Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(Atėjūnė @ 2009 07 16, 17:37)
Oij Vida ,stiprybės ir sveikatytės Jums abiems :
Tau
user posted image
Ir tavo sūnučiui

user posted image
Aš baigiu nuprotėti nuo šitokių karščių karsta.gif ir katinas tas nežino kur dingti nuo šilumos karsta.gif

4u.gif Aciu labai..
o pas mus ,tai ne vasariski orai,lyja,rodo +23,bet kur per lietu eit.. doh.gif
Atsakyti
Nu kaip gyvos, grazuoles ilgaplaukes?
Atsakyti
gyvos, sveikos drinks_cheers.gif
biški pajūry pagulėjom vacation1.gif
Atsakyti
Aš tai gyva smile.gif
užsiminėju rankdarbiais,knygų skaitymu ir namų tvarkymais ax.gif
o jūs ką biggrin.gif
Atsakyti
As irgi pagulejau, ale tik 1 diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 20, 11:56)
As irgi pagulejau, ale tik 1 diena doh.gif

ko taip tik vieną? unsure.gif Vis tam savo žvėriui neduodi pamiegot doh.gif lotuliukas.gif ir jis čia grėsmingai gniaužo rankytes, tik gniaužo scare.gif lotuliukas.gif


Man savaitgalį per karšta buvo, kad ką rimto norėčiau daryt, veikt ax.gif tai tik patinginiavau ir vsio blush2.gif Nemėgstu aš tokių karščių schmoll.gif šiandien jau visai kitaip: diena thumbup.gif atsirado noras pasitvarkyt, nuveikt ką nors gražaus, naudingo thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir ,kaip tu Saule... nepakenčiu tokios šilumos karsta.gif nei ką nudirbsi nei ką naudingo nuveiksi biggrin.gif ir šiandien nuotaikos visai kitokios ir energija kita biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pagulejau tik viena, kadangi antra diena lijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 07 20, 12:54)
Aš ir ,kaip tu Saule... nepakenčiu tokios šilumos karsta.gif nei ką nudirbsi nei ką naudingo nuveiksi  biggrin.gif  ir šiandien nuotaikos visai kitokios ir energija kita  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

va va drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 20, 13:48)
Pagulejau tik viena, kadangi antra diena lijo biggrin.gif

lijo? g.gif Kiba apie Vilnių šneki? Nes pas mus tik ratais ratais griaustinis pagriaudėjo ir nugarmėjo į Vilniaus pusę doh.gif o taip lietaus laukėm, kad gerai nulytų, nugriaudėjo, pravėstų doh.gif Ši vasara lietinga tai lietinga, bet kai toks karštis apie 30 laipsnių, tai greit žemę išgarina ir jei nelyja kokias dvi-tris dienas, tai jau lietaus laukiam smile.gif
Atsakyti
Taigi apie pajuri snekejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 20, 14:12)
Taigi apie pajuri snekejau biggrin.gif

supratau smile.gif
o tai ko net pajūryje savo to žvėries nepamigdei kaip reikiant? g.gif biggrin.gif
Ale ot užsikabinau doh.gif nu bet, kai tik aš pamatau tavo žinutę, tai taip ir krenta į akis tas, kuris tavo paraše sėdi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Tai viena diena pamiegojo ant saulutes biggrin.gif O kita diena lietus lijo, tai nepatenkintas buvo lotuliukas.gif
Atsakyti