Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 20, 16:13)
Tai viena diena pamiegojo ant saulutes biggrin.gif O kita diena lietus lijo, tai nepatenkintas buvo lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
As ,tai ne vienos dienos niekur siemet nesivarciau blush2.gif Vis nera kada arba oras-prastas doh.gif
Siand.buvau pas ginekologa-toki senuka biggrin.gif nu tai ka apziurejo,dar paeme testui kraujo is vidau,tai Blyn,kaip skaudejo doh.gif LT ta pati dare,tai is venos eme,o cia kai sukiso vamzdelius doh.gif net dabar pilva skaudaKita sav.skana darys,o pas pati gyd.tik rugsejo viduri.Ot ,kaip jie "skubiai" dirba ir tiria zmogu...
Mano bernas atostogauja,tai dabar su kaimynu mergina 8m duodasi ir neklauso doh.gif o ta dar kursto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 20 liepos 2009 - 17:14
O aš prie Shwiesulkos žvėries jau pripratusi ,iš pradžių tai vis akis užkibdavo biggrin.gif Bet šiaip parašas labai šaunus sakyčiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 07 20, 18:42)
O aš prie Shwiesulkos žvėries jau pripratusi ,iš pradžių tai vis akis užkibdavo  biggrin.gif  Bet šiaip parašas labai šaunus sakyčiau. smile.gif

lotuliukas.gif vadinasi, ne man vienai tas žvėriukas į akį krito lotuliukas.gif fainas fainas jis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 07 20, 18:13)
Siand.buvau pas ginekologa-toki senuka biggrin.gif

iš vidaus kraują ėmė blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 07 20, 19:00)
iš vidaus kraują ėmė blink.gif  blink.gif

Nu ta prasme, kaip apziurinejo ant kusetes(nes nera pas anglus tu kedziu-lektuvu,kaip LT biggrin.gif ),tai ikiso vamzdeli,toki plonyti giliai(nemalonus jausmas) ir palaike apie 15sek ir isemes parode man schmoll.gif doh.gif .Nu nemalonu,bet ka daryt...Vyrui sakau,ko jums ,taip nereikia eiti ir "demostruotis" ,kaip mums moterims.Na kartais gal ir jie lankosi,bet jauciu labai retai,nebet problemu turi rimtu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 20 liepos 2009 - 20:35
jazau ir vertaliotų nėra bigsmile.gif nu įdomiai kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 07 20, 19:29)
jazau ir vertaliotų nėra bigsmile.gif  nu įdomiai kaip smile.gif

man ir idomiai,bet man tiesa sakant labiau patiko,nei lipti ant tu LT.Cia atsiguli ,truputi pakelia,bet ne aukstai,dar duoda apsikloti paklode,tai ten tik prasidengia biski :DGyd.uzsideda prijuoste. Kai padave paklode,tai nesupratau ka su ja daryt,kaip apsikot lotuliukas.gif Sakau,sorry pirmas kartas,pas mus viskas kitaip.
Atsakyti
QUOTE(vida/d @ 2009 07 20, 21:26)
Vyrui sakau,ko jums ,taip nereikia eiti ir "demostruotis" ,kaip mums moterims

reiks reiks mirksiukas.gif vos ne kiekvienam vyrui vėliau reiks pas urologus dėl displazijos lankytis. Sako, irgi "fainas" jausmukas būna......... tongue.gif ale čia jau pensininkams labiau, ne dabar ax.gif o moterims tai tikrai daug daugiau gyvenime reikia visko prikentėt doh.gif console.gif
Kad tik viskas gerai tau būtų, Vidule, o nemalonios procedūros po kurio laiko pasimirš 4u.gif
bet tikrai įdomu, ką nustatinėja tokiu tyrimu, tuo vamzdeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 07 20, 19:41)
bet tikrai įdomu, ką nustatinėja tokiu tyrimu, tuo vamzdeliu?  g.gif

Cia toks CA 125 testas.Galima internete paskaitineti ir LT daro.Tada buvo norma(kai LT dare),o dabar bus matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 20 liepos 2009 - 20:55
QUOTE(vida/d @ 2009 07 20, 21:54)
Cia toks CA 125 testas.Galima internete paskaitineti ir LT daro.Tada buvo norma(kai LT dare),o dabar bus matyt mirksiukas.gif

na, ir prisiskaičiau blink.gif brrr....kokiu ligų gali būt, jei nelabai koks tas žymuo būtų scare.gif jau geriau būčiau neskaičius unsure.gif
Na, palinkėsiu tau tik tai, kad ir dabar tas tyrimas būtų normos ribose 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oij ,kaip Vida pasakojo tai net nupurtė blush2.gif blush-anim-cl.gif:
Man pas ginekologe rugpjūtį liepė ateiti ,ale nebijau kol kas ax.gif Į kėdę nesodins ,tik kompiuterinė padarys tai prie tos nėr kas ten ,pripratusi biggrin.gif
Atsakyti