Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 10, 14:28)
Tai ir sakau, kad cia ir nusiteikimo, ir istvermes reikia. As tikrai neisgyvenciau. Galiu KURI LAIKA nevalgyt, bet kad visai atsisakyciau, tai be sansu doh.gif Suzvereju, kai pajuntu trukuma mesos

Oi, tu tik valgyt tą mėsytę, tik valgyt, būk gerutė 4u.gif tik nežvėrėk scare.gif Man, kai tik aš pažiūriu į tavo parašą, vis kūnas pagaugais nueina, kai pamatai tą tokį rėkiantį žmogiuką ir grėsmingą perspėjimą NEŽADINTI scare.gif La miega tavasis žmogiukas ir lai tu kuo daugiau tos mėsytės valgai..... oro_buckis.gif biggrin.gif

O mano protėviai matyt irgi iš tų buvo, kurie stumbrus, mamutus ir kitokius žvėris medžiojo, o ne iš tų, kurie žoleles, šakneles rinko ir valgė doh.gif jei jau kokius varškėtukus kada per klaidą užvalgau, tai nenurimstu kol nors riekelę rūkytos dešros neužkandu doh.gif nu, nesotu man ir vsio... unsure.gif Visiškai be mėsos niekaip negalėčiau schmoll.gif

Beje, Atėjūne, o tau nieko blogo nebūdavo, kai anksčiau mėsą valgei? T.y. ar neberdavo spuogais kaip dabar, ar neskaudėdavo skrandžio? Čia tik dabar taip prasidėjo ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 10 liepos 2009 - 14:58
Skrandininkė aš jau kokie 5-6 metai ... oij skrandžio skausmai kokie buvo nenori net prisiminti ,ir tyriau ir nieko neranda tik skrandžio užfėgimo rodydavo o nuo ko jis daktarai nežino biggrin.gif vaistus visą gyvenimą galima ryti bet ar to reikia? galima ir kitų išeičių ieškoti ... Visų tų rųkytų mėsyčių (dešrų) nevalgau ,nebent kada užsinorėdavau gabaliuką ant sūrumos paimdavau ale ir taip skrandžio skausmai ,tai merdėji visą dieną... tfu tfu tfu dabar saugausi tai savijauta ideali thumbup.gif o kiek energijos thumbup.gif anksčiau tai doh.gif aišku ir dabar būna tingių dienų bet jau netaip rolleyes.gif
Atsakyti
unsure.gif aišku. Tada suprantu, kai rašai, kad dėl sveikatos taip darai unsure.gif
Atsakyti
Aš dėl 6 ligų kreipiausi ir dėl to pradėjau mirksiukas.gif
Nu ir graži ši diena bigsmile.gif thumbup.gif Ka nuveikėt? ax.gif
Atsakyti
Mane sian bendradarbe sunervino mad.gif Pakiso man kiaule, dabar as turesiu dirbti darba, kuris is esmes priklause jai, bet nespejau laiku pasipriesinti, tai dabar valdzia mane ipareigojo. Kai pabandziau priesintis, sulaukiau griezto pasakymo, kad nesigincyciau, nes cia irgi yra darbas. O sia savaite ir taip dar 1 zmogu pavaduoju, ir dar savo darba dirbu. Nuprotesiu tuoj cry.gif
Zertva ta bendradarbe, negaliu mad.gif Zveris manyje pamazu bunda mad.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 13, 11:11)
Mane sian bendradarbe sunervino mad.gif Pakiso man kiaule, dabar as turesiu dirbti darba, kuris is esmes priklause jai, bet nespejau laiku pasipriesinti, tai dabar valdzia mane ipareigojo. Kai pabandziau priesintis, sulaukiau griezto pasakymo, kad nesigincyciau, nes cia irgi yra darbas. O sia savaite ir taip dar 1 zmogu pavaduoju, ir dar savo darba dirbu. Nuprotesiu tuoj cry.gif
Zertva ta bendradarbe, negaliu mad.gif Zveris manyje pamazu bunda mad.gif

console.gif isivaizduoju kruvi ir nuotaika,kaip reikia dirbti ne 1 zmogaus darba 4u.gif
Atejune,daug sveikatos Tau!Mano tetis turi pastoviu problemu su skrandziu,tai matydavau,kaip sunku unsure.gif
Siandien buvau pas daktare.Na ,tai paprasiau,kad siuntima duotu kraujo tyrimui naujam,nes menuo praejo,o ji sako gerai,as kita sav.buciau siuntus doh.gif Man ir taip rupi ar nors kiek pakilo HB,o be to LT gyd.sake,kad reiktu kas 2 sav kartot tyrimus,o cia,tai ju gydymo sistema tokia,kad atejes paciantas vos ne pats praso siuntimo,vaistu,atleidimo nuo darbo ir pan. doh.gif Zodziu vezlio zingsniu jie juda,jokio streso ,jokiu skubejimu,net jei tau ir rimta.... unsure.gif
Tai va,be galo laukiu treciadienio,nes eisiu rezultatu suzinot,kita pirm.pas ginekologa(pagaliau,nes 3sav laukiu).Daug kas sako ,kad greitai prieisiu (cia po 3sav),nes reikia nuo 4-6sav laukt pas ginekologa biggrin.gif verysad.gif (Cia juokas pro asaras)...
Mano maziui si paskutine savaite ir atostogos prasides(6sav bus).
Zbara gal jau atostogaut islekus g.gif
Atsakyti
Vida ačiū labai 4u.gif
o tau gerų atsakymų smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
*****,kaip cia plinta tas kiauliu gripas,net baisu unsure.gif LT ir skaiciau,kad jau yra uzsikretusiu verysad.gif Ir taip visokios ligos tuos zmones puola,tai vis koks naujas maras "Maras "atsiranda...
Atsakyti
Jofana, kaip apsiniauke pas mus doh.gif Namo nespesiu grizt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 13, 13:11)
Mane sian bendradarbe sunervino mad.gif Pakiso man kiaule, dabar as turesiu dirbti darba, kuris is esmes priklause jai, bet nespejau laiku pasipriesinti, tai dabar valdzia mane ipareigojo. Kai pabandziau priesintis, sulaukiau griezto pasakymo, kad nesigincyciau, nes cia irgi yra darbas. O sia savaite ir taip dar 1 zmogu pavaduoju, ir dar savo darba dirbu. Nuprotesiu tuoj cry.gif
Zertva ta bendradarbe, negaliu mad.gif Zveris manyje pamazu bunda mad.gif

doh.gif o durniausia, kad dabar ir darbo pasiūla menka, nėr iš ko rinktis, jei norėtum darbą keist unsure.gif Nu, jėgų tau ir sveikatėlės atlaikyt tokį krūvį 4u.gif

QUOTE(vida/d @ 2009 07 13, 16:57)
Zodziu vezlio zingsniu jie juda,jokio streso ,jokiu skubejimu,net jei tau ir rimta.... unsure.gif

Tai va,be galo laukiu treciadienio,nes eisiu rezultatu suzinot,

doh.gif

gerų tau rezultatų 4u.gif

QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 16, 15:56)
Jofana, kaip apsiniauke pas mus doh.gif Namo nespesiu grizt biggrin.gif

pas mus su pertraukom, bet beveik visą dieną pliaupia doh.gif ale ot vasara doh.gif net agurkai ir tie nenori augt unsure.gif pirma šilumos nebuvo, dabar lietus viską pūdo.... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulašarė*: 16 liepos 2009 - 15:11
Labukas
Vakar buvau rezultatu,tai jau pakiles HB-100.4.Aisku toloka iki normo(120-160),bet jau nemazai,kai palyginus buvo 62 doh.gif verysad.gif
Siandien mano mazius parnese lapa,kad itariamas susirgimas kiauliu gripu mokykloje blink.gif doh.gif Nuotaika sugadino paskutinem dienom,net baisu.Ryt jam paskutine diena ir atostogos thumbup.gif
Atsakyti
Oij Vida ,stiprybės ir sveikatytės Jums abiems :
Tau
user posted image
Ir tavo sūnučiui

user posted image
Aš baigiu nuprotėti nuo šitokių karščių karsta.gif ir katinas tas nežino kur dingti nuo šilumos karsta.gif
Atsakyti