Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės Ilgaplaukės

QUOTE(*saulašarė* @ 2009 07 08, 16:15)
O kokios dabar kainos Juodkrantėj? g.gif Aš kažkada domėjausi (ne šiais metais blush2.gif ), tai tos kainos Neringos miestukuose nuo Šventosios kainų tesiskyrė tik kokiais 50 Lt blink.gif Tai mes tada dar pagalvojom, kad nesąmonė, kad tik toks skirtumas, manėm, kad Šventoji kainas užsikėlė, nes nerealu jai lygintis su Nida ar Juodkrante schmoll.gif gamta ir visa kita, Neringoj atperka tuos 50 Lt. O kaip šiais metais? Gal Neringoj kainos nesvietiškai pakilo?  g.gif

oi, ne 50 lt lotuliukas.gif schmoll.gif kazkoks siaubakas. doh.gif dvievietis kambarys, jau pats maziausiias ir pigiausiais 280 blink.gif daugiau 300-400 ir dar daugiua cool.gif
kiekvienu kart kainuoja keltas virš 40 lt ir įvaziavimas 20 lt blink.gif
mes Norgej mokėjom dvigubai ir trigubai maziau už nakvynę ir keltus doh.gif
užtat supykau ir bus gerai ir Šventoji. maršrutą kur ka aplankysim jau baigiu ruošt , opermiegojimui nesvarbu, kad tik stogas būtų 4u.gif biggrin.gif viloj paėmiau 3-vietį kambarį už 70 lt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 08 liepos 2009 - 16:08
QUOTE(zbara @ 2009 07 08, 17:07)
oi, ne 50 lt  lotuliukas.gif  schmoll.gif kazkoks siaubakas.  doh.gif dvievietis kambarys, jau pats maziausiias ir pigiausiais 280  blink.gif daugiau 300-400 ir dar daugiua  cool.gif

viloj paėmiau 3-vietį kambarį už 70 lt  rolleyes.gif

blink.gif blink.gif čia kur? Juodkrantėj?? Tai kiek tada pačioj Nidoj? swoon.gif Prieš 2 metus Nidoj gerai paieškojus buvo galima rast už 150 Lt, kai kurie kambariai Šventojoj irgi už tokią pat arba tik 50 LT mažesnę kainą blink.gif va, čia tada manėm, kad nesąmonė Šventajai lygintis su Neringa cool.gif O dabar jei taip kainos užkilo, tai kas čia gali poilsiaut??? blink.gif Nu, nebent kokiai vienai nakčiai, ale gi vienai nakčiai važiuot į Juodrantę ar Nidą tai tikrai neapsimoka schmoll.gif nu jooooo blink.gif
O viloj tai čia kurioj? Gal Viloj Ingoj? Girdėjau, ten visai neblogai yra mirksiukas.gif Tik va kad galima už 70 rast, tai nežinojau blush2.gif nors tiesą pasakius, net nesidomėjau, neskambinau niekada blush-anim-cl.gif Čia su patogumais ar kaip? Įdomu, ar čia tokia išankstinio užsakymo kaina, ar ji tokia ir visada yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 07 08, 17:32)
blink.gif  blink.gif čia kur? Juodkrantėj?? Tai kiek tada pačioj Nidoj?  swoon.gif Prieš 2 metus Nidoj gerai paieškojus buvo galima rast už 150 Lt, kai kurie kambariai Šventojoj irgi už tokią pat arba tik 50 LT mažesnę kainą blink.gif va, čia tada manėm, kad nesąmonė Šventajai lygintis su Neringa cool.gif O dabar jei taip kainos užkilo, tai kas čia gali poilsiaut??? blink.gif Nu, nebent kokiai vienai nakčiai, ale gi vienai nakčiai važiuot į Juodrantę ar Nidą tai tikrai neapsimoka schmoll.gif nu jooooo blink.gif
O viloj tai čia kurioj? Gal Viloj Ingoj? Girdėjau, ten visai neblogai yra mirksiukas.gif Tik va kad galima už 70 rast, tai nežinojau blush2.gif nors tiesą pasakius, net nesidomėjau, neskambinau niekada blush-anim-cl.gif Čia su patogumais ar kaip? Įdomu, ar čia tokia išankstinio užsakymo  kaina, ar ji tokia ir visada yra ax.gif

aga Ingoj, tik kitam name. mirksiukas.gif tulikas bendras. kambarys su 3 lpvom, sakė kad visai liuks ten mirksiukas.gif kaina manau, visada tokia, ar rezervuotum ar iš anksto vaziuotum 4u.gif
Atsakyti
Zbara, as tai va antra buteliuka nusipirkau "Leonor greyl" palmiu aliejaus plaukams. Pirma dovanu gavau, tai sunaudojau, net nespejau pajust. Antra jau is savo kisenes pirkau. Brangus, zaraza, nesvietiskai, bet man ziauriai patiko. Plaukai silkiniai pasidare.
O del Juodkrantes tai sutinku, kad kainos ziaurios, bet jeigu nors biskuti algos daugiau gauciau, net nesvarstydama ten lekciau irnesakyk.gif To grozio ir ramybes nesulyginsi su jokia Sventaja ar Palanga schmoll.gif:
Nu nebent i Norvegija pabandyt butu galima, niekad ten nebuvau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 09, 13:11)
*Zbara, as tai va antra buteliuka nusipirkau "Leonor greyl" palmiu aliejaus plaukams. Pirma dovanu gavau, tai sunaudojau, net nespejau pajust. Antra jau is savo kisenes pirkau. Brangus, zaraza, nesvietiskai, bet man ziauriai patiko. Plaukai silkiniai pasidare.
**O del Juodkrantes tai sutinku, kad kainos ziaurios, bet jeigu nors biskuti algos daugiau gauciau, net nesvarstydama ten lekciau irnesakyk.gif To grozio ir ramybes nesulyginsi su jokia Sventaja ar Palanga schmoll.gif:
Nu nebent i Norvegija pabandyt butu galima, niekad ten nebuvau laugh.gif

* tokio ir nezinau blush2.gif gali imest foto kaip atrodo, ir kur pirkti. gal pasižėčiau mirksiukas.gif o tu sausiem galiukam tepi? šiandi kirpėja pasiūlė pirkt savo Revlon aliejuką. bet 75 lt doh.gif negaliu sau tiek leisti. tai balzama užsisakiau pas ją Goldwella rolleyes.gif bent kirpykloj tai jis man labai patinka kai juo ištepa plaukus rolleyes.gif buteliukas apie 40 lt kainuos unsure.gif

** vis skaitau aopie ta Juodkrantę ir vis labiau gundo blush2.gif nebuvau, tik įsivaizduoju kaxd ten faina kaip koioj Nidoj wub.gif nu nežinau, gal reiks nulėkt nors vienai nakčiai blush2.gif unsure.gif

nu tašės jau sukrautos karsta.gif siaubas kiek darbelio, kai reik viską sudėt 4 asmenim karsta.gif dar kol vaikai buvo mazesni, tai svarbu buvo pampersai ir vezimas, o dabar visiem po 3 poras batų, apartiniai, viršutiniai, striukės doh.gif lotuliukas.gif

Atėjune, norėjau dar pasakyt kad labai šaunuolė kad dietos laikais pagal gydytoją 4u.gif prisiminiau klasiokę kuri pati save numarino dietom, sukūdo į skeletą, po pusmečio pastojo, pagimdė nesveika vaiką verysad.gif
ale tai kiek sveri, tu pasakyk, kad keiti mitybą ? 4u.gif
Atsakyti
Zbara, tas aliejus su nuolaida kainavo 72lt ax.gif, tai gal as jau tau paveiksliuko ir nebedesiu biggrin.gif
O del Juodkrantes tai nezinau net, ka ir pasakyt. Esu buvus ir ten, ir Nidoj, ir Pervalkoj, ir Preiloj... Juodkrante man graziausiai wub.gif
Atsakyti
Zbara-nedrįsčiau jau mano mitybą vadinti dieta biggrin.gif nes pavalgau tikrai ir nebadauju ... svoris krenta (bent ne dėl jo aš keičiu mitybą) .Pradėjau gydytis homeopatija prie jos reikia ir maitintis tinkamai ax.gif Ten " dieta" sudaryta pagal vokiečio hoemopato pagal kraujo grupe ir gimimo metus.Man negalima jokios mėsos doh.gif bet vat ką pasakysiu pavalgau mėsos tai ligonis tampu tiek negera,spuogais odą išverčia ,skrandį skauda ...O žolyčių pavalgau energijos pilna thumbup.gif nenustygstu thumbup.gif
Man ne tik mėsos negalima ir kitų dalykų štai guli ant stalo du lapai ką galiu valyti ir du lapai ko negaliu biggrin.gif bet esmė ,kad nebadauji schmoll.gif valgai normalei tų žolių ( lotuliukas.gif ) sojos daug valgau ,žuvies kartais ,troškinius ir t.t. dar reikia daug vandens ir arbatų mirksiukas.gif
Aš čia dėl sveikatos mirksiukas.gif ir noriu tikėti kad padės mirksiukas.gif
"maistas gali būti ir stiprus nuodas organizmui" doh.gif
Atsakyti
Saunuole, kad laikaisi mirksiukas.gif As be mesos neistverciau schmoll.gif: Tikrai zinau doh.gif Daug kartu esu apmascius sveika mityba, ir ko galeciau atsisakyti vardan sveikatos. Tai be daug ko galeciau isgyventi, bet be pyragu, saldainiu ir mesos numirciau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 10, 08:12)
Zbara, tas aliejus su nuolaida kainavo 72lt ax.gif, tai gal as jau tau paveiksliuko ir nebedesiu biggrin.gif

ne ne ne schmoll.gif schmoll.gif eina sau kaip brangu doh.gif
dar i Body Shopa reiks užlėkt, ten sakė alyvuogių kazkoks yra. kad pataikyčiau ant kokios akcijos. rolleyes.gif

QUOTE(shwiesulka @ 2009 07 10, 10:46)
Saunuole, kad laikaisi mirksiukas.gif As be mesos neistverciau schmoll.gif: Tikrai zinau doh.gif Daug kartu esu apmascius sveika mityba, ir ko galeciau atsisakyti vardan sveikatos. Tai be daug ko galeciau isgyventi, bet be pyragu, saldainiu ir mesos numirciau laugh.gif

drinks_cheers.gif
oi kaip man reikia irgi saldumynų, 4u.gif o be mėsos nesijaučiu soti. doh.gif
Atsakyti
Aš ir sakiau ,kad negaliu be mėsos ir tikrai taip įsitikinusi buvau ,bet dabar man mėsą soja atstoja thumbup.gif o be saldumnyu ir aš negaliu biggrin.gif ale man saldainių galima pagal ten ,ale dar nevalgiau biggrin.gif
kažkaip reik nusiteikti ax.gif ir taip dabar visa šeima valgo mėsą (pas mus visi be mėsos nei dienos) ,o aš atsilaikau sakyčiau lengvai ax.gif
o poto ,kaip į mokslus vėl išvažiuosiu ,viena gyvenu tai ir darausi kaip reik ,nebus prieš ką atsilaikyti biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir sakau, kad cia ir nusiteikimo, ir istvermes reikia. As tikrai neisgyvenciau. Galiu KURI LAIKA nevalgyt, bet kad visai atsisakyciau, tai be sansu doh.gif Suzvereju, kai pajuntu trukuma mesos
Atsakyti
oij ,kad tikrai VISIŠKAI atsisakyti taip nėra schmoll.gif jeigu ko labai norėsiu ( iš mėsos ) vieną kartą paragauti nenuodėmė... mirksiukas.gif tik mažinsiu smile.gif
Atsakyti