, čia rimtai toks nešvarus vanduo? blink.gif  Ar tik su smėliu susimaišęs? g.gif
Fainas reportažas wub.gif man patiko "Vartai į jūrą" wub.gif
Smagu, kad tau jau geresni rezultatai wub.gif



na ten smelis man atrodo susimaises,na bet sitaip doh.gif Cia aplamai daug kas skundzias,kad nera normaliu vietu prie vandens,nebent kur akmenuoti krantai,bet mums toli.Iki kitos i priesinga puse siek tiek arciau,ten ir toks pramogu miestelis,jura,bet ji ne ka svaresne unsure.gif
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 04, 14:49)
O as atostogu laukiu nesulaukiu, baigiu isprotet cia sitam gyvaciu lizde doh.gif

Stiprybes,o kada atostogos?
As ir jau mastau,kaip reiks paredt dirbt,nes nuo pirmadienio zadu eiti,nes ir taip 8sav su atleidimu sedziu,oi bus sunku....
Atejune,nuo mokslu atostogos,bet vasara tenka i kitus darbus "pasinerti".Nepervark! 4u.gif
Atsakyti
Atostogos uz 1,5 savaites, bet atrodo, kad vos ne uz pusantro menesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 05, 09:05)
Atostogos uz 1,5 savaites, bet atrodo, kad vos ne uz pusantro menesio biggrin.gif

suprantu tave console.gif bent jau atostogas gerai pasiplanuok, kad galėtum maksimaliai atsipalaiduot mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai jau atostogos suplanuotos, ale brangiai atsieis man jos, kadangi nemokamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 08 04, 18:05)

Atejune,nuo mokslu atostogos,bet vasara tenka i kitus darbus "pasinerti".Nepervark! 4u.gif

Nepervargsiu ,ačiū Vida 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Naujokes priimat flirt.gif
Atsakyti
Su kysiais - visada laugh.gif
Atsakyti
Kokių pageidautumėt flirt.gif
Atsakyti
Sampuno, feno, kondicionieriaus, plauku segtuku, lako, nu ir dar kokia chna nepamaisys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 08 05, 15:19)
Sampuno, feno, kondicionieriaus, plauku segtuku, lako, nu ir dar kokia chna nepamaisys lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif negąsdink naujokių nail.gif shwiesulka nono.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bjot - znacet liubit dirol.gif
Atsakyti