Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

blink.gif atostogaujat ar kaip?? g.gif
Atsakyti
Bent man tai kito pasirinkimo kaip ir nėra, tik atostogaut biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta
na as ,tai sedziu namie,tik nieko naujo ax.gif
Nepamenu rasiau ar ne,bet praeita sav.dare ta TV scana,tai sake nieko baisaus nera thumbup.gif O nauja kraujo tyrimu rezultata gal siand.eisiu suzinoti,tik oras prastas,nesinori,net i lauka eit verysad.gif
Praeita savaitgali biski prie juros buvom,tiksliau siaip pasivazinet isvaziavom,bet prie juros keli sumastem uzsukt,bet dar tokio "brudno"vandens neesu macius doh.gif Tik pabraidziojom ir tiek,o vaziavom 2.5val ui viena puse...
Susikelsiu nuotraukas,tai parodysiu nuostabesias bangas lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 08 04, 12:03)
dare ta TV scana,tai sake nieko baisaus nera thumbup.gif

nu ir valio 4u.gif
Atsakyti
Cia toks kuklus fotoreportazas ax.gif
Vienas didesniu tiltu UK,bet matosi,tik "uodega",nes pagrinde filmavau
user posted image
Tarp daugybes kitu veliavu pamatem ir LT wub.gif
user posted image
Withernsea miestelis prie juros."Vartai i jura"
user posted image
Cia siaip..
user posted image
Pagautas kadras su "nuostabiaja "banga lotuliukas.gif Tiesa sakant pirma kart maciau tokia nesvaria jura
user posted image
Atsakyti
Nu jo spalvyte gera thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O vaikeli blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 08 04, 09:38)
blink.gif  atostogaujat ar kaip?? g.gif

Kaip ir taip ,tik man labiau tiktų sakyti darbymetis biggrin.gif
Atsakyti
nu va, čia tai man patinka biggrin.gif jau ir skaityti ką yra tongue.gif o tai įlendu į temą, tai kaip tuščia taip tuščia, tai ir aš atsijungiu nieko neparašius unsure.gif

Vida, čia rimtai toks nešvarus vanduo? blink.gif Ar tik su smėliu susimaišęs? g.gif
Fainas reportažas wub.gif man patiko "Vartai į jūrą" wub.gif
Smagu, kad tau jau geresni rezultatai wub.gif

Atėjūne, ką taip rimtai dirbi? smile.gif
Atsakyti
Remontai pas tėvus,darai :ravėjimai,uogos,grybai,svogūnų nuėmimas,česnakus jau lauk reik imt,šparagai,cukinijos,pomidorai,agurkai galo nėra ...galėčiau vardint ir vardint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 08 04, 15:43)
Remontai pas tėvus,darai :ravėjimai,uogos,grybai,svogūnų nuėmimas,česnakus jau lauk reik imt,šparagai,cukinijos,pomidorai,agurkai galo nėra ...galėčiau vardint ir vardint  biggrin.gif

turbūt ne viena viską tvarkai? gal tėvai padeda, nes jei vienai ir jei dar užsodinti plotai nemaži, tai blink.gif parduotos vasaros......
Atsakyti
Kaip ką ... pagrinde aš ,tėvai daug dirba ... daržuose kažkiek mama padeda ,vakavime,o visa kita man ...tapetus pati nulupu man tai malonumas ,o klijuoti padės brolis smile.gif
Atsakyti